Lista cu copii admiși la clasa pregătitoare în jud. Bacău – prima etapă

ISJ Bacau a publicat astazi lista copiilor admisi in prima etapa la clasele pregatitoare din judetul Bacau, anul scolar 2013-2014. Va prezentam lista in continuare.

Pentru a gasi usor copilul dvs. apasati Ctrl+F si apoi introduceti Nume Prenume
Lista poate fi si descarcata ca fisier excel de aici

Lista copiilor admişi în prima etapă
Clasa pregătitoare
An şcolar 2013-2014

SCOALA GIMNAZIALA AGAS – Limba română – Tradiţională
AGĂŞ – BACAU

Nume Prenume
AMBRUS ALEXANDRU GABRIEL
AMBRUS ANDREEA
ATOMEI ANDREI
BARBALATA MARIA
BILIBOC GEORGETA
BUCUR IULIAN MADALIN
BUTUCARU ALEXANDRU CIPRIAN
BÎRLĂ ANDREIA ROMINA
CIOBANU DARIA IOANA
CIOTÂRCĂ IULIAN-ȘTEFAN
CIUBOTARU ALEXANDRU-IONUT
CIUBOTARU MIRUNA-IOANA
COLPOȘ ERIC PETRU
COMANAC NICOLAIE ANDREI
DASCĂLU DELIA NICOLETA
DOAGĂ NARCIS
DOBRITOIU TUDOR CONSTANTIN
FERENT PAUL- LUCIAN
HULUTA ROBERT ANDREI
HULUȚĂ GEORGE MARIAN
ICHIM PETRUȚ
LEU ELENA VALENTINA
MAZILU GEORGE VALENTIN
MERLUSCA RALUCA-ALEXIA
MERLUȘCĂ VALENTINA
OLARU ROBERT ȘTEFAN
PETROIU AMALIA
RAȚĂ EMANUELA MARIA
SIMION RADU ANDREI
TĂRANU PAULA MĂDĂLINA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ARDEOANI – Limba română – Tradiţională
ARDEOANI – BACAU

Nume Prenume
AFLOAREI ANDREI
CATANA ALECSIA MARINA
CIUBOTARU DENIS CRISTIAN
CIULINA BIANCA GEORGIANA
GHERASIMESCU MADALINA IOANA
MUNTEANU ANDREI BOGDAN
MUNTEANU ANDREI MARIAN
MUNTEANU PATRICIA
NEGRU TEODOR
OLARU ELENA ADINA
PARFENI ANDRA MARIA
PARFENI LAVINIA IOANA
PASCAL IONEL FLORIN
PETCU CIPRIANO CLAUDIO
PETCU NICUSOR CONSTANTIN
POPA DRAGOŞ CRISTIAN
SANDU IOANA MARINA
TIMARU CONSTANTIN ALEXANDRU
TOIA DELIA ALEXANDRA
TUTUIANU FILIP ELVIS

SCOALA GIMNAZIALA ASAU – Limba română – Tradiţională
ASĂU – BACAU

Nume Prenume
ADEACONIŢEI ALEXANDRA MARIA
ALBU DORU ANDREI
ANGHELACHE COSTINA GEORGIANA
ANGHELACHE FLORIN ROBERT
ARSENIE NICOLAE ALIN
ASANDEI IULIAN PETRIŞOR
BERNACIUCH DENIS IONUŢ
BORCHESCU TEODOR GABRIEL
BUDĂU ADRIAN VALENTIN
CIURCANU NARCISA SORINA
CÎMPANU DELIA ANDREA
CÎMPANU SERGIU CRISTIAN
DOBRIN OVIDIU PETRIŞOR
DOGARIU PAULA MARIA
DOGARU ŞTEFAN
DULHAC ANDREI
DULHAC CRISTIAN EDUARDO
FULGA EDUARD MIHAI
HULUŢĂ CORINA ANDREEA
HULUŢĂ MARIA ANDREEA
IONAŞ ANDREI OLIVER
IONAŞ VASILICA IOSIF
IONAŞ VASILICĂ BOGDAN
LA FERRARA CARMELO
LACATOŞ MARIA LORENA
LASCĂR AIDA IOANA
LASCĂR ROBERT NICOLAE
LEBA ANDREIA MARIA
MATEI FLORIN ALEXANDRU
MAZILU IULIA REBECA
MERLUŞCĂ LARA
MIRON ŞTEFAN
MOISĂ TEODORA MARIA
NICODIM IUSTINA MIHAELA
ONIGA ANDREIA DENISIA
PAVEL TEO DUMITREL
POPOVICI MATEO IULIAN
SPIRIDON BOGDAN ŞTEFAN
STRĂINU BIANCA MARIA
TURCU ANTONIA CLEOPATRA
URSARU COSMIN GRUIA
VINTILĂ ADRIAN
ZOTA DANIEL CONSTANTIN
ŞOPÎRTOC BOGDAN IULIAN
ŢUŢU FLORINA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU CEL BUN” BACAU – Limba română – Step by step
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ABU-AKIL SOFIA IRIS
AIRINEI DAVID IONUT
ALISTAR STEFAN
AMBARUS ALEXANDRU
ANICAI MIHNEA IONUT
APAVALOAIE ANDREEA ADELINA
ARONESCU VICTOR CONSTANTIN
BANU ANDREEA
BARSAN PAUL
BILU LUCA MARIAN
BORDEIANU NAOMI REBECA
BOTEZ IOANA ALEXANDRA
BUSTEAGA LORENA
CALIMANDRUC ISABELLA IOANA
CARUNTU DARIUS TUDOR STEFAN
CAZACINCU CRINA
CHELBA CRISTIANA ILINCA
CHIORBEJA TUDOR IOAN
CORNEA DRAGOS
CREMENE DRAGOS LUCA
CUZMIN DAVID MIHAI
CÎDÃ ANDREI VALENTIN
DAVID BIANCA MARIA
DELEU MIHNEA CONSTANTIN
DOCAN DRAGOS NICOLAE
DOCUTA DAVID
DOSPINESCU STEFAN
DRACSINEANU BIANCA ANDREEA
DRAGAN DARIA GABRIELA
DRAGUT DENNIS LUCIAN
DRUGA DIANA ANDREEA
ENACHE VICTOR IONUT
FACAOARU TUDOR
FARAUANU ROBERT STEFAN
FLOARES RAISA ELENA
FOTACHE SERBAN DIMITRIS
GHINDA CEZAR ANDREI
GLAVAN SABINA IOANA
GROZAVU STEFANIA DARIA
HODOROABA LAURA TEODORA
ILIES THEODORA
ISTOC KRISTIN STEFANIA
LEIBU EMANUEL
LEPADATU LARA ANASTASIA
MACOVEI DIANA GABRIELA
MANOLACHE ILINCA
MOISE STEFAN IULIAN
MUNTEANU MAIA ALEXANDRA
MUNTEANU MATEI
NECOARA ANASTASIA
OLTEANU BOGDAN ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU CEL BUN” BACAU – Limba română – Step by step
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
PARAGINA LUCA NICHOLAS
PARLEA MARA IOANA
PASCUTOI DARIA AYLIN
PAVILESCU ARIANA CRISTIANA
PERJU SERBAN ANDREI
ROSCA RIANA IOANA
SAVIN IOANA CRISTINA
SERBANESCU ARINA STEFANA
SLAVU STEFAN OCTAVIAN
SNEL VLAD STEFAN
SPIRIDON STEFAN
SPOIALA EDUARD MIHAI
SPOIALA NICHOLAS GABRIEL
STOICAN MARIA BIANCA
TOIA NICOLETA ELENA

COLEGIUL NATIONAL „FERDINAND I” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
BADITA ANCA
BREZAN SARA MARIA
BUCĂTARU TORA
CADĂR ALEX ȘTEFAN
CALIN ANNA ALEXANDRA
CONDUR FRANCESCA MARIA
CUSTURA STEFANIA IUSTINA
MOVILĂ TEODORA IOANA
PALADE ELENA LAVINIA
PLOPAN ELIANA NICOLETA
POPA VLAD ANDREI
POSA PETRA IZABELA
REBEGEA ISABELA ANCA
SLATINARU RARES GABRIEL
SPULBER GEORGE MARIAN
TATARU DARIA
TILIBASA ADRIANA
TOMA MATEI
VATAVU MIHNEA TUDOR

COLEGIUL NATIONAL DE ARTA „GEORGE APOSTU” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ALUPEI DIANA
BERILĂ MIHNEA VIOREL
BIBIRE IOANA ARIANA
BOTEZATU VICTOR FLORIN
BUDĂU-ROŞU LUCA
BURCĂ IULIA DARIA
CHETRARU DARIA IOANA
CIOBANU IULIA
COMĂNESCU VANESSA ELENA
CRĂCIUN IOANA TEODORA
CRĂCIUN MARIA ALEXANDRA
DURLAN SOFIA ELENA
FARCAS DELIA SARA
GABOR ZARA MARIA
GOGAN REBECA HELENE RAISA
ILCU MARIAN EMANUEL
MANOLACHE OANA MARIA
MELUŢĂ MARIA SOFIA
MIHALACHE DARIA IOANA
MIHALACHE RYANA NICOLA
MIRON BOGDAN IOAN
MITREA ANASTASIA MARIA
MOCANU ŞTEFAN DANIEL
NEGREI MARIA ROXANA
PALADE ANDREEA GEORGIANA
PĂTRAR IOANA
ROSU MARIA DANIELA
SPATARU IOANA ALEXIA
STOLERU SAMIRA MARIA
UMBRARESCU MIHAI PETRE
ŢURLEA-MAZĂRE DIANA

COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC „STEFAN CEL MARE” – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ANEGRULUI CIPRIAN GABRIEL
ARAMĂ ANA CEZARA
AURAȘ ȘTEFANIA MIRUNA
BALAN ILINCA
BALCAN ALESSIA ELENA
BIBIRE MIHAIL ŞTEFAN
BLĂNARU MAIA IOANA
BONTAȘ GEORGE ALEXIS
BURGHELEA MARIA
CALANCIA CONSTANTIN ALEXANDRU
CANCEL SARA TEODORA
CEAUȘU MARA
CHELARIU MARIO ANDREI
CHIRICEA MIRUNA ELENA
CIOBANU SILVIU
CIOLAC TEODORA
COADA EDUARD MANUEL
COCEANGĂ DAVID LUCIAN ANDREI
CODREANU MATEI ȘTEFAN
COJAN CARINA MARIA
COJOCARU MARIA MIRABELA
CONSTANTIN DARIA GEORGIANA
CONSTANTINESCU MATEI IOAN
COSTIN LUCA IONUŢ
CROITOR DARIA IOANA
CRĂCIUN MAIA ȘTEFANIA
CUCU DELIA MARIA
CÂDĂ ARIANA ELENA
DIACONU MATEI CONSTANTIN
DIACONU TUDOR ŞTEFAN
DUMITRU ŞTEFANIA GIULIA
FENEA DENISS IONUȚ
FILIMON MATEI
GAVRIL IOANA LETIȚIA
GÂNJU ELENA CODRINA
HANGANU ANA MARIA
HOLTEA CRISTIANA
HULUBA RAREŞ ANDREI
HÂNCU DARIUS
LAZĂR MARA
LAZĂR THEODOR ADRIAN
LEPĂDATU ROBERT ANDREI
LEUȘTEAN DENIS ALEXANDRU
MAGHID MIRIAM ELIA
MELECCIU LORENA MARIA
MELINTE TUDOR GABRIEL
MIHĂILĂ DARIA MARIA
MORĂRAȘU DARIA ELENA
NECHITA SOFIA ALEXANDRA
NEDEA RĂZVAN ŞTEFAN
ORĂȘ DARIA IOANA

COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC „STEFAN CEL MARE” – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
PAVEL NICOLETA ERIKA
POPA MATEI ALEXANDRU
POPA TEODOR
PRALEA ERIC CRISTIAN
RADU GABRIEL REMUS
ROMAN MIHAI ALEXANDRU
RUSU ANDREI GABRIEL
SANDU RALUCA MARIA
SAVA MIHAI ALEXANDRU
SCUTARU ȘERBAN IOAN
SOFRONEA RIHANNA MARIA
STAN ȘTEFANIA MIHAELA
STOICA JASMINE ELENA
SÂRBU GEORGIANA DARIA
SĂRĂCUŢU MARIA CEZARA
TARHON RARES GABRIEL
TIMOFTI ALEXANDRU STEFAN
TULUC ANA MARIA
VIZITIU SEBASTIAN ANDREI
VLAD ANDREI
VLAD EDUARD
VÂŢĂ MIHAI
ZAHARIA DENIS COSTIN
ȘANTA DARIUS ANDREI

COLEGIUL TEHNIC „ANGHEL SALIGNY” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
BACIU-CHIPER IRINEL EMANUEL
BATRANU FLORIN GABRIEL
COSTACHE ADRIAN
FERARU LEONARD
GAL NICU STEFANEL
IONESCU MIHAITA DANIEL
ISTOC SAMOILA ALEXIA GEORGIANA
LUCHIAN ANA – MARIA
MATACHE VIOREL IONUT
PLETOSU-HALUNGESCU TUDOR CONSTANTIN
TANASE ALEXANDRU ION
TULICA ANDREI CONSTANTIN
UNGUREANU DELIA ELENA
VASILE SAIDA
VRANCIANU FLORIN

COLEGIUL TEHNIC „LETEA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ARDEI MARIO ALEXANDRU
ASOLTANEI MARIA DORINA
AVĂDANEI DAN ANDREI
AŞTEFĂNOAIE DIANA ANDREEA
BENCHEA DENISA ELENA
BORTOC ROBERT ALEXANDRU
BRAN IONUŢ GABRIEL
BĂLĂNOIU DIANA ELENA
BĂLĂU DRAGOŞ MARIAN
CHIRIBĂU ANDRA IOANA
CHIRIŢĂ ALEXANDRA IOANA
CIUREA CRISTIAN
COBZARU DENISA ELENA
COCA MATEEA ELENA
GHIDIBACA MIHAI CRISTIAN
IOJĂ DENIS ŞTEFAN
JUNCU MARIAN IUSTIN
LAZĂR VASILE EDUARD
LEAHU ANDREI CODRIN
LIŞIŢĂ ŞTEFANIA LARISA
LUPU GABRIELA PAULA
MAFTEI IOAN ALEXANDRU
MERLO FRANCESCA
MIRON FLORIN
MOCANU LORENA ŞTEFANIA
MUNTENAŞU MARIA DENISA
MURARIU DENISA ŞTEFANIA
OLARU ŞTEFAN CIPRIAN
PATRICHI MARIAN ALIN
POCNEŢ DENISA IOANA
PUIU MĂDĂLIN GABRIEL
TILIBAŞA ELENA CLAUDIA
TURCU ANDREEA IOANA
VROTE EDWARD GABRIEL

LICEUL TEHNOLOGIC „PETRU RARES” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
BARTIC CIPRIAN IONUȚ
BENCHEA ANDREI ROBERT
BĂRGĂOANU MARIAN ȘTEFAN
COMAN SONIA MARIA
COPOȚI LEO VASILICĂ
COSTACHE IOANA ŞTEFANIA
CULCA BOGDAN ANDREI
DRĂGAN AURELIAN GEORGE
GROSU ȘTEFAN NICU
IACOB RALUCA ELENA
MAHGOUB WALID
MEREUȚĂ IONUȚ
MĂRIAN NICOLETA
NOUR PETRIȘOR ANDREI
OPREA LIVIU ANDREI
POPA CERASELA ELENA
REBEGEA ROBERT IULIAN
SANDU ANDREI
SCÂNTEIE DENIS MARIAN
STĂNESCU MIHĂIȚĂ
ȘELARU EDUARD ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA „DOMNITA MARIA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
AFRENTOAIE DARIUS STELIAN
AGOP ANDREI
BORTĂ ANAIS ELENA AIDA
CAMPEANU ELENA CAMELIA
CARNU ROBERT IONUT
CUCU ANA-MARIA
DONOSA TUGUI TUDOR GABRIEL
DRGOESCU ALECSIA MARIA
DUMITRU ALIN MARIAN
DĂNĂILĂ TEODORA
ENACHE DENIS ANDREI
FERARU DENISA ANAMARIA
GARGAUN MIHAIL ALIN
HALMAC STELIAN IOAN
IACOB DAVID
LACATUSU STEFAN EDUARD
LICHI DELIA MIHAELA
MUNTEAN PETRONELA IULIANA
MUNTEANU ANA MARIA
NEDERI ATILLA ADRIAN
NITA ANDREI ALEXANDRU
OBREJA ELENA DIANA
OBREJA GABRIELA BIANCA
OLARU STEFANIA
PATRANCĂ DENIS ANDREI
PATRICIU ANDREI GABRIEL
PEŞTE DIANA ŞTEFANIA
POPA ANDREEA GEORGIANA
POPA BOGDAN
RIGLEA IOAN
SANDULACHI ANDREI TIMOTEI
SIMON AMALIA ANDREEA
SOBEŢKII DUMITRU PETRU
STĂENSCU IONUŢ
STĂNESCU CARMEN
TANASE ELENA ANDRA
TELETIN GEORGIANA ANDREEA
ŞERBAN FERNANDO IONUŢ

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE BACOVIA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ADAFINEI ELENA MĂDĂLINA
AFTUDOR MIRUNA MARIA
ALEXA TUDOR
BLENDEA ANDREI CRISTIAN
BOSTAN IRIS GABRIELA
BRAŞOVANU ALEXANDRU CONSTANTIN
BUCULEI CODRINA MARIA
BUDĂEŞ-TÂNĂRU SIMON
BUGA CONSTANTIN ŞTEFAN
BURCĂ ALEXIA ELENA
BUZENSCHI ROBERT PAUL
BĂDIŢA MARA NICOLETA
CADĂR CHRISTIAN MARIAN
CASTRAVETE GEORGIANA RALUCA
CERCHEZ IUSTIN MIHAIL
CHITIC DENISA IOANA
CISMAŞU AMALIA VERONICA
CIUBOTARU ALIN ANDREI
CLAPON MARTINA RYANNA
COJOC PETRU DANIEL
COJOCARU ŞTEFAN DUMITREL
COŞA JASMINE ANAMARIA
CREŢU MARINA ELENA
DIACONU ŞTEFAN
DRĂGHIN MIHNEA GEORGE
ELISEI ROBERT MIREL
GHICA ALEXANDRU IOAN
GROZAVU BIANCA ALEXANDRA
HASAN BOGDAN GABRIEL
HORNEA CORINA
LEAŞCU ALEXANDRA PAULA
MANEA ROXANA IOANA
MILEA MARA ELIZA
NASTASĂ RĂZVAN ŞTEFAN
NEACŞU DARIA ANDRA
PALAŞANU CRINA ANA MARIA
PANFILE MIRCEA DAN
PANTELIMON ALEXANDRA ELENA
PASCARU LICEA MARIA
PATRAŞCU DENISA PAULA
PEŞTE ANA MARIA
PINTILESCU BIANCA RENATA
PUIU DENIS FLORIN
RUSU MARIA ALEXANDRA
RUSU MARIO GABRIEL
RĂILEANU ŞTEFAN VLĂDUŢ
SEMINARU ANASTASIA
SĂNDULACHE ARIANA ANDREEA
TĂTARU CAMELIA ELENA
UNGURIANU ALESSIO ŞTEFAN
VELICU ALEXANDRA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE BACOVIA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
VIERU MARIO GABRIEL
VOINEA ŞTEFAN ALEXANDRU
ŞUGARU ALEXANDRU CLAUDIU

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGETA MIRCEA CANCICOV” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
5070508046234 DENIS IONUŢ (greseala de la ISJ, probabil CNP-ul copilului)
APARASCHIVEI ANA ECATERI8NA
ARON DIANA ANDREEA
BELECCIU ANGELO BOGDAN
BUJOR ŞTEFANIA ELENA
BÂRGU ALEXANDRU MIHAIŢĂ
CLAPON VLAD ANDREI
DIMITRIU NADIA ELENA
IACOB IUSTINA
MIHAI GEORGE CALIN
PINTILESCU ANDRA MARIA
REBEGEA MARIA TEODORA
TAMBA CRISTINA ALEXANDRA

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI SADOVEANU” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ALBU FLORIN ROBERT
ANDREI ANA MARIA
ANDRONIC ANDREI GHIORGHIŢĂ
APOSTU MARIO GABRIEL
BOBÂRNAC DANIEL FERDINAND ANGELO
BOGDAN LAVINIA ANDREEA
BORCEA ALEX TUDOR
BORDEIANU IOANA
BOSTAN MATEI CODRIN
BOTEZATU COSTIN
BOTEZATU DARIA FLORINA
BUCUR MIHAI
BUSUIOC TEODORA
CICEU ALEXANDRA IRINA
COZMA ELENA ADRIANA
COŞERARU ANDREEA CAMELIA
DEJU DARIA ŞTEFANIA
DEMICI GABRIELA NICOLETA
DOGARU DUMITRU DANIEL
DRAGOMIR ALEXANDRA MIHAELA
ENACHE SILVIA ELENA
FORCOŞ DARIA MARIA
GAL ELENA
GALIGER ANDRA SUSANA
GOREA GEORGIANA
GUŢU GIADA FLORENTINA
IONIŢĂ ŞTEFANIA
MATEEŞ EDUARD ANDREI
MATEI DENISA ANDREEA
MIHAI TEODORA LILIANA
MOCANU ŞTEFAN GABRIEL
MUNTEANU MĂDĂLIN FLORIN
NEDELCU MARIA VALENTINA
NEDELCU RAREŞ ANDREI
OANEA CRINA MEDEEA
PANAITE BRIANA ANDREEA
PATRICHE RAUL IONUŢ
POPESCU ANA IARINA
REBEGEA DARIA MARIA
RELEA PETRU DENNIS
SOLOMON MATTIA
TOMIŞTEANU ŞTEFAN
VLASIE DARIA MARIA
ŞOVA DARIA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA „MIRON COSTIN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ABRUDAN ANDREI CĂTĂLIN
ADAM DARIA MARIA
AFRENŢOAEI KEVIN
ANCHIDIN ANDREI
ANGHEL DENNIS GEORGE
ANGHEL IOANA DARIA
ARBĂNAŞ-MOCANU TEODORA
ARSENE DRAGOŞ CRISTIAN
AUREL DARIUS MIHAI
BABA IOAN SERGIU
BANU ŞTEFANA
BARDĂ CĂTĂLINA ELENA
BIBERE TOMA ANDREI
BLAGAN ANDREI
BOAMBĂ IOANA ECATERINA
BOCANCEA ANDREI ALEXANDRU
BREAHNĂ ANDREI
BROSCOI ILINCA ADINA
BĂLĂIŢĂ RALUCA MARIA
BĂLĂŞOIU IRIS ELENA
CASIAN DANIEL CONSTANTIN
CAZAC LORENZO IULIAN
CEAUNAŞ ŞTEFAN DANIEL
CENUŞĂ MARIO ANDREI
CERCELARU DARIA THEODORA
CHICUŞ ANA MARIA
CHIŞĂREANU LUCA IONUŢ
CIOBANU LAVINIA STEFANIA
CIUBOTARU COSMIN TUDOR
CIUBOTARU SARAH ELENA
CIŞCĂ MIHNEA GABRIEL
COCIORVĂ MARIA
COMAN ANDREI MIHAI
COZMA RUXANDRA
CRISTEA COSMIN GABRIEL
CRĂCIUN ŞTEFAN MĂDĂLIN
CUCU DIANA MARIA
DANCIU ALEXANDRU PETRU
DEGERATU ANDRADA GEORGIANA
DIACONU MATEI IOAN
DONICI OLIVIANA
DRĂGAN MARIA
DRĂGHICI LUCA MIHAI
ENACHE CLAUDIU
FARŢADE OCTAVIAN EDUARD
FILIP MARIA ILINCA
FLOREA RALUCA IOANA
FLORESCU DANIELA NICOLETA
FULE ALEXANDRA
GAL NATALIA RITA
GESUGRANDE MELISSA

SCOALA GIMNAZIALA „MIRON COSTIN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
GHERASE DELIA MARIA
GHERASIM COSTIN
GOLOGAN COSMIN CONSTANTIN
GRAPĂ SEBASTIAN ANDREI
HASAN RAUL ANDREI
IANACHIUC DARIUS ŞTEFAN
IFTIME DENISA ILARIA
IGNĂTESCU MIRUNA ELENA
ILIEŞ DAVID CRISTIAN
ISPĂSOAIA ANDREEA ALEXANDRA
ISTRATE ŞTEFAN ADRIAN
JESCU TUDOR CONSTANTIN
JUŞCĂ ALEXANDRA CRISTIANA
LAMBRU TUDOR
LAZĂR LARISA ELENA
LOVIN MARIUS GABRIEL
LOŢCU AUGUSTIN ALEXANDRU
LUCANU CRISTIANA ELENA
LĂCĂTUŞU SABINA ELENA
MANCAS MIRIAM RIANA
MARCHIDAN ALEXANDRU
MICLĂUŞ MARA IOANA
MIHĂEŞ DANIEL
MOCANU DAVID
MOCANU DENISA ELENA
MONEA RAREŞ VALENTIN
MUNTEANU ANA MARIA
MUNTEANU ANDREEA ALESSIA
MUNTEANU IOANA ALEXANDRA
NEACŞU ANDREEA GABRIELA
NEGRUŢ ANDREEA
NICA ALEXIA MARIA
NIŢĂ ANDREEA ANA MARIA
NIŢĂ DENIS ANDREI
NĂNESCU TUDOR ŞTEFAN
OCHEAN-IROFTE MIRUNA IOANA
PASTIA CRISTIAN PATRICK
POENAŞ LARISA GABRIELA
POPA BIANCA MARIA
PORCARU GEORGIANA MARIA
PRĂJIŞTEANU SEBASTIAN
RADU COSMIN GEORGE
ROCA DARIUS ALEXANDRU
ROMAN ANA MARIA
SACIC RALUCA IOANA
SANDU ADELINA MARIA
SAVA BIANCA MARIA
SCHIFIRNEŢ RADU ŞTEFAN
SIMON EDUARD ANDREI
STAN DENISA
STRĂTULĂ DARIA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA „MIRON COSTIN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
SUCIU ELENA MĂDĂLINA
SÂRBU ALEXANDRA IOANA
SĂNDULACHI DENISA ELENA
TAPALAGĂ BIANCA MARIA
TOMA ANCA MARIA
TOTU BIANCA MARIA
TROACA ROBERT CRISTIAN
TĂMI ELENA
TĂNASE CRISTIAN FLORIN
UNGUREANU DAIANA IOANA
UNGUREANU ŞTEFAN
VAGNER RHIANNA CRISTIANA
VATAMANIUC DAVID ANDREI
VIERU MAYA
VIZITIU DENISS
VĂLEANU COSMIN
ZAHARIA CRISTIAN IOAN
ZAHARIA DENISA GEORGIANA
ZAMFIR BIANCA MARIA
ZOTA DENISA IOANA
ŞOVA GABRIEL ALEXANDRU
ŢANŢU VLAD IONUŢ
ŢUŢU CĂTĂLIN IONEL
ŢĂRANU FLAVIUS ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA „ALECU RUSSO” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ANDRIES MARA BIANCA
AROBOAIE RAZVAN ANDREI STEFAN
BLAJ ALEXANDRO
BURGHELEA VASILE LEONARD
DUMEA DIMITRIE CAIUS
FINARU IOANA FLORENTINA
GHEORGHITA TEODOR CODRIN
GRIGORIU VLAD EMANUEL
IONESCU ADELIN
LACATUSU RALUCA ELENA
OLARU FEDERICO STEFAN
PLESCAN ALEXANDRU IULIAN
POCITANIE GABRIEL
PRISECARU NICOLETA ADELINA
TOFAN IOANA MIRUNA
VIZITEU DARIEA IANIS STEFAN

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU IOAN CUZA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
AMĂRIUȚĂ LUCA GABRIEL
ANA ALEX
ANA MIRUNA
ANDRIEŞ GEORGIA
ANGHEL ION LUCA
APARASCHIVEI CASIAN
APROFIREI ALESIA MARIA
ASANDI ŞTEFAN IRINEL
BACIU ALEXANDRA
BALAŞ ALEXANDRU
BALINT IUSTIN
BARZAGHIDEANU REBECCA ELISA
BEJAN IOANA
BEJAN MATEI
BETA AMALIA
BIXADE RALUCA IOANA
BOATCĂ MARIA SOFIA
BOCĂNEȚ ALESSIA CRISTINA
BOGDĂNEL LARISA ȘTEFANIA
BORDEIANU DRAGOŞ ŞTEFAN
BOROIANU DENISA ANDREA
BOSTAN DARIA MARIA
BOSTAN MARIA DIANE
BUHOCI MARIAN ADRIAN
BUMBEA ALEXANDRU
BUTĂ ANDREEA GEORGIANA
BĂLĂIŢĂ AMALIA
BĂNCEANU ANDREI ŞTEFAN
CALIAP ALEXANDRU FLORIN
CASAPU DARIUS CONSTANTIN
CHELARU IOANA MIRUNA
CHEPTANARU DAVID VALERIU
CHEREGI VENESSA
CHICEA ALEXANDRA
CHIRIAC CRISTIAN
CHIRILĂ AMALIA IOANA
CIOBOTICI ŞTEFANIA
CIOLAN-CIOSU VICTOR
CIOSNAR TURCU CATINCA ELENA
CIUBEREA MARIAN
COLŢĂNEL ILINCA TEODORA
CONSTANTINESCU SARAH MARIA
CORA LARISA MARIA
COŞERARIU ROBERT
CREANGĂ IONUŢ LEONARD
CREŢU ROBERTA ELENA
CRISTEA ŞTEFANIA MARIA
CUCIUREAN IOANA
CULEA VLAD ŞTEFAN
CĂLIN LUCA ANDREI
DANDU MATEI ȘTEFAN

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU IOAN CUZA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
DIACONU SABRINA PETRONELA
DRAGA DENIS EDUARD
DUMITRU EVELINE MARIA
DUMITRU RALUCA ŞTEFANIA
DUŢĂ ŞTEFAN
DĂRĂUŢĂ IOANA SÂNZIANA
ENEA PETRU ANDREI
FARCAȘ MARIA ISABELA
FECHET IONUŢ SILVIU
FLOREA GEORGE MARIO
FLOROIU COSMIN
FOAMETE TEODORA ANDREEA
FRĂȚILĂ MARA
FÎNARU CLAUDIA DAVINA
FÎNARU DINA IOANA
GALINESCU SMARANDA CATRINEL
GENES ALEXANDRU
GEORGESCU ESTELA ALEXIA
GHENADE DAVID ALEXANDRU
GLOD ANDREEA BEATRICE
GRIGORIU FILIP
GROSU EUSEBIU ȘTEFAN
GÎRBEA BIANCA ALECSANDRA
GÎRLEANU LORENA ELENA
GĂBĂROAIE GEORGIANA ALESIA
HUȘTIU HADY
HĂLĂNDUȚ AMALIA ELENA
IFTIMIE ŞTEFAN LUCIAN
IGNAT DARIA
ILIESCU ALESIA ELENA
IONESCU TEODORA
ISTRATE ALEXIA ŞTEFANIA
ISTRATE EVELINA MARIA
IŞTOC ARIANA GABRIELA
JITARU EMA ANASTASIA
LAZĂR ANDREEA
LEHĂDUŞ CODRINA ELENA
LEHĂNCEANU INGRID LAURA
LICHI JULIA JASMINE
LUNGU ANIELA MARIA
LUPU MIRUNA IOANA
LUPU RADU ŞTEFAN
LUPU RAREŞ
MAFTEI ALEXIA VANESSA
MARDARE OVIDIU
MARDARE YARINA MARIA
MARDARI MAYA
MARINOVICI ILINCA FLORINA
MATEI ŞTEFAN CRISTIAN
MAXIM ANA GIORGIA
MAXIM TUDOR IONUŢ

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU IOAN CUZA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
MAZERSCHI ANGEL ADRIAN
MELEŞCANU MIHNEA ALEXANDRU
MIHALCEA DARIUS ANDREI
MIHĂILĂ TUDOR ALEXANDRU
MOISĂ ELENA
MORARU LUCA MARIUS
MOSCU ALEXANDRU CRISTIAN
MUNTEANU BIANCA ANDREEA
MUNTEANU OVIDIU PAVEL ALEXANDRU
MUNTEANU SARA ŞTEFANA
MUNTEANU TEODORA
MUȘET MIHNEA
MĂGUREANU-DÂM EMMA
MĂTĂSARU ȘTEFAN SEBASTIAN
NEAGU DAVID EMANUEL
NECULĂIŢĂ IOANA DENISA
NICODIM CEZAR ȘTEFAN
NICUŢĂ DIANA
NIMINET DARIUS STEFAN
NISTOR ALESSIA MARIA
OANCEA ȘTEFAN ANDREI
OCOLAŞU IANIS ANDREI
OLARU DENIS GABRIEL
PESA-MOZA ANAIS HELEN
PLĂCINTĂ MATEI
POPESCU MATTIA
POPOVICI ANA MARIA
POSMAG DELIA FLORINA
PĂUN ALESSIA IOANA
RADU GEORGIAN LEONARDO
RADU ŞTEFAN DAMIAN
ROŞU ALEXANDRA
ROŞU CORNELIUS CONSTANTIN
RUSU BRIANNA ŞTEFANA
SALCA LUCA FLAVIAN
SANDU DAVID
SAVIN VALENTINA MARIA
SCUTELNICU EVELIN LUCREŢIA
SIMIRAȘ SORINA ȘTEFANIA
SION STEFANIA ELENA
SMEU DARIA ELENA
SOCIU ADRIAN CONSTANTIN
SOCIU RAUL GABRIEL
STOINA DENIS
STRATULAT DRAGOŞ GABRIEL
SUMĂNARU DRAGOŞ CONSTANTIN
SÂRBU COSMIN ŞTEFAN
TERENTE ALICE OANA
TITE IULIA ŞTEFANA
TOMA MICHELLE
TOMOŞOIU DARIUS PAVEL

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU IOAN CUZA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
TĂTARU RĂZVAN ŞTEFAN
URSULESCU ȘTEFAN NICOLAE
VADANA ALESIA MĂDĂLINA
VRACIU DELIA MELANIA
ZAHARIA DAVID MIHAI
ZAMFIR MARIA REBECCA
ŞERBAN SONIA IOANA
ŞOLOT TUDOR PETRU
ŞTEFĂNESCU IARINA IOANA
ŞTEFĂNESCU ILINCA
ȘOCAE ADI CRISTIAN
ȘOIMAN TUDOR ANDREI
ȚANȚU SOFIA

SCOALA GIMNAZIALA „CONSTANTIN PLATON” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ALMĂȘANU CEZAR
ANDRIEȘ TOMA
ANDRII ANDREEA
ANDRONACHE BOGDAN
ARDELEANU BIANCA MIHAELA
BERILĂ TEODOR ANDREI
BOGATU CARMEN GABRIELA
BUDĂEȘ-TÂNĂRU FILIP
BUDĂEȘ-TÂNĂRU ȘTEFANA
CASIAN TEODORA
CHEPTINE ANDREEA GEORGIANA
CHEȚA PETRU ALEXANDRU
CHIRILĂ ȘTEFANIA ANA MARIA
CHITIC ROBERT IONUȚ
COMAN MARIO GABRIEL
COMAN MIHAELA LUIZA
CORLADE DARIUS RAREȘ
CRUCIANU MONICA ALEXANDRA
DAVID BIANCE CAREN NICOL
DRÂMBĂ RĂZVAN IONUȚ
DĂNCIULESCU GABRIEL
FESAN ANDREEA
GHIRVU MARIN ANDREI
GOGOLOȘ ALIN ANGELO
HAIDĂU CONSTANTIN CHRISTIAN
HERMEZIU MIHAELA RALUCA
HODOROABĂ RAREȘ MIHAI
HUMĂ DARIA MARIA
IANCU CĂTĂLIN DUMITRU
ILIE CĂTĂLIN ȘTEFAN
ILIE DARIA MARIA
ILIEȘ DENISA MARIA
JUREBIE ȘTEFAN
KARACSONY MARISSA ȘTEFANA
LIȘMAN ALESSYA MARIA
LUNGU ALEXANDRU
LUNGU GABRIEL
MARIN ELENA IRINA
MERLAN SARA ELENA
MOLDOVAN EMANUEL GABRIEL
MUNTEANU DIANA
MÎȘCĂ TIMEEA ILINCA
NISTOR ANDA KATERINE
PALADE DIANA MARIA
PASCAL SEBASTIAN GEORGE
PASCARU DENIS EDOARDO
PLEȘCA ELENA REBECA
PLEȘCA IOANA LORENA
POPA ANDREI MARIAN
POPÎRȚARU ȘTEFAN
PRISECARU DIANA PARASCHEVA

SCOALA GIMNAZIALA „CONSTANTIN PLATON” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ROGOZ MARIA ALEXANDRA
ROȘCA MARIA ADELINA
SANDU ADELINA GEORGIANA
SCÂRLAT RICARDO IULIAN
SPĂTARU LUCA ANTONIO
STOICA DARIA RENATA
TOMOZEI RAISA GEORGIANA
TOTU BIANCA IULIANA
TRIȘCARIU VASILE
VARGA DENIS GABRIEL
VINTILĂ ANA
ZĂRNESCU IUSTIN
ȚURCAN DENISA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „DR.ALEXANDRU SAFRAN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
AFEMEI-PASCARU MATEI STEFAN
ANDONE DENIS IONUT
BADARIC ROMEO DIEGO VASILE
BARDASU ANDREI SORIN
BOBOC ILINCA
BRAGA MADALINA ELENA
BUCATARU MAYA STEFANIA
BUDAU ALEXIA NICOLETA
BURLACU MARIA IZABELA
BURLACU VANESSA ANDREEA
CARUNTU RAZVAN
CIASNOG ADELIN STEFAN
CIOLACU RAZVAN ANDREI
CLATINICI MARIA ALEXANDRA
CLIMESCU YASMINA STEFANIA
CRISTEA ALEXANDRU
CZEBELY RAZVAN LUCIAN LORIN
DAHNOVICI LUCA
DAMIAN ALEXANDRA MIHAELA
DARIE ELENA ALEXIA
DURUBALA ALESSIA
ELISEI RARES STEFAN
ENASEL CRISTIAN
FLOREA ANASTASIE
FUNARU LAURA
GALAN-CALAPOD ALEXANDRU
GHEORGHINOIU VALENTIN NARCIS
GHERMAN ADRIANA MARIA
GHERMAN RARES MIHAI
GHIUTA MEDEEA ELENA
GOLDAN STEFAN DANIEL
GORAS SILVIU GABRIEL
HANGANU MARIA DENISA
IACOB DARIA ELENA
IACOBUS CARINA FABIANA
IFTIMIE ELENA ALEXANDRA
IOSUP BIBIANA MARIA
LAPUSNEANU STEFAN ANDREI
LUCA FLORIN CATALIN
LUCACI ANTONIA GABRIELA
MAGIRESCU YASMYNA ANDREEA
MARIN TEODOR STEFAN
MATEI ALEXANDRA ELENA
MITREA MATEI RARES
MITROFAN ANASTASIA
MOCANU BIANCA MIRIAM
MORARESCU BIANCA MARIA
MUNTEANU BOGDAN
NEGRU ANDREI
OJOG ROBERT IONUT
OUATU VICTOR DARIUS

SCOALA GIMNAZIALA „DR.ALEXANDRU SAFRAN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
PADURARU COSMIN STEFAN
PANA DRAGOS IONUT
PANTIRU ALEXIA ELENA
PARLOG STEFAN BOGDAN
PERJA EDUARD
PINTILESCU DELIA ELENA
PINTILESCU RALUCA ANDREEA
PISTA ANDREEA ELENA
POCHIU NICOLETA
PODOLEANU TEODORA
POPA ALEXIA IOANA
POPA PRIBEAGU STEFAN
PRISACARU STEFANIA ALEXANDRA
RAUTCHI MARIA ELENA
ROMAN BIANCA ANDREEA
ROTARU BIANCA MARIA
ROTARU RUXANDRA TEODORA
SALCA EDUARD MIHAI
SCARLAT ALEXANDRU IOAN
SOLTUZU EMMA IOANA
TOIA ALEXANDRU STEFAN
TOMA DARIA IOANA
TUDORAN FLORENTINA
TUNARU ADRIAN CIUDAMIR
VARGA DAVID COSTIN
VIERU DARIA STEFANIA
VOICU DENIS GABRIEL
VRINCEANU DARIA MARIA
ZORILA ANDREI GEORGE

SCOALA GIMNAZIALA „ION CREANGA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
AGACHI GEORGE
AILENEI IOANA
ALBU SIMION ANDREI
AMALIŢEI ADELA ELENA
APETROAEI MIHAI
ARMEANU RICARDO IULIAN
BALAN TEODORA
BONTAŞ EMMA ELENA
BREAHNĂ LORENA MARIA
BUDA ROBERT ANDREI
BURICATU TUDOR ANDREI
BUTACU EGIDIU
BUTNARU NICOLAS
CHIRICHEŞ VICENŢIU EMANUEL
CHIRUŢĂ ALESIA ŞTEFANIA
CIOCĂNAŞ RAREŞ GABRIEL
CIUCIUDĂU MARIA IASMINA
COMORAŞU TEODORA CAMELIA
COROAMĂ ALEXIO
CRAIU ŞTEFAN TUDOR
CUPAŞ RALUCA ELENA
CÂMPANU RAREŞ IOAN
DAVID MIRUNA DIANA
DIMOFTE ROBERT IONUŢ
DONICI RAREŞ ANDREI
DOROFTEI RĂZVAN ALEXANDRU
DUMITRU BEATRICE MARINELA
ECSEDI ANDI STEFAN
FABIAN SORINA IOANA
FODOR GABRIEL
FURDUI VLAD GABRIEL
GALAVAN EDUARD CONSTANTIN
GHEORGHE BIANCA MIHAELA
GHERASIM FLORIN RĂZVAN
GHERGHE CEZARA TEODORA
GRECU MARIO IONUŢ
HRISCU ALEXANDRU MIHAI
IOSUB ANDREEA KATYA
ISTICIOAIA TUDOR ANDREI
JORA DAVID
LAZĂR ROBERT MATEI
LUCA IOANA
MACREA ALEXANDRU IOAN
MATIAŞ ALEXANDRU
MELINTE RAREŞ GEORGE
MOCANU DENISSA MARIA
MOIZE BOGDAN ANTONIN
MĂGIRESCU CRINA IOANA
NACU IOANA MARIA
NEMŢANU ŞTEFAN
NISTOR RADU IONUŢ

SCOALA GIMNAZIALA „ION CREANGA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
OLTEANU ANDRA ELENA
PANAITE ANDRA IULIA
PETREA FLORIN PETRIŞOR
PINTILESCU BIANCA ELENA
PITICA DENISA CRISTINA
POPA CLAUDIA ELENA
POPA ŞTEFANIA LOREDANA
REBEGEA LARISA NICOLE
ROMAN DELIA ELENA
ROŞCA ANDREI PAVEL
RUSU MIHĂIŢĂ ADRIAN
SOFRONEA RALUCA
SOLOMON FRANCISC LEONARD
STAN ŞTEFAN CRISTIAN
TAMAŞ ADELIN ALEXANDRU
TAMBA ELISA
TIHOC TUDOR ŞTEFAN
TREPADUS ROBERT FLAVIUS
ŞARGU BIATRICE ANA MARIA
ŞCHIOPU ARIANA LORENA

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI DRAGAN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ALEXANDRESCU DANIELA MARIA
ANDREI DARIUS CONSTANTIN
ARDELEANU ANDREI RARES
BARZAGHIDEANU ALEXIA MARIA
BELECCIU INGRID
BERENDEA EMANUEL
BERTEA NICHOLAS TEODOR
BLIDERIŞANU GEORGE ŞTEFAN
BOBU ARIADNA NICOLETA
BOGHIU VICTOR IONUT
BOJOG ANDREI
BORBEA PAUL MIHAI CRISTINEL
BORDEIANU RALUCA IOANA
BOTEZATU ANDREI
BRATU IOANA BIANCA
BUBURUZ MĂDĂLINA ANDREEA
BUFTEA ŞTEFAN CONSTANTIN
BUGA ALEXANDRU
BULEA KARINA MARIA
BÂRGU IOAN ALEXANDRU
BÂRGU MIHAI ALEXANDRU
BĂDILĂ FRANCESCO
BĂRBIERU GABRIELA DELIA
CALTEA ANCUTA ELENA
CANTARAGIU COSMIN FLORENTIN
CASIŞ DAVID ŞTEFAN
CAVALERU GABRIELA MIHAELA
CERNIC EDUARD MARIO
CERNIC MARIA REGINA
CHIRIŢĂ ANA MARIA IOANA
CHITIC VICTOR NICOLO
CIUCA DAVID
CODREANU GEORGE MARIO
COMORAŞU ANDREI TUDOR
CONDREA DENIS ANDREI
CONSTANTIN ANDREI GABRIEL
COSTAN EMANUELA
COVRIG LUCA ALEXANDRU
COZMA IOANA
CUCU ANDREI LUKA
CUCU ELENA ANEMONA
CĂLIN MARIA
DARAGIU TONIA ALEXANDRA
DOBREANU AMALIA ELENA
DOROBĂŢ SORINA
DRAGOMIR BIANCA ANDREEA
DRAGOMIR LAURENTIU FLORIN
DUMITRU TEODORA
DĂNCUŢĂ RADU ANDREI
FLOARES ANDRA GABRIELA
FLUERARIU GEORGE

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI DRAGAN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
FRIGURĂ BOGDAN IONUŢ
GALAI CASIANA IOANA
GHESOIU ALEXANDRA
GHIMICI POESIS MARTA ELENA
GHIUŢĂ DARIA MARIA
GRAPCENCO COSMIN ANDREI
HARASEMIUC DAVID DANIEL
HERCIU RAZVAN IONUT
HUŢANU ŞTEFAN ALEXANDRU
IANCU ANDREI
IMBREA RARES ANDREI
IRIMIA CHRISTOPHER ERIC CODRIN
JECHEL MIRUNA IOANA
KIRIACOPULU KATERINA
LAZA DELIA VASILICA
LAZAR MALINA IUSTINA
LUNCANU DRAGOŞ
LUNGU ALEXIA ELENA
MARIN MARIA DENISA
MIHAI ANDREI RAREŞ
MIHAI RAREŞ GABRIEL
MINDIRIGIU ALEXANDRU PETRIŞOR
MINUŢ TEODORA ELENA
MOCANU ERIKA ANDREEA
MOROZAN DARIA GEORGIANA
MOROŞANU ALESSIO MIHAI
MUNTEANU BIANCA IOANA
MUNTEANU ANA MARCELA
MUSTAFA DIANA
MĂGDĂLIN MARIA
NASTASA STEFAN
NASTURAS GABRIELA
NEAGU COSTIN
OPREA LORIN ALEXANDRU
PALADIE ALEXANDRU
PANAITE ALEXIA MARIA
PANŢIRU FELICIA MARIA
PARASCAN AMALIA MARIA
PAVEL ANDRA MARIA
PINTILIE MIHNEA TEODOR
PLOSCARU BIANCA ALEXANDRA
POJOREANU CODRIN MIHAI
POPA ANDREI
POPA ALEXIA MARIA
POPOVICI MĂRIUCA
PRICOPIE DIMITRIE MIHNEA
PUIU DENIS EDUARD
PUŞCAŞU DENISA MARIA
PÂRVU GABRIEL
ROSU ELENA
RUNCANU EDUARDO GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI DRAGAN” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
RÂNZĂSCU ŞTEFANA TEODORA
RĂDUCANU DENISA NICOLETA
SCÎNTE VLAD ANDREI
SIMON SELENA
SMĂU ŞTEFAN RĂZVAN
STAN SERGIU MIHAI
STANCIU MATEI
STOLERAŞU VLAD IOAN
TABARCEA IOANA TEODORA
TARALUNGA STEFANIA
TOMŞA TEEA ŞTEFANIA
UNGUREANU CONSTANTIN DRAGOS
URECHE DIANA ANDREEA
URECHE PETRU SEBASTIAN
VANCEA AMALIA TEODORA
VASILACHE DARIA ŞTEFANIA
VÎNTU PATRICIA ELENA
VĂCULIŞTEANU VLAD MIHAI
ZAHARIA BIANCA ELENA
ŢARANU CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA „NICU ENEA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
BOTEZATU LARISA ANDREEA
BUTUCARU ALESSIA ELENA
CIOSU RAREŞ ANDREI
COMĂNESCU CĂTĂLINA IOANA
CĂRUNTU GAVRIL CONSTANTIN
DRĂGAN CRISTINA NICOLETTA
IONICĂ NICOLA ELENA
KOVER BIANCA ELENA
LAZA DELIA IOANA
MANCĂ ALEXANDRU
MICLĂUŞ CELINA MIRIAM
PAL IONUŢ CLAUDIU
PLEŞUVU ANDREI
SOCULSKA SEBASTIAN
VASILACHE IOAN OVIDIU
ZADEA MARIA LAURA

SCOALA GIMNAZIALA „OCTAVIAN VOICU” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
BRAGA COSMIN CATALIN
BRASOVEANU DENIS ANDREI
CALIN AMALIA GABRIELA
CIULINA DIANA ANDREEA
COVRIG ALEXANDRU MARIAN
DANCUTA ALEXANDRA PAULA
DURA VIOREL MIHAI
FERARU MIRUNA GABRIELA
FURDU ANDREEA ŞTEFANIA
ICHIM ANDRA IOANA
IOSUB RARES CODRIN
LACHE ROBERT IONUT
LAZAR ANDREI MIHAI
MAGUREANU DIANA NICOLETA
MARTIN DAVID
MIHALACHE NICOLAS
MIRON DENIS MARIAN
MUNTEANU MIHAELA
ONOFREI TEODOR CONSTANTIN
PAVEL AMALIA ELENA
PAVEL ANDREEA ELENA
PETREA ALESSIA DELIA
PISTA PAUL ALEXANDRU
POPA IOAN ALIN ALEXANDRU
ROGOZ ADRIAN COSTEL
ROTARU ANDREI
SAR ALEXANDRA IONELA
SAR STEFAN IONEL
SIRBU COSMIN IONUT
SIRBU DARA GEORGIANA
SOICA DARIA MARIA
SORIC ANDREI MARIO
STOLNICU PAULA BIANCA
TAMPAU CLAUDIU FLORIN
TATARASANU ALESIA ELENA
VASILACHE GABRIEL DIMA
VATAMANU IOAN
VERMAN EDUARD SORIN
VIZITIU STEFAN IONUT
ZARESCHI IOANA

SCOALA GIMNAZIALA „SPIRU HARET” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ANDREI DARIA CEZARA
ANTOANE VLAD
AVRAMESCU TUDOR
AXINTE MARIA CATINCA
BALTAG EMA
BEJAN DANUT OVIDIU
BENCHEA STEFANA ELENA
BERECZKI MIRUNA ELENA
BOUREANU STEFAN CRISTIAN
BRIAHNA ILINCA ELENA
BUCSA DARIUS STEFAN
BUTANU ALESIA
CHICUS MATEI
CHIRITA BIANCA ELENA
CHITIC DENYS MIHAI
CIOBANITA DAVID
CODREANU CALIN
COJAN EDUARD MARIAN
COJOCARU CASIANA MARIA
COJOCARU MADALINA IOANA
COJOCARU MATEO CONSTANTIN
CREANGA DAVID VICTOR
CUTIC LUMINITA ELENA
DOBOS FEDERICO GABRIELE
DOGARU ALESSANDRO
DONICI SARA IOANA
DRUG RADU STEFAN
FLOREA MIRUNA IOANA
GABUREANU IOANA MARIA
GHEORGHIESCU ANDREI SILVIU
GIRBEA RADU GEORGE
GIRBEA ALEXIS IOANA
GOGA MIRUNA GABRIELA
IACOB IVAN ALEXANDRU
IFTIME ADRIANA MARIA
LAZAR DARIUS GABRIEL
LUNCANU DENIS STEFAN
MARCU DELIA GEORGIANA
MELIAN MIRCEA
MIHAILESCU ANNE-MARIE
MITREA STEFAN
MOVILEANU STEFAN
NICULAESCU RARES GEORGIAN
PADURARU VIVIANA NICOLETA
PASCU INGRID STEFANIA
PAVEL ALEXANDRU
PAVEL MATEI TUDOR
PINTEA MAYA TEODORA
PINTILIE MATEI DIMITRIE
POPESCU LEONARD
POPOVICI ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA „SPIRU HARET” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
POSTOLACHE ANA-MARIA ALESSIA
POTOROACA VICTOR
RUSU BRIANA MARIA
RUSU-DONIGHEVICI MONICA ANDREEA
STAN-POPA ECATERINA GEORGIANA
STOLERU STEFAN
TUMURUG DIANA ELENA
TURCU RADU CONSTANTIN
VASILAS VLAD ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR 10 BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
ADAMUTA RALUCA MARIA
AGAPI COSMIN NICOLAE
AGAPI COSTIN VASILE
AIRINEI EATRICE ELENA
AL-JIRYAN ALI
ANDRAS BOGDAN ANDREI
ANISIA TEODORA
ANTOHI DRAGOS
ANUTEI ELENA GABRIELA
ARHIP ANDREEA IOANA
ASENDULESEI BRIANA GABRIELA
BEJAN BIANCA ELENA
BENIA RARES GHEORGHITA
BERTEA ALEX GEORGE
BERTLAN ANDREI
BOBARNAC ALEXANDRU
BOBARNAC RADU
BOBOC PAULA STEFANIA
BOBU ANDREI DANIEL
BOHOTIR STEFAN
BOSMAN ALICIA VIVIANA
BUCUR IULIA MARIA
BUGULET RALUCA NICOLA
BURICATU ANDREI DAMIAN
BURLACU BIANCA ANDREEA
BUSUIOC DARIUS VALENTIN
CALIN CHRISTIAN STEFAN
CALISTRU DANIEL MIHAI
CARLAN ANA
CHISCARU ANDREI
CIASAR STEFANIA
CIOBANU IOANA MONICA
CIUBOTARU EMA IOANA
CIUBOTARU IONUT ALEXANDRU
CLATEA BIANCA NICOLETA
COJOCARU RAREŞ
CRISTEA GALATANU IRINA
CRISTOFOR MIHAI
DACHI ANDREEA SOFIA
DOCAN MIHNEA IOAN
DORNESCU DRAGOS STEFAN
DRAGAN VLAD ALEXANDRU
DUDAU LORENA NICOLE
FRUNZA ALEXANDRU LUCAS
GAVRILIU MIHNEA
GHELBERE ALEXANDRA MARIA
GHERASIM STEFAN CONSTANTIN
GHERASIM TEODORA
GRECU STEFANA MARIA
GRIGORAS ALESIA MARIA
GRUMEZA IONUT SEBASTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 10 BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
HUIBAN IANIS
HURA ALEXANDRU
IANCU IOANA CRISTINA
ICHIM IOANA TIANA
ILISEI ELENA GEORGIANA
INTUNERIC MIHNEA ALEXANDRU
ION MARIA
IONITA CRISTI FLORIN
IONITA ELENA
ISTRATE BIANCA MIHAELA
LADARU MARIA
LADARU STEFAN
LEPADATU ANA
LUNCANU ANDREI RADU
LUNGU ANDREEA RALU
LUNGU STEFANA
LUPU ALEXIA IOANA
MAGIRESCU DIANA MARIA
MARDAR MARIA MELISA
MARES DAVIDE
MARGINEANU MIHAIL
MATICIUC ANDREI
MEREACRE ANDREEA MIRUNA
MOSNEGUTU DENIS IONUT
MUNTEANU ALEXANDRU CONSTANTIN
NICULESCU ANASTASIA MARIA
NICUTA STEFAN
NITA IOANA REBECA
ORZU ILINCA STEFANIA
PADURARU IOANA
PARASCHIV DIANA IOANA
PAUCEANU STEFAN VICTOR
PIRICI TEODOR
POPA MATEI
PREJVARA MIHAI FLORIN
RAILEANU RADU ANDREI
RICHITOR TEODOR
ROCA BRIANA ELENA
ROTARU CARMEN IRINA
RUSU RARES MIHAI
SANDU DRAGOS STEFAN
SANDU MARA ALEXANDRA
SEREDIUC PETRU BOGDAN
SLIPENCHI FLIURTA MIHAIL
STAN CODRIN
STAN VLADUT IOAN
STEFAN HRISTIANA MARIA
STUPU BRIANA MARIA
SUCEVEANU TEODORA
TOFAN DIMITRI
TUCANU ROBERT NICOLAS

SCOALA GIMNAZIALA NR 10 BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
UNGUREANU ALEXANDRA
VASILACHE MARA IOANA
VOINEA GEORGE ALEXANDRU
ZAHARIA ALEXANDRU GABRIEL
ZARZU MARIA TEODORA
ŢĂRUCĂ DARIUS NICOLAE

SCOALA GIMNAZIALA”NICOLAE IORGA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
AANIŢEI DENISA IOANA
AFRENŢOAEI MARIA ALEXANDRA
AMĂRIUŢEI MARIA
ANTOHI – BÎRGOANU ELENA
APÂNZĂRIŢEI ELISA ANDREA
AVASILCĂI KARINA ALESSIA
AVEL CASIANA PETRA
BACIU ALEXANDRU
BOGHIU IANNIS ANDREI
BOLOI ŞTEFAN
BOSTAN ALEXANDRA
BOTEZATU ANDA
BRAŞOVEANU ALICE DENISA
BUCUR TEODOR MATEI
BUDA DENIS ANDREI
BUSUIOC KARINA
BĂLAN TUDOR
CALMÎŞ VLAD ANDREI
CAVALERU STEFAN ANDREI
CIOBANU MARIA DARIA
CIOLACU ŞTEFAN ANDREI
COJOCARU IOANA ROXANA
COLIBAN RAREŞ ANDREI
CONSTANTIN MARCUS ANDREI
CORODEANU GEORGE ALEXANDRU
CREŢU GEORGE ANDREI
CÂRSTIUC BUTNARU MIHAI ALEXIZ
CĂLIN ALESSIA ELENA
DAMIAN IOANA
DAVID ANDREA FRANCESCA
DIAC WILLIAM MARIAN
DOCHIŢOIU COSMINA
DODIŢĂ RAREŞ MATEI
DORICA GABRIEL ALEXANDRU
DOROFTE ALEXIA GEORGIANA
DUCA ANDREI ALEXANDRU
DĂDĂLICĂ MIHAI ALEXANDRU
FACAOARU STEFAN IONUT
FRUNZĂ DENISA GABRIELA
FÂNU COZMIN MIHNEA
GEMAN RAREŞ GEORGE ŞTEFAN
GHERASĂ IOANA GABRIELA
GORIA GEORGIANA DARIA
GURĂMULTĂ ALEXANDRA MIHAELA
HASAN DARIA MIHAELA
HUDICI SMARANDA IOANA
IONESCU GEORGE ALEXANDRU
LUNCANU ALEXIA IOANA
MARDARE BIANCA GEORGIANA
MARIN DARIA ANDREEA
MIREANU OCTAVIAN IOAN

SCOALA GIMNAZIALA”NICOLAE IORGA” BACAU – Limba română – Tradiţională
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
MOISĂ ALEXANDRA
MOISĂ IANIS ANDREI
MÂŢĂ ŞTEFANIA LARISA
NEAGU ALEXANDRA IOANA
NECULAU ANA MARIA
OPRIŞAN AMALIA GEORGIANA
POPA DELIA ANDREEA
POPA MATEI
POPA MELISSA
POPOVICI TEODORA
POSTOLACHE MIRUNA
PUIU PETRU SEBASTIAN
RADU ALEXANDRU IONUŢ
RAŞCOVSCHI ŞTEFAN
RÎNCU ANDRADA
SPULBER DELIA IOANA
STOIAN MARIO CRISTIAN
STOICA RARES STEFAN
STROI RALUCA ŞTEFANIA
SUMĂNARU GEORGE MATEI
TELETIN MATEI
URSU IOAN OCTAVIAN
VANGHELIE DARIA ŞTEFANIA
VASILACHE RAREŞ GABRIEL
VIZITEU DAVID EDUARD
VRÎNCIANU VLAD ALEXANDRU
VÂRLAN DENISA MARIA
VÂRLAN MAIA ELENA
ZAHARIA DIANA IOANA
ZAMFIROIU DRAGOŞ ŞTEFAN
ŞERBAN IUSTINA

CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 1 – Limba română – Învăţământ special
BACĂU – BACAU

Nume Prenume
CHELMUS MADALINA ELENA
LACATUSU CONSTANTIN
LEPADATU DALIA GABRIELA
VRANCEANU ALEXANDRA MIHAELA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALCANI – Limba română – Tradiţională
BALCANI – BACAU

Nume Prenume
BUHOSU IUSTINA AMALIA
BUSUIOC VALY CONSTANTIN
CIOINEAG MARIA
CIUC ADINA BIANCA
GHERASIMOAIA DELIA ŞTEFANIA
GHERMAN NICOLETA
GHERMAN TEODORA
GHIMICI BOGDAN
GÂNGUŢ DAVID IULIAN
GĂBUREANU IOANA ALEXANDRA
HÎLBOREA IUSTINA IOANA
IRIMIA DENIS CONSTANTIN
LIŢOI VALENTIN PETRICĂ
LUCA DANIELA MARIA
MUNTEANU EDUARDO CONSTANTINO
NĂSTASE-PÂNTEA VASILE
PETREA GHEORGHIŢĂ
RADU MARIA ANDREEA
RUSU CONSTANTIN
SANDU DANIELA
SOFRONI ALEXANDRU IONUŢ
ZAHARIA DRAGOŞ IONUŢ
ZAVATE CONSTANTIN
ŢEPEŞ ANDREEA IOANA

SCOALA GIMNAZIALA „VASILE BORCEA” BERESTI-BISTRITA – Limba română – Tradiţională
BEREŞTI-BISTRIŢA – BACAU

Nume Prenume
BARNA GABRIELA CLAUDIA
CIOBANU IOANA DANIELA
COADĂ ALEXANDRA NICOLETA
COADĂ CRISTINA GABRIELA
COADĂ SORIN ŞTEFAN
COJOCARU RĂZVAN
CREŢU GABRIELA
CĂLIN ROBERTA MARIA
FLOREA COSMIN ILIE
FĂRCĂŞEL TEODOR ANDREI
GHERGHEL DENISA ELENA
LĂBONŢU PARASCHIVA LARISA
MATEI LARISA PETRONELA
MĂRGINEANU VASILE ANDREI
NASTASE MARIANA ISABELA
NECULEA MARA TEODORA
OLARU PETRUŢ ROBERT
STELEA ELIAS STELIAN MĂDĂLIN
TERINTE ANDREEA ELENA
USCATU BIANCA NICOLETA
VASILE CLAUDIU MĂDĂLIN

SCOALA GIMNAZIALA BERESTI-TAZLAU – Limba română – Tradiţională
BEREŞTI-TAZLĂU – BACAU

Nume Prenume
BACIU NICOLETA
BALAN MARIA IOANA
BALTEANU MARTINA
BOUARU CRISTIANA ALINA
BURLACU ANDREI SEBASTIAN
CIOLOCA ANDREI VALENTIN
CIOLOCA MARIA ALEXANDRA
COZMA CLAUDIA ELENA
CREANGA AMALIA STEFANIA
DIACONU ALEXANDRU CIPRIAN
DORU GEORGETA VALENTINA
DORU ROBERT ANDREI
DORU ADRIANA SORINA
DOSPINESCU BIANCA IOANA
ENACHE BIANCA IOANA
ENACHE EMILIAN IOACHIM
ENACHE RAUL EUGEN
GHIDIBACA MARIA RALUCA
ITCOR DRAGOS IONEL
LADARU STEFAN IONUT
MACIUCA BIANCA ELENA
MACIUCA LAURA IOANA
MARES STEFANIA IULIA
MERLUSCA COSMINA REBECA
MUNTEANU CRISTINA MIHAELA
NASTURAS DENISA
OPINCA CRINA MIRUNA
OPINCA FLORIN EMANUEL
ROMANESCU DARIA MUHAELA
RUSU VASILE IONUT
SCORTANU PAULA ELENA
SOVA CRISTIAN
STOLERU CRINA MADALINA
STOLERU IONEL
SURUGIU BIANCA MIHAELA
TESULA DENIS MARIAN
TUGLEA ADELIN DARIUS
TURLUIANU MARIA MIRABELA
VRINCIANU VLAD IONUT

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU CEL BUN”BERZUNTI – Limba română – Tradiţională
BERZUNŢI – BACAU

Nume Prenume
ADAM ALESIO VLAD
AGÎŢE GHEORGHE FLORIN
ANCUŢA ANDREEA
ARDELEANU ADINA IOANA
BLEAGA OLIVIA ELENA
BĂLAN ŞTEFAN MARIO
CIOANCĂ DESIREE FABIANA
FULGA ADRIAN COSTEL
GHINEŢ IOANA ALEXANDRA
GROSU DENISA PETRONELA
HĂLĂUCESCU PETRUŢA
IORDACHE VASILE IONUŢ
LUCA IONUŢ
MATACHE ANDREEA ADINA
NOGHI ELIZA TEODORA
OLARIU BIANCA CĂTĂLINA
PASCU ANDREEA GABRIELA
PINTEA ANDREEA NICOLETA
PINTEA CARMINA IUSTINA
PINTEA MARIANA
POTÎRNICHE DANIEL NICOLAE
PRICOP PETRICĂ ADRIAN
SCURTU ANDRA ŞTEFANIA
SCURTU DENIS CONSTANTIN
SIMION ANA MARIA
TIFAN ANDREI ION
TOMA DIANA ELENA
TUDUREANU ANDREI
VIZA ANA MARIA
VRÎNCIANU SEBASTIAN ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BLAGESTI – Limba română – Tradiţională
BLĂGEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANICULESEI ANA MARIA
BUJOR COSMINA SENA
DEDIU DENIS IOAN
DINU IONUT GABRIEL
DODOLOIU GHEORGHIŢĂ ROBERT
DUDUMAN ŞTEFAN ION
FILIP IULIANA PETRINA
GARTU DARIA MARIA
GARTU IULIA CARMEN
GHEŢI IONELA
IANCU DELIA GEORGIANA
MANOLACHE ANDREI ALIN
MANOLACHE PETRU ŞTEFAN
MANOLACHE VASILE ALEX
NECULA ALESSANDRU CONSTANTIN
PUŞCALĂU IONUŢ DANIEL
RADU ADRIANA REBECA
RADUCANU DUMITRITA DENISA
SBARCEA MARIA PATRICIA
VRANCIANU ISABELLA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI – Limba română – Tradiţională
BOGDĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANDRIŞCĂ ŞTEFAN
APOSTOL LAURA TEODORA
APOSTOL MARIA DIANA
ASAVEI ŞTEFAN ADELIN
BORDEANU ŞTEFAN RADU
BOTEZATU ANA MARIA
BOTEZATU COSMIN IONUŢ
COJOC PARASCHIVA IOANA
CĂLMOI VASILE
DOAGĂ IULIA MARIA
DOAGĂ ŞTEFANIA IOANA
DOAGĂ LARISA CĂTĂLINA
GROZESCU MARIANA
MATEI IOANA MĂDĂLINA
OANCEA LEO ADRIAN
PALADE ANDREEA IOANA
PAŞCAN VICTOR GABRIEL
PUŞCAŞU GEORGIANA MARIA
PUŞCAŞU IUSTIN
ROTARU GEORGIANA
RUSU EMANUEL ANDREI
RĂCĂUŢEANU MARIO
SPĂTARU FLORINA DELIA
TOMA DELIA PAULA
TOMA MIHAI SEBASTIAN
TOMA IASMINA NICOLETA
TUTEANU ANDA VASILICA
VACARU IONUŢ ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA „IOANA RADU ROSETTI” BRUSTUROASA – Limba română – Tradiţională
BRUSTUROASA – BACAU

Nume Prenume
ATUDOREI TEODORA
AVĂTOAE IOANA
BALAJ ȘTEFAN
BOIA ȘTEFAN
BUZATU MIRUNA NICOLETA
BÎNȚU IONUȚ
CHICHIOJĂ ȘTEFAN
CIOCAN ANDRA ȘTEFANIA
CIOCAN MARIAN
COMAN VALENTIN-COSMIN
COPĂCEL IONUȚ ALEXANDRU
COVACI IONELA DENISA
CUJBĂ IULIAN
DAVID FELICIAN-GEORGE
ENĂȘOAIE VLAD
FABIAN ANDREI
FUNDUC IOAN
GAVRILAȘ ANDREEA
GĂRGHI PAUL-ALEXANDRU
HOGEA GEORGE-EMANUEL
HOGEA ȘTEFAN
IONIȚĂ ALEXIA ELENA
IONIȚĂ ANDDREIA
LUNGU MIOARA DELIA
MATEI GEORGEL COSTIN
MUNTEANU IULIAN DANIEL
NICODIM MIHAI CONSTANTIN
PAȘCU ANDREEA ILARIA
POSTI OCTAVIAN GEORGE
SLAVU ALEXANDRU EMANUEL
SMĂU ALIN IONUȚ
SMĂU NARCISA MARCELA
TONCU VALENTIN IONUȚ
TUNARU MARIA-ȘTEFANIA
TUNARU MIHAI ȘTEFAN
ȘELARU ȘTEFAN
ȚUVEC IULIANA

SCOALA GIMNAZIALA BUCIUMI – Limba română – Tradiţională
BUCIUMI – BACAU

Nume Prenume
BRANICI VLAD CONSTANTIN
BUNDUC MIHAI VASILE
NICHIFOR ELENA ALEXANDRA
STANESCU ALEX
STANESCU BIANCA
STANESCU FLORIN
STANESCU IONUT
STANESCU MARIANA
STANESCU MARIANA
STANESCU MARICICA
STANESCU OCTAVIAN
STANESCU OCTAVIAN
STANESCU OLIVER
STANESCU NORI
STOICA EDWARD STEFAN
STRAT ANDREI ALEXANDRU
ZAMFIR IONUT GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA BUCSESTI – Limba română – Tradiţională
BUCŞEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ASIM ALIZA
BOJOGA DIANA PETRONELA
BOJOGA PETRUŢA MARIANA
BUSUIOC ROXANA CARINA MARIA
BÂNȚU DENISA ȘTEFANIA
CARABAN CRINA ALEXANDRA
CHIRONICĂ MARIAN
CIUHAT PATRICIA
COBUZ DENISA ELENA
ILIE IRINEL
IOJĂ ANDREEA MĂDĂLINA
PALADE IONUȚ TEODOR
PRUTIANU LARISA IOANA
RAŢĂ CATALINA ELENA
RAȚĂ FLORIN ADRIAN
RUSU IULIAN ISIDOR
VANDRA GABRIEL FELIX
ŢÎNCU SIDONIA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA BUHOCI – Limba română – Tradiţională
BUHOCI – BACAU

Nume Prenume
ANDRO TIBERIU DRAGOS
ANTUCA ANA MARIA
ANTUCA ANDI IULIAN
BERES DARIA RALUCA
BORDEANU RAZVAN IOANUT
BORDIANU PETRU CIPRIAN
BRACAU DENIS
BRACAU ELENA VIOLETA
BRANISTE ANDREI SILVIU
BUTACU ALIN EMANUEL
CADAR ANDREI
CADAR DENISA MADALINA
CADAR MARIA DARIA
CARP CIPRIAN COSMIN
DOLEANU ALEXANDRA GEORGIANA
DUMITRACHE CONSTANTIN
DUTU VASILE ELVIS
ENASEL ALEXANDRA CRISTINA
ENASEL SEBASTIAN ANDREI
GEOSANU NICOLETA IOANA
GHEGHICI DANIEL MARIAN
GHEGHICI PAULA DENISA
GHEORGHE PETRU ANDREI
GHERGHELUCA DENIS IONUT
GHERVASE OANA GHEANINA
HAINEALA CAMELIA ANDREEA
IANCU MARINA DENISA
ILIES ANDREI GABRIEL
ISTOC EDUARD GABRIEL
LADARU ANDREI CONSTANTIN
LUNGU IOAN
LUPASCU LORENA MARIA
MICLAUS DANIEL ROBERTO
MIHAICA ANA MARIA
MISARIU FRANCESCA
MUNTIANU MADALINA MARIA
NINU DARIA ELENA
NUTU TEODOR OCTAVIAN
PADURE SERGIU GABRIEL
PASCARIU PARASCHIVA MADALINA
PASCU MADALINA IOANA
PRESER GEORGIANA
ROSU DENIS BENEDICT
SARBU DARIUS CRISTIAN
SOLOMON MARIA GEORGIANA
STANCIU ROBERT IEREMIA CRISTIAN
TAMPU BIANCA MARIA
TRAISTARU TEODORA ELENA
VASILACHE ALEXANDRU PETRICA

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU” BUHUSI – Limba română – Tradiţională
BUHUŞI – BACAU

Nume Prenume
APUCALOAE BOGDAN FLORIN
ARAMA IOANA ANDREEA
AVRAM MARCO
BEGANU RUXANDRA ELENA
BERUICA DARIA ELENA
BUZILĂ ELENA
CIUBOTARIU GABRIEL IOAN
COCEA DELIA MARIA
COLBU LEA RAHELA
COTOFAN IOANA SORINA
COZMA IOAN ALEXANDRU
DIACONU ALEXIA ELENA
DINU STEFAN SILVIU
DOBA STEFANIA MARIA
FERARIU LARISA ELENA
FILIMON ANDREEA
FILIP ANDREEA EMILIA
FILIP MIHAI MILIAN
FRUNZA IOANA STEFANIA
FULGA DOMINIC MARIAN ALEX
GARTU MIRUNA MARIA
GASCA MARIAN
GOBEJA ANDREEA ALINA
GOROVEI CRISTIAN ANDY IOAN
GRASIM MARIAN
GRUIA ALESSIA ELENA
HÂRLEA ELENA CARLA
ILISEI ION RĂZVAN
LORENT VALENTIN IUSTINIAN
LUNGU MATTEO
LUPU ASMIN ELENA
MANDA RALUCA ANDREEA
MAXIM RAZVAN CONSTANTIN
MIHAI GEORGIANA
MOISA DARIUS CONSTANTIN
MOLDOVAN MARIE SOPHIE
MUNTEANU CODRUT IONUT
MUNTEANU STEFAN CRISTIAN
NISTOR ANA SOPHIA
NISTOR ANDRA NICOLETA
NĂDEJDE DENIS IONUȚ
PATRAȘCAN DARIA IOANA
PODOLEANU GIULIA IOANA
POPA FLAVIAN PAVEL
PREPELITA GHEORGHE MARIUS
PUȘCALĂU VLAICU ANDREI
ROTARU GEADA ELENA PATRICIA
RUSU BOGDAN CONSTANTIN
SAVA MARIUS ANDREI
SCURTU IOAN ALIN
STOIAN MIHAELA LAURA

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU” BUHUSI – Limba română – Tradiţională
BUHUŞI – BACAU

Nume Prenume
TURCEA ALBERT NICOLAS
TURCEA ANGEL JONATHAN
URSU EDUARD IOAN
VELICHE TEODOR ALEXANDRU
ZAHARIA MARIUS MARIAN

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAIL ANDREI” BUHUSI – Limba română – Tradiţională
BUHUŞI – BACAU

Nume Prenume
AVATAVULUI ALBERTO GIOVANNI
BARSAN CLAUDIU CONSTANTIN
BILU SARA
BOBOC ANCA MARIA
BURCHE RADU CONSTANTIN
CALIN TATIANA GABRIELA
CERCEL ANA MADALINA
CHIRITA IOANA DENISA
CIUBOTARU DANIELE FRANCESCO
CIUBOTARU PETRUT DARIUS
COSTEA ION MARIUS
GASCA MIHAELA LAVINIA
GRUIA ANDRA MADALINA
GRUIA IONUT DANIEL
GRUIA LACRAMIOARA LILIANA
GRUIA ION VIOREL
LUPU ANDREI LEONARD
LUPU SORINA GEORGIANA
MARTINAS ADRIAN ION
NECHIFOR COSMIN GHIOCEL
OLTEANU CATALIN STEFAN
PARJOLEANU TEODOR CONSTANTIN
POPOVICI CONSTANTIN DAVID
PRUTEANU CRINA DIANA
PURICA ANDREEA
RUSU CLAUDIU CONSTANTIN
SCRIPCARU BIANCA SIDONIA
STAN IONELA ALEXANDRA
STAN ROBERT FLORIN
URSU DUMITRU
VATAVU LACRAMIOARA GEORGIANA

SCOALA GIMNAZIALA „STEFAN CEL MARE” BUHUSI – Limba română – Tradiţională
BUHUŞI – BACAU

Nume Prenume
ALDEA MARIA ADELINA
ANDREI BIANCA MIHAELA
ANDREI BRIANA GABRIELA
BORCEANU LEONARDO GABRIEL
BOTEZATU DRAGOS CONSTANTIN
BRAN MIRUNA IOANA
BUFTEA PETRONELA IZABELA
CORBULET MARIA ADRIANA
COSTEA GHEORGHE CRISTIAN
DRAGAN ELENA ALESIA
FILIP ANDREI DUMITRU
FILIP DELIA MARIA
GABOR DIANA IOANA
GAVRILIU MEDEEA STEFANA
GORCIA MIHNEA EMILIAN
GRAITARU DARIA IONELA
GROSU GISELDA
IFRIM STEFAN
ILIESSCU DAVID GEORGE
IONITA NICOLETA
IONITA STEFAN
LASLAU MIRUNA IOANA
LUCA ALEXANDRU CONSTANTIN
LUPU ANA MARIA
MAZILU VELICHE STEFAN
MIHOC AMALIA BRIGITA
MORARIU FRANCESCO CONSTANTIN
PODOLEANU ANA MARIA
PODOLEANU CONSTANTIN DENIS
PODOLEANU SABINA ELENA
POPESCU DUMITRU NARCIS
POPESCU EMANUEL
PRISECARU ELENA MELISA
ROMANESCU GEORGIANA
SANDU CRISTINA GEORGIANA
SANDU MARIAN GABRIEL
SAVIN GEORGIAN
SIMIN MAURIZIO IOAN
TIMOFTE CRISTIAN GABRIEL
TUGLEA OANA CRISTINA
VLAD ANDREI IULIAN
ZGHERAN MAXIMILIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BARSANESTI – Limba română – Tradiţională
BÂRSĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
AIGNATOAIEI STEFAN ALEXANDRU
ANEI CRISTIAN PETER
ANGHELESCU ANA MARIA
ANGHELESCU SEBASTIAN STEFANUT
ANTONOAIE RAZVAN MARIAN
APOSTOL VASILICA
ARACULESEI IUSTIN
BALAN REBECA ELENA
BELCHIM ANA
BOTEZATU ANA MARIA
BROSTIC VALENTIN GABRIEL
BURNICHE BEATRICE IONELA
CARABET VALENTIN GABRIEL
CERCEL ANDREI NICOLAE
CHIRU IZABELA FLORINA
CHIUARU IOAN VIOREL
CIOBANU GEORGIANA
ENEA ROBERT FLORENTIN
ENEA SILVIU ANDREI
LUNGU GHEORGHE COSMIN
MIHAI ANDREI
MIRON ALEXANDRA MIHAELA
MISCA DENIS FLORENTIN
MOISE CATALINA MARINA
MUNTEANU BOGDAN PETRU
OLARU GEORGIANA SABRINA
PASCU GEORGIANA ALEXANDRA
PETCU IOSIF GABRIEL
PETCU ROXANA MARIA
PINTILIE ANDREI CONSTANTIN
PIRVU REBECA TEODORA
PUSCASU ANDREI ALEXANDRU
PUSCASU FLORIN DANIEL
PUSCAU GEORGIANA IOANA
RUSU MIHAELA
SANDEA BIANCA ANDREEA
SANDU ANDREI SEBASTIAN
STAN ROBERTO GABRIEL
VINTILA GEORGIANA
VISAN DUMITRU ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA BACIOIU – Limba română – Tradiţională
BĂCIOIU – BACAU

Nume Prenume
CALIN BETANIA SOFORA
CHIRIAC MARIA BIANCA
COCOR ARON SEBASTIAN
COSTICA GEORGE ADI
DINU AVRAM
DINU CRISTINEL
DURA ALEXANDRA
DURA ROXANA MIHAELA
FRUNZA ALEX ANDREI
GUDULAI VASILE
GUGIUMAN ANDREEA
IVANCEA LEONARD LORENZO
LUPU NECULAI ANTONIO
MANDACHE ANDRA
MANDACHE LUCICA
MARIOR GEANINA MARIA
MARIOR IONELA BIANCA
MELIAN MARIA ROXANA GIULLIA
MOISA ANDREI MARIUS
OBREJA ELENA MADALINA
OPREA DORINA
SERBAN ION BOGDAN
SERBAN LAURENTIU
SERBAN MARTA
SERBAN ONA ESMERALDA
SIMION GHEORGHE DARIUS
TANASE IONELA IZAURA
TANASE IONUT
TANASE TEODORA PARASCHIVA
VIDRASCU PETRUT
VIERU PETRUT

SCOALA GIMNAZIALA „INVATATOR NECULAI PASLARU” CASIN – Limba română – Tradiţională
CAŞIN – BACAU

Nume Prenume
AMARANDEI CARINA ELENA
ANDREI ALEXANDRA ELENA
ANDRIES ANA MARIA
BEJINARU ANDREI IULIAN
BUSUIOC DUMITRU OCTAVIAN
CHERCIU VASILE CRISTI
CIOBOTARU COSMIN LAURENTIU
CODREANU GEORGE ANDREI
CUCIUREANU IONUT VLAD
DINGA ANAMARIA GABRIELA
FLOROIU SEBASTIAN GABRIEL
MACOVEI DENIS IONUT
MAXIM DRAGOS CODRUT
MAXIM IRINEL MIHAI
MUNTEANU ALEXANDRU NICOLAE
OPROIU MALINA NARCISA
PANDELEA IOANA ANDREEA
POINARU ALEXANDRU CRISTIAN
PÎSLARU DAVID GABRIEL
VALEANU ADELIN ANDREI
VOICU RAUL GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA CHETRIS – Limba română – Tradiţională
CHETRIŞ – BACAU

Nume Prenume
ACASANDREI LIVIU MIHAI
ANCA DANIEL
ANITEI IONICA VASILICA
BOGDAN GABRIEL TIBERIU
BOT ANDREEA NICOLETA
FII DANIEL
GRUMEZA VASILE IULIAN
MECHICI LAVINIA DANIELA
NEAGU DANIEL DARIUS
NICA MADALIN IONUT
OPREA IONUT ALEXANDRU
PAL NICU
PASCU DAVID
RIMNICEANU CLAUDIA LILIANA
SANDU ANA MARIA
SANDU ELISA GEORGIANA
SANDU FLORIN COSMIN
SCURTU STEFANIA IOANA
SPATARU DIEGO NICOLAE
TIMARU ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA CLEJA – Limba română – Tradiţională
CLEJA – BACAU

Nume Prenume
ANTAL RALUCA
ANTAL-ROCA ANDREI
BALINT ALEXANDRU
BEJAN DENIS VALENTIN
BEJAN IONUŢ CLAUDIU
BEJAN-TOPŞI RĂZVAN ROBERT
BENCHEA ALIN MAXIMILIAN
BENCHEA ANASTASIA AMANDA
BENCHEA COSMIN EDUARD
BENCHEA EDUARD
BENCHEA IOANA
BENCHEA NATALIA LUIZA
BENCHEA RĂZVAN LAURENŢIU
BENCHEA SERGIU PATRICIU
BENCHEA TUDOR
BENCHEA-SILVAŞ LUCA MARIAN
BILIBOC DENISA ALEXANDRA
BILIBOC EMA AMALIA
BOGLARU DENISA CLAUDIA
BORDAŞ BIANCA SIMONA
BORDAŞ FRANCISCA PAULA
BOTEZATU AMIRA FRANCISCA
BUDĂU ISZABELLA
CADAR VANESA CAMELIA
CANEA ELIZA MARIA
CIOBOTARU RICHARD EMILIAN
CIURARU ŞTEFANIA
COCHIOR RAREŞ ANDREI
COCHIOR-BALAN ANDRA ANGELA
COCHIORAŞ ERICH DANIEL
COMAN VALENTIN
DAVID ALEXANDRU ŞTEFAN
DEMŞA PAULA CRINA
DUMĂU BOGDAN RĂZVAN
FARCAŞ LUCA MARIAN
GAL DENISA VALENTINA
GHEPEŞ FABRIŢIO FERNANDO
GHIURI GEORGIANA
GROSU BENIAMIN CRISTIAN
GROSU GABRIELA DENISA
HOBORICI MARCO DANIEL
HODOROG LUCA LEONARD
IANĂU ŞTEFANIA ELISABETA
IŞTOC CLAUDIA
JOCA MELANIA
JUŞCĂ ANDREEA DENISA
LASLĂU ŞTEFANIA DELIA
LĂCĂTUŞU ALEXANDRU CRISTINEL
MANTEA ALEXANDRA
MATIEŞ LUIZA IOANA
MITITELU VARVARA

SCOALA GIMNAZIALA CLEJA – Limba română – Tradiţională
CLEJA – BACAU

Nume Prenume
MOCANU ALEXANDRA
ONODE PETRICĂ
PATRAŞCU ANDREEA GEORGIANA
RETI DOMINIC DANIEL
SABĂU GABRIEL
SABĂU ROBERT ANDREI
SABĂU SEBASTIAN
STOLERU ALEXANDRA SABINA
STOLERU MARIO ADRIAN
TAMAŞ OCTAVIAN
TĂNASE ALEXANDRU DANIEL
VOIDOC RAFAEL
VOIDOC SERGIU IONUŢ
ŞAIERLI GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA COLONESTI – Limba română – Tradiţională
COLONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
BOTEZ MARIAN
BUCȘĂ ALEXANDRA IOANA
BUZDUG CONSTANTIN CATALIN
BÎRSAN MATEI
BÎRSAN ROXANA ANDREEA
COBZARU SERGIU
DASCĂLU ANDREI MARIAN
DASCĂLU RĂZVAN GABRIEL
FERARU ADRIAN
HANU LAURA ELENA
IORDACHE VLAD IONUT
NISTOR ELENA NICOLETA
PARNICĂ IONUȚ
PASCU IRINA DENISA
PUIU MIHAELA IOANA
PĂRUȘ IOANA CARMEN ELENA
PĂRUȘ IONUȚ MARIAN
SAMOILA COSMIN STEFAN
SAVA DENISA MIRUNA ȘTEFANIA
TIMARIU CRINA ELENA
VÎJIEAN GEORGE CONSTANTIN

COLEGIUL TEHNIC „DIMITRIE GHIKA” COMANESTI – Limba română – Tradiţională
COMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALEXA JESSICA IULIANA
ARDELEANU PETRIȘOR
BOTEZ MARIA ILARIA
CHIRCU PAUL
CSILLAG MIHAELA DUMITRIȚA
ENEA ELENA
GHEORGHE ANDREI COSTIN
ICHIMAȘ NAOMI ALEXANDRA
IULEȘ MARIO CONSTANTIN
MAZILU EDUARD DUMITRU
MURARIU IOAN RĂZVAN
NASTASĂ FLORIN
POPA GIORGIANA
STAN BIANCA PARASCHIVA
STOICA CONSTANTIN LAZĂR
TARCĂU IOANA GEORGIANA
TUDOR CARMEN ȘTEFANIA
VATAVU BOGDAN MIHAI

SCOALA GIMNAZIALA „CIPRIAN PORUMBESCU „COMANESTI – Limba română – Tradiţională
COMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ACHIRILOAIE SIMION ROBERT
AGAFIEŢEI REBECCA MARIA
ALBU AMALIA IASMINA
ALBU MIRUNA TEODORA
ANDRIEŞ ANAMARIA LUCIA
APETREI NARCIS ADRIAN
AVRAM ALIN DUMITREL
BANU EMILIA RALUCA
BANU FLORIN MANUEL
BOBOCEA IOANA COSTINA
BORS SAMUEL FLORIN
BUCALĂU BIANCA
CARABAN COSMIN
CAROL IULIAN SEBASTIAN
CATANA EDUARDO
DOCAN ANA-MARIA
DOLIŞ ANDRA
DUMITRU ANDRADA IONELA
EACOBUŢĂ EDUARD VICTOR
ENACHE ŞTEFANIA ILARIA
FULGA MIHAELA IOANA
GĂBUREANU FLAVIUS ALEXANDRU
HEISU ALESSIO ANDREI
IANOŞ DIANA ANDREIA
ILIE OVIDIU MARIAN
IORGA BIANCA MARIA
MACXIM DARIUS GABRIEL
MANOLACHE ROXANA ALEXANDRA
MITROFAN COSTIN CĂTĂLIN
MUSTATA ANDREEA
MUTU ALEXANDRU IONUT
NEAGU IOANA TEODORA
NEMŢEANU DARIA ELENA
PALADE ALEXANDRU
PALADE NICOLETA
PANŢÂRU BEATRIS ANAMARIA
SOFRON ADELA MIHAELA
SOLTĂNEL RIANA NICOLETA
TIMARU GEORGE
UNGURAŞU DELIA PETRONELA
UNGURAŞU ROBERT CONSTANTIN
VĂSÂI ADRIAN ŞTEFAN
ŢIBUSCHI BIANCA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA „COSTACHI S CIOCAN” COMANESTI – Limba română – Tradiţională
COMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANTAL DIONISIE CONSTANTIN
BANU MARIO ANDREI
BANU SAMUEL IONUȚ
BOBEICĂ ANTONIO TOMA
CRETU IONUT CATALIN
CROITORU DORINA ELENA
DAMIAN DENISA ELENA
DAMIAN DENISA MARIA
DOMINTE ROBERTO ALIN
GURĂ LARISA MARIA
GÂRBEA BEATRICE DENISA
HÂRJABĂ ELENA MĂDĂLINA
IACOB FLORENTINA NICOLETA
LOAIES MARINA
LUNGU CREȚU TEODORA
MIHU STEFANIA CATALINA
MITROFAN ANA MARIA
PETROIU DARIANA ELENA
POSTOLACHE ȘTEFAN IOAN
URSARU CLAUDIA
VASILIU MARIA ANGELA
ZAHARIA MARIUS ROBERT
ȚĂRANU EDUARD IONUȚ

SCOALA GIMNAZIALA „LIVIU REBREANU”COMANESTI – Limba română – Tradiţională
COMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALBU CONSTANTIN TIBERIU
ALBU MARIA MIRUNA
ALEXA ALIN CRISTIAN
ARDELEANU DAVID ANDREI
ASANDEI ANA- MARIA CLARA
ATOMI ANDRA MARA
ATUDOREI VLAD ANDREI
AVĂDANEI DANIELA
AVĂDĂNI VASILE PETRICĂ
BARBU BIANCA IONELA
BELEI MIRCEA DARIUS
BOBEICĂ DAVID ANDREI
BOLOHAN JULIA ANDREEA
BRAN ALEXANDRA MARIA
BUCATARU RALUCA ANDREIA
BUCI PAUL LUCIAN
BUCUR ALEXANDRU NICOLAE
BUCUR ELENA
CAZAMIR DENIS
CAZAMIR MARIO
CAZIMIR ALEXANDRU MARIAN
CHIRICĂ RAREŞ ANDREI
CHIRILĂ MARA ANDREEA
CIURARU NICOLAS MARCEL
CIURCANU ALEXANDRA CRISTINA
CLOŞCĂ ANDREEA ELENA
COJOCARU ANDREI GEORGE
COLĂCEL DANIEL
COMAN AMIRA REBECA
CONTOI MIRUNA ELENA
COSFERENŢ SARAH BEATRICE
COŞERARU ZARA MARIA
CĂŞUNEANU GABRIEL
DASCĂLU SÂNZIANA MARIA
DĂDĂLICĂ MIHAIL ŞERBAN
FRĂŢILĂ IOANA
FULGA EDUARD CONSTANTIN
GHEORGHIU DARIUS ILIE
GHERMAN AMALIA TEODORA
GRIGORAŞ ALEXANDRU ŞTEFAN
HANGANU DRAGOŞ
HULUŢĂ RICHARD
ISCU OANA COSTINA
LASCĂR LARISA
LĂPUŞNEANU ALEXANDRU VASILE
MANOLE RAREŞ
MUSCĂ ŞTEFAN
OLARU ALEXANDRU MARIAN
OLTEAN IRINA GEORGIANA
PASCAL RĂZVAN
PERDUŞ ANDREI ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA „LIVIU REBREANU”COMANESTI – Limba română – Tradiţională
COMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
PETREA RIANA ELENA
POP SONIA MARIA
PRIBOIU DANTES
PURCARU ANREEA ILARIA
RADU CLAUDIU IULIAN
RAŢĂ DENISA ROXANA
ROŞU IOANA MIRUNA
STAN LAVINIA LUCIANA
STOIAN RAREŞ ANDREI
STOICA ELIZA
STOICA ŞTEFANIA
TONCU IULIA MARIA
URSACHE MARIA IOANA
VASILICĂ MARIA MAGDALENA
VAŞLOVANU BIANCA MARIA
VERBUNCU VLĂDUŢ GEORGE
VROTE LUCA TEODOR
VÎRLAN MARIA MAGDALENA
ŞILOCHI MARIO

SCOALA GIMNAZIALA CORBASCA – Limba română – Tradiţională
CORBASCA – BACAU

Nume Prenume
BABAU ALEXANDRU CONSTANTIN
BACIU MARIA TEODORA
CALIN COSMIN ADI
COSTACHE LAVINIA ELENA
CULCEA NICOLETA MONICA
ELISEI IONUT RAZVAN
FANARU ANDREI
FERENT ANA MARIA
GUDULAI RARES STEFAN
HAMPLEA RAMONA VALENTINA
IONICA MIHAELA DENISA
LUPU DENISA MARIA
MATEI MARIUS IONEL
PAVEL DARIA GABRIELA
SIMION IONUT ALEX
STEFANACHE IULIAN CONSTANTIN
TABACARU DENISA ANDREEA
UTA IOANA GABRIELA
VESPAN ADRIAN
VRANCEANU VALENTIN GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA COTOFANESTI – Limba română – Tradiţională
COŢOFĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANDREI MINODORA IONELA
BENGALICI MARIO SEBASTIAN
BIRZOIU CATALIN
BUCSA MARA IOANA
BUCSA STEFAN IOAN
CHIFOR BENONE RAUL
CHIFOR DARIA MARIA
CHIFOR IOANA EVELINA
COJOCARU ALEXANDRA
COJOCARU DRAGOS GEORGE
DAMIAN MARIUS
DRAGOI COSMIN
DUMITRU MIRUNA ANDREEA
GHIONTU SEBASTIAN
IORDACHE COSMIN ADRIAN
LAZAR MARIAN
MATEI GEORGE ADELIN
MOTANU DENISA NICOLETA
MUHULIC ANDREEA IOANA
MUNTEANU LORENA SEFORA
MUNTEANU MIOARA
NICOARA SORINA ALEXANDRA
OBREJA DENISA ELENA
ONOFREI FLORIN ALEXANDRU
OPROIU BENIAMIN MARCEL
OPROIU RARES MARIAN
PADURE DANA ILEANA
PLETAN LARISA GIORGIANA
PRISACARU COSMIN VASILE
ROSCAN TUDOR FLORI
SERBAN ANDREEA
SERBAN MARTA
SERBAN STEFANIA PETRONELA
STANESCU BOBI
TATARU SORIN EDUARD
TRANDAFIR COSTEL ANDREI
TUMULEANU ANA MARIA
TUMULEANU IOANA GEORGIANA
TUMULEANU OANA ANDREEA
TURCAN LUCIAN
VASILE SIMINA ANAMARIA

SCOALA GIMNAZIALA CUCUIETI – Limba română – Tradiţională
CUCUIEŢI – BACAU

Nume Prenume
ALBU CATALINA
AVRAM DENISA ANDREEA
BALANUCA IOAN CONSTANTIN
BEJENARU RARES CONSTANTIN
BELCHIM ANDREEA BIANCA
BUCUR BOGDAN CRISTIAN
CAMARA ANDREEA MEDEEA
CHITURLEA NICOLAE VASILE
DIACONU VISTIAN TEODOR
DOCAN DENISA IONELA
HELO DARIUS ALEXANDRU
LACATUSU ANA MARIA
LUCA CRISTINA ELENA
MARIN REMUS FLORIN
MATEI GEORGE
MIRCEA SILVIU ANTONIO
POPA MARIANA DIANA
SPOIALA FLORENTINA VASILICA
SPOIALA VALENTINA IONELA
SPOIALA VASILICA MADALINA
STANCIU ANDREI
STIRBU ALEXANDRA ELENA
TUTUIANU MIHAI ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA CAIUTI – Limba română – Tradiţională
CĂIUŢI – BACAU

Nume Prenume
ALBU IONUŢ DANIEL
ANDREI MARIA ELENA
BALEA ANDREEA ALEXANDRA
BAMBOI BOGDAN VASILE
BAUR FERNANDO IULIAN
BIZON DENISA IOANA
BOTEZ PAVEL RAUL
BRUMĂ DELIA ELENA
CARABĂ ANA MARIA
CHELARU CĂTĂLINA
CIUBOTARU DRAGOS
DAMIAN ANA MARIA
DOBRE ANDREI
DUŢĂ MARIA CĂTĂLINA
FERENT ARTEMIZIA IOANA
FILIP ROXANA ELENA
FĂCĂOARU AMALIA MARIA
GHIMPU AMALIA ELENA
GHIURCA DENIS
IGNAT ROBERT ALEXANDRU
IROFTE ELENA MĂDĂLINA
LEON ELIZA GABRIELA
LEU MIHAI
LUNGOCIU IONUŢ
LUNGU ALEXANDRU
LUNGU CARINA ELENA
NEAMŢU MARIAN IONEL
PURICE ALEX
RAILEANU DENIS PETRU
SLATINEANU ANDREI
SĂNDULACHE SILVIU ALEXANDRU
VRINCEANU DENISA GEORGIANA

SCOALA GIMNAZIALA CALUGARENI – Limba română – Tradiţională
CĂLUGĂRENI – BACAU

Nume Prenume
ALBERT VALENTIN
ARVA FILIP DANIEL
BACIU CRINA MARIA
BERBECE CONSTANTIN COSMIN
BOLDUR ADRIAN DUMITRU
BULAI NARCIS MARIAN
CADĂR RĂZVAN CRISTIAN
GAL CLAUDIA IOANA FRANCESCA
IACOB DIANA ANDREEA
LAZĂR ANDRA GEORGIANA
LAZĂR MARIAN
PERCA ALEXANDRU PETRISOR
RUSU NICOLETA IZABELA
SAMSON DENISA ANDREEA
VERDE GEORGE IULIAN

SCOALA GIMNAZIALA DEALU MORII – Limba română – Tradiţională
DEALU MORII – BACAU

Nume Prenume
BALAN CRISTIAN ANDREI
BANDOLEA GEORGIANA MARIANA
BLAGA RALUCA GABRIELA
BUDEA IONUȚ DANIEL
BUTNARU DRAGOȘ PETRU
GHERGHINIȘ ROBERTA MARIA
GRIGORE ANASTASIA ROXANA
MASTACAN CAROLINA VANESA
PANAINTE VANESSA IONELA
PANAITE ANDREEA GEORGIANA
PETRARIU ADI NICHOLAS
PURGHEL ANA-MARIA
RADU ANDREEA STEFANIA
RADU TEODORA ADELINA
SPULBER MĂDĂLINA ELENA
TĂPĂLAGĂ RĂZVAN IONUȚ

SCOALA GIMNAZIALA „SCARLAT LONGHIN” DOFTEANA – Limba română – Tradiţională
DOFTEANA – BACAU

Nume Prenume
BACIU DANA GABRIELA
BREABĂN CORNELIA ANDREEA
BUŞTIHAN MARIO ALEXANDRU
DAVID CRISTINA BRIGITTA
DIACONU DENISA ELENA
FERENŢ IOAN CONSTANTIN
FRUNZĂ ANDRA LORENA
FULGA DAIANA ELENA
GROFU ELENA
GĂBORICI ŞTEFANIA MĂDĂLINA
HANGANU ANA MARIA
HANGANU IONUŢ MIHAIL
ISACHI ANDREEA MARIA
ISACHI COSMIN IONUŢ
MATEI ANA MARIA
POTOC DARIUS IULIAN
RADU ALEXANDRU MARIO
RADU BIANCA IOANA
RUSU MARIO ALEXANDRU
SAVIN RENATO CRISTIAN
VASILICĂ CRISTINA ELENA
VASILICĂ JESICA MARIA
VEREŞ ANA DENISA

LICEUL TEHNOLOGIC DARMANESTI – Limba română – Tradiţională
DĂRMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
AMBROSIE MIHAIL IOAN
ANDRAŞ ALEXANDRU-CLAUDIU
APOSTOL MARIA-ALESSANDRA
BALAŞ DENISA-IULIANA
BALAŞ RELU-GABRIEL
BOATCĂ ŞTEFAN
BOLOHAN ANA-MARIA
BUCUR DANIEL-IULIAN
BĂLĂNUCĂ CRISTIAN-TEODOR
BĂLĂNUCĂ MIHAI
CAPLAT IOANA-CODRUŢA
CHELCU IOANA-MONICA
CIOTLOŞ MIHAELA-IONELA
CIURLICĂ LAURENŢIU-IONUŢ
DASCĂLU MARIUS-FLORIN
DIMA IONELA
EROSS GEORGIANA-IOANA
FLEŞCAN TEODORA MARIA
GRIGORAŞ ADELIN-GEORGE
HÎRLEA IOANA
IFRIM VASILICĂ-BOGDĂNEL
MICU ANDRA-ELENA
MITITELU RAREŞ-MIHAI
MOCANU ANA-MARIA
MOCANU ELENA-IONELA
MOCANU LUCIANA GEORGIANA
PIŞTEA PAUL-IONUŢ
PĂCURICI ALEX IOSIF
PĂDUREANU CĂTĂLINA-NICOLETA
SOCACI ROBERT-CLAUDIU
SPOIALĂ IONUŢ-SEBASTIAN
STĂNCULEANU GEORGE-ANDREI
TICU VASILICĂ-SIMION

SCOALA GIMNAZIALA NR 2 DARMANESTI – Limba română – Tradiţională
DĂRMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANTON MARIO STEFAN MARIUS
APOSTOL IONELA
ARDELEANU CRISTIANA
ARĂŢOAIEI ANDREI GABRIEL
ASTĂNOAE IONELA ANCUŢA
BALAŞ VLAD IULIAN
BOLOHAN MARIAN NICOLAE
BUGUŞ IOANA ANDREEA
BURLACU COSMIN
BURLEANU CONSTANTIN
CHITURLEA ALEXANDRA IULIA
CIURLICĂ FLORIN
COLPOŞ IONELA MARIA
CONSTANTINESCU ANDRADA COSMINA
DIMA RALUCA IOANA
EROSS IOSIF-VASILE
FERĂSTRĂOARU PAUL ALEXANDRU
FURDUI ALINA IONELA
GRIGORAŞ DAMIAN
GĂBRIAN MIRUNA IOANA
HANGANU ELISA ROXANA
HAZAPARIU ANA MARIA
IMBREA COSTIN ADRIAN
IONESCU LAVINIA MIRABELA
IRIMIA ANDREI DUMITRU
LEFTER ALEXANDRA FLORINA
LUNGU IOANA LĂCRĂMIOARA
MAFTEI ALEXANDRA IOANA
MITITELU-LĂCĂTUŞ-DAVID EMIMA DOROTEEA
NICOI IONUŢ MIHAI
ROMAN ŞTEFANIA
ROTARI RUXANDRA ELENA
ROTARU ELENA ANDRA
SIMION GABRIELA
STÎNGACIU MARCELA CRISTINA
SĂNDULESCU ELENA ANA MARIA
TONCU MIHAI EDUARD
TRUPCIC LARISA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA NR 3 DARMANESTI – Limba română – Tradiţională
DĂRMĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANDRAS MADALINA ELENA
BALINT ROBERT VALENTIN
BEJENARU VALENTIN GEORGE
CALOS DENISA
CALUGARU ADRIAN COSTEL
CORCOVEANU GABRIEL CLAUDIU
FABIAN DENISA ELENA
GABOR COSMIN ANDREI
GABOR IOAN DUMITRU
GRANCI LARISA
MERLICI STEFANIA COSTINA
MIHAI GINA
MOISE RADU MARIAN
MUNTEANU ALINA
MUNTEANU IONELA
MUNTEANU IONUT
MUNTEANU ISABELA
MUNTEANU IULIAN
MURARASU GEORGE
NICOI IULIANA ADRIANA
ROMAN DARIA ALEXANDRA
STANESCU CODRUT
STANESCU COZMIN
STANESCU IULIAN
STANESCU MIHAELA BIANCA
STANESCU SEVERIN
STANESCU SOMNA
TONCU ALEX ADRIAN
TONCU EDUARD DAMIAN
TRIFU IOANA
VRANCEANU DENISA
VRINCEANU RAZVAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 FARAOANI – Limba română – Tradiţională
FARAOANI – BACAU

Nume Prenume
ADAMOAIA ALEXANDRA MIHAELA
BALINT ALICE LOREDANA
BALINT BOGDAN
BENCHEA EMILIA ANTONIA
BIROU AMALIA DANIELA
BORTOS DANIEL IONUT
BUTNARU FLORIN GABRIEL
CANCEL FRANCESCA SARA
CANCEL IRINA IOANA
CANCEL LARISA
CAZACU PAULA
CIURARU MARIUS CIPRIAN
CIURARU-RUSU IASMINA LARISA
COCHIOR RAZVAN MARIAN
COCHIORCA MIHAELA ANCUTA
COJOCARU CRISTIAN FRANCISC
COSA LUCA GABRIEL
DOBOS BIANCA IOANA
DUMA ALEXANDRU GABRIEL
DUMA IZABELA VALENTINA
DUMA ROBERTO ARMANDO
FARCAS DENISA REBECA
FARCAS VICTOR
FARTADE-SERBAN DENISA CRISTINA
FRANCU ANDREI EMANUEL
GHIMPU MASSIMO LUCIAN
HODOROG CIPRIAN SEBASTIAN
ISTOC ADELA
MAIER ALEXANDRA
MARES IOAN RADU
MENGHERES ALEXANDRU
MORARU DENISA CLAUDIA
MORARU GEORGE LUCIAN
PATRASCU EDUARD CORNELIU
ROCA ANDREEA
SABAU DARIA CRISTIANA
SABAU-CRISTIAN ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA FILIPENI – Limba română – Tradiţională
FILIPENI – BACAU

Nume Prenume
AMBROSIE RALUCA ANDREEA
APOSTOL ANDREI
APOSTU IONUT MIHAITA
BUTNARU ELENA BEATRICE
CIULEI ANDREI
CORBU DAVID GABRIEL
COZMA MARIAN BOGDAN
DEDIU CATALINA PETRUTA
DIACONU IONELA MARIA
GLODEANU IOANA ELENA
JUNCU RARES IONUT
MARES IVAN
MUNTEANU CONSTANTIN IONUT
OLARU VLADUT CONSTANTIN
PLATON IONELA GEORGIANA
POPA DENIS RAUL PETRISOR
PUIU CRISTINA FLORENTINA
SOLOMON SILVIU MARIAN
SOVA GEORGE STEFAN
TABARCEA DARIUS CORNEL
VERMAN MEDEEA ILINCA

SCOALA GIMNAZIALA FILIPESTI – Limba română – Tradiţională
FILIPEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALEXANDRU I VASILE CIPRIAN
ANASTASIEI ANDRA GABRIELA
ANICAI FABIAN GABRIEL
ANITA BIANCA RALUCA
BARNEA IOANA IZABELA
BIRLIGA COSMINA ALEXANDRA
BIRTA ALEXANDRU NICOLAS
CALIN MADALINA
CAMPEANU MIHAI MARIO
CAPSA DARIUS CONSTANTIN
CARP RALUCA ELENA
CIOBANU IULIANA MARIA
CIOBANU STEFANUT ANDREI
CIRSTINOIU STEFAN IULIAN
CRETU IONUT MARIAN
INSURATELU PETRONELA MIHAELA
JITAREL SIDONIA MARIA
LELA MARIA MAGDALENA
MIHALCEA ADRIAN LAURENTIU
MOISEI IONUT MARIAN
MURARIU FLORIN CLAUDIU
NASTASE CRISTINEL ADRIAN
PLESCAN MARIA LARISA
PORFIREANU VASILICA OCTAVIANA
ROSU ANDRADA ELENA
ROSU ROBERT PETRONEL
RUSU DUMITRU DANIEL
STOICA DELIA IOANA
TANASA ANDREEA BRINDUSA
TUDOR DENISA NICOLETA
VARTOLOMEI ALIN ANDREI
VARTOLOMEI DANIELA ELENA
VASILE MUGUREL MIHAI
VRINCEANU DIANA VERONICA
VRINCEANU LIVIU VASILICA
VULTUR GHEORGHE FLORIN

SCOALA GIMNAZIALA FRUMOASA – Limba română – Tradiţională
FRUMOASA – BACAU

Nume Prenume
ANDREICA RALUCA VASILICA
APIŞTEI ANDREI ALEXANDRU
ASANDEI ANDREEA
BALAŞ CORNELIU
BALAŞ IOSIF DANIEL
BALAŞ MARIA CRISTINA
BALCAN ALEXANDRU DANIEL
BEŢA VERONICA ROZINA
BUJOR ALEX GEORGE
BÎRNAT IOZEFINA EMILIA
CHIHĂESCU GEORGE RAREŞ
COARDĂ IONUŢ GABRIEL VALENTIN
COARDĂ MARIAN SORIN
CONSFERENŢ DELIA ALEXANDRA
CREŢU VASILE
CĂMĂŞOI IONUŢ
DAVID IOSIF DANIEL
DAVID VALENTINA
DUMEA ELENA MĂDĂLINA
FERARU BOGDAN GABRIEL
FERENŢ BIANCA ŞTEFANIA
GHIRCULESEI MONICA VALENTINA
IVU LARISA NICOLETA
IVU NICOLAE DENIS
IVU SEBASTIAN VASILE
LASLĂU CLAUDIU IONUT
LUCA IOAN TEODOR
MIHOC ANTON VALENTIN
PATRAŞCU ANDREEA EMILIA
PĂUN PETRU FLORIN
TODERIŢĂ BOGDAN GHEORGHE
VADANA ALINA VALENTINA

LICEUL TEHNOLOGIC FAGET – Limba română – Tradiţională
FĂGET – BACAU

Nume Prenume
BANFI GHEORGHE SORIN
BILIBOK ANDREIA
BILIBOK EMILIA MARIA
BILIBOK TAMAŞ GYURIKA
BIRI MARTA CLAUDIA
BLIHASZ SZIDONIA
BORCSA ANNA MARIA EDINA
BÂRSAN RITA IONELA
BÂRSAN BEATA
BÎRSAN BOGDAN CIPRIAN
BÎRSAN MELISA MARIA
CIOLAN ANAMARIA IOANA
COJOCAR IONUŢ ALEXANDRU
COLCER MIRELA MARTA
CONDREA ALEXANDRU OVIDIU
CRĂCIUN ALEXANDRU IOAN
CRĂCIUN ANDREEA PAULA
DRĂGOI ROBERTA GIULIA
FLOREA DRAGOŞ MARIAN
GÂRBEA SARAH MARIA
GÂRBEA SILVESTRU ADRIAN
HĂINEALĂ IONELA ALEXANDRA
IARCA LUCIAN ILIE
KELEMEN TAMAS
LASZLO ATTILA
LASZLO LAURENŢIU FLORIN
NAGY ISTVAN
NAGY MATE ROLAND
OLTEAN ADRIAN IONUŢ
OLTEAN OVIDIU NICOLAE
PAL ADRIAN JANOS
RUS SEBASTIAN
RUSU ALEX
RUSU ANA MARIA
RUSU CLAUDIA
SUCIU EMOKE MARIA
SUCIU IOAN LEVENTE
TOROK ADRIAN
VASZI IULIANA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA GHERDANA – Limba română – Tradiţională
GHERDANA – BACAU

Nume Prenume
BOGEA FLORENTINA LAVINIA
BOGEA IOSIF GABRIEL
BOSTAN COSMIN
BOSTAN MIHAIL
BULBOACA ANDREI
BURLACU COSMIN GEORGE
CIMPOESU BIANCA
CIOBOTARU DRAGOS MARIAN
CIOMPU MARIO CLAUDIU
CLIMESCU ROBERT CONSTANTIN
COBULEANU ROBERTA PAULA
CRIMU PAULA DANIELA
CROITORU GEORGIANA IOANA
ICHIM DIANA
ICHIM MADALINA ELENA
ISTRATE ANA MARIA
MACOVEI COSMIN IONUT
MANILA GABRIEL FLAVIUS
MARIN DENISA IOANA
MATACHE NICOLETA LAVINIA
MELINTE DENISA
PANCESCU-MACOVEI DENISA STEFANIA
POPA MARCEL
SAIU CONSTANTIN
SCHIOPU VIOLETA GEORGIANA
SPENCHIU RAMONA ELENA
TABACARU IOLANDA IOANA
TABAN ADELINA
TATARU ANDREI
TRAISTARU TONI ANDREI
URSU RAZVAN NICUSOR

SCOALA GIMNAZIALA „DANI GERGELY” GHIMES – Limba maghiară – Tradiţională
GHIMEŞ – BACAU

Nume Prenume
ANTAL EDINAMARIA
ANTAL EMÍLIA
ANTAL ÁGNES
BILIBOC ANITA MARIA
BILIBOC LEONÁRD MÁRK
BODOR NORBERT LASZLÓ
CAPĂTĂ ENIKŐ MARIA
CERCE BIANCA DENISA
DEMETER DÁVID
GALACZI JÁCINTA
GERGELY HENRIETTA
GÂRBEA MÁRIA RENÁTA
GÖRBE TAMÁS
KANYA JÁNOS BALAZS
KARACSONY IMREA ATTILA
MIHALY DÁVID KRISTÓF
MINUS JÁCINTA
SAROŞI IOANA ALEXANDRA
SZENTES ÁGOTA
SZŐCS ALETTA NOÉMI
TANKO PETER
TĂTAR SZILÁRD GYÖRGY
ZAKARIAŞ ANDREI
ZAKARIAŞ FLORINA
ŢUŢUIAN CRISTIAN
ŢUŢUIAN TEODÓRA

SCOALA GIMNAZIALA „ION STRAT” GIOSENI – Limba română – Tradiţională
GIOSENI – BACAU

Nume Prenume
ANASTASIEI BOGDAN CIPRIAN
ANDREI MAIA ALEXANDRA
BAŞCÎNDURĂ IONUŢ ALEXANDRU
BENCHEA CLAUDIU ANDREI
BENCHEA CLAUDIU BENEDICT
BENCHEA PATRICIU BENIAMIN
BENCHEA ROBERTA ALEXANDRA
BENCHEA VLĂDUŢ CĂTĂLIN
BENHEA LUCIAN ANDREI
BONCU NECULAI EMANUEL
BONCU RADU EMANUEL
BULAI ANDREI VLĂDUŢ
CALARA CLAUDIA VALENTINA
CALARA CRISTINA VALERIA
CHICEA ALEXANDRU IONEL
CIOTICĂ DANIEL FĂNEL
COJAN ELIZA EMANUELA
COJOC DENIS CONSTANTIN
COŞA CĂTĂLIN GABRIEL
COŞA -BURCĂ ALEXANDRA ADELINA
DULCEAN IOANA ALEXANDRA
DUMA ALEXANDRU MARIUS
DUMA VLĂDUŢ GEORGEL
ENCULESEI ANDRA MARIA
FARCAŞ CRISTIAN MARCELIN
GIOSEANU ANDREI SILVIU
HODEA AMALIA CELINA
IANCU DANIEL CORNEL
JITARU EMANUEL
JUGARU MATTIA
MOTAN MARIA
PAL COSMIN GABRIEL
PIŞTE DUMITRU CRISTINEL DUŢĂ
ROFEL MARA DELIA
TIMARU ALEXANDRA IOANA
TOMA ALEXA ERIKA
VORNICU MARIO ANDREI
VORNICU ROZINA IOANA
ŢÂMPU GABRIEL
ŢÂMPU GIULIA ELISABETA
ŢÂMPU ROBERT PAVEL
ŢÂMPU SERGIU LEONARD
ŢÂMPU-ŞTEFANOAEA ANDREI OVIDIU

SCOALA GIMNAZIALA GLAVANESTI – Limba română – Tradiţională
GLĂVĂNEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANGHELUTA LUIGI SEBASTIAN
BLANARU ALEXANDRU
CAZACU ARIANA MARIA
CHIBZUI ANDREA MARIA
CHIBZUI IULIA PETRIA
CIUBOTARU LARISA
COJOCARU GEORGE CONSTANTIN
COMAN ALEXANDRO
CONSTANTIN ANDREEA DENISA
DAVID ANA MARIA
DAVID MARIAN IONUT
DAVID MIHAI ALEXANDRU
DINU DENISA
GORNESCU PAULA IULIA
IRIMIA GABRIELE EDUARD
PAIU SILVIU STEFAN
PANCESCU CAMELIA MIHAELA
PETRACHE MIRELA CLAUDIA
PETREA LIDIA IONELA
POPA ALIN MATEI
POPA BIANCA ELENA
POPA CALIN
POPA IUSTIN MARIAN
PRISACA BIANCA MAGDALENA
RADU MARIAN ANDREI
SAULEA LIVIU ANDREI
STRAT ANDREI MADALIN
TELETIN LUCA RAZVAN
TELETIN TEODORA ANDREEA
VARLAN IOANA ELENA
VLAD ANDREEA GEORGIANA
VRABIE ANDRA GABRIELA

SCOALA GIMNAZIALA GURA VAII – Limba română – Tradiţională
GURA VĂII – BACAU

Nume Prenume
ABĂRBOAE ȘTEFANIA ALEXANDRA
ALEXANDRU REBECA
ANTOHE ELENA
ANTONOAEI DAVID EMANUEL
BODEA DANIELA TEODORA
BURGHELEA VLAD CONSTANTIN
CALU BIANCA ŞTEFANIA
CALU FRANCESCA
CHELMUŞ DENISA ZORANA
CIMPOEŞU ANDREI
CODREANU BIANCA IONELA
CODREANU ROBERT MARIAN
CONSTĂNDOIU MARIUS ALEXANDER
CORODESCU DRAGOŞ IONUŢ
CĂLUIAN OANA
DUDU LAVINIA
ENACHE ALEXANDRA FLORENTINA
ENACHE LARISA ANDREEA
ENACHE ŞTEFAN CĂTĂLIN
GHIAȚĂ DANA FLORINA
GURUIȚĂ GEORGIANA BEATRICE
GURUIȚĂ LUCIAN MĂDĂLIN
IFTINCA RALUCA MIHAELA
IOSUB MARIAN
MARIOR IONUŢ
MIHALCEA CĂTĂLIN GABRIEL
MOCANU BIANCA ELENA
MORARU CRISTINA
MUNTEANU DAVID FLORIN
NICULAE ROBERT
OBREJA ANA MARIA ELENA
POSTOLACHE CONSTANTIN ŞTEFAN
POSTOLACHE ŞTEFANIA GEORGIANA
RADU BIANCA ELENA
RADU DENISA MARIA
RADU DUMITRU VLAD
RADU RAREŞ CONSTANTIN
RODINCIUC ALIN
ROMAN DIANA FLORENTINA
STAVARACHE NADIN MIHAI
VIŞAN IONUŢ ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA GAICEANA – Limba română – Tradiţională
GĂICEANA – BACAU

Nume Prenume
AVADANEI ANA- MARIA
BEJAN IONUT- CATALIN
BIRU ALEXANDRU
BOGDAN NARCIS-IULIAN
BURCIU ANDREEA- ROXANA
CITEA MARIA- ELISABETA
CODREANU ANDREI- ALEXANDRU
COJAN DIEGO- ANTONIO
FODOR EMANUEL- IONUT
GHIURCA PAUL
HARABAGIU FLORINA- GEORGIANA
IACOB ANCUTA- RITA
IANCU DARIUS
IANCU LACRAMIOARA
IANCU LOREDANA
IOJA ADELIN- SILVIU
JICMON LETITIA- ALINA
NEAMTU IONEL- FLORIN
POPARTARU LILIANA- IONELA
SCUTARU DELIA- ECATERINA
SCUTARU MARIA- ALESIA
TALAZ ANTONIO- ALEXANDRU
TALAZ LEONARD
TALAZ LEONTIN
TALAZ PAVEL
TALAZ RAUL- CLAUDIU

SCOALA GIMNAZIALA HELEGIU – Limba română – Tradiţională
HELEGIU – BACAU

Nume Prenume
ANDREI RAREŞ GABRIEL
ANDREI RĂZVAN COSTIN
ANGHEL IULIAN
ANTON YUSTINA
AXINIA ANTONELA
BALAN DENIS MARIAN
BODEA RAZVAN CONSTANTIN
BODIEA DENIS IONUŢ
BRĂILA EMANUEL
BUCUR ELENA GEANINA
BUSUIOC ANDREI COSMIN
BUSUIOC EDUARD ANDREI
BUSUIOC GABRIELA ALEXANDRA
BUSUIOC IULIAN VLAD
BUSUIOC NECULAI BOGDAN
BUTUCARIU ALESIA FRANCESCA
CAPĂTĂ FLORIN RADU
CAPĂTĂ SARA ALEXIA
CRISTEA MĂDĂLINA MARIA
GHINEŢ LARISA ELENA
GRECU EMILIA ANDREEA
GRECU MATEEA ŞTEFANIA
GÎŞFAN ANDREI IULIAN
ISTUDOR ADELIN ANDREI
ISTUDOR DENISA ELENA
MANEA DENISA ELENA
MARCU ALEXANDRA MIHAELA
MICAN ŞTEFAN
MĂGDĂLINA FLORIN ANDREI
NISTOR ALEXANDRU GABRIEL
PAISA TEODOR ANDREI
PALADI LIDIA
PATRAŞCU ALBERTO FLORIN
POPESCU PAULA MARIA
PRICOB ROXANA ALEXANDRA
PÂRJOL ANDREEA PETRUŢA
PÎRJOL PETRU EMILIAN
PÎRJOL ŞTEFAN ADELIN
PĂSĂRICĂ MARINA ELENA
RAŢĂ DENISA MARIA
RAŢĂ EDUARD ANDREI
SAVA MĂDĂLINA ANDREEA
SCRIPCARIU IOANA STELIANA
TARAIPAN BIANCA ELENA
UNGUREANU ALEXANDRA NICOLA
VLĂDILĂ SEBASTIAN CONSTANTIN
VĂTĂMANU ALIN EMILIAN
ZĂRNESCU CRISTIAN RĂZVAN

LICEUL TEHNOLOGIC HEMEIUS – Limba română – Tradiţională
HEMEIUŞ – BACAU

Nume Prenume
ADAM IONELA ANGELA
ADAM ARIANA MIHAELA ELENA
BALACEANU ADRIAN
BASANCIUC MIHAI RAUL
BIRGU TEODOR EMANUEL
BRUMA ALIN CODRUT
BULAU MADALIN GEORGE
BURLACU DRAGOS PETRU
CIOBANU JUAN ANDRES
COSMA DELIA GEORGIANA
FANTANA STEFANA ANDREEA
FUNARIU DENIS STEFAN
GUTU CRISTINA ELENA
LADARU ROXANA MARIA
LETCANU ALEXANDRU CONSTANTIN
MACOVEI ROBERTO IONUT
MIRON ALBERTO ADRIAN
NACU VASILICA DANIEL
PAL STEFAN VALENTIN
PALADE MARIAN BOGDAN
PETREA PARASKIEVA CLAUDIA
POPA PETRU MARIUS
RUDISTEANU RADU MIHAI
SOLOMON IULIA GABRIELA
STAN VLADUT GABRIEL
TOTAN ALEXANDRU MIHAI
URECHE ROBERT
VIZITIU MIRCEA STEFAN
VOROTIC ANDREEA IONELA

SCOALA GIMNAZIALA HORGESTI – Limba română – Tradiţională
HORGEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALBEIU MARIAN RĂZVAN
AVĂDĂNII ALEX IONEL
BACIU DENIS GABRIEL
BALINT ALEXANDRU ADRIAN
BALINT COSMIN ȘTEFAN
BOBOC DONATELA LILIANA
BUSUIOC CAMELIA GABRIELA
COSTIN ANA MARIA
COSTIN ȘTEFANIA
CĂLIMAN ANTON ȘTEFAN
DINU ȘTEFĂNUȚ VASILE
DOBOȘ COSMIN ADRIAN
DROGU MIHAELA CAMELIA
DUDULICĂ IRIN CRISTINA
GORAȘ REBECA NICOLETA
GÂLEA CONSTANTIN
IACOB OCTAVIAN
LILĂ ROXANA SIDONIA
LILĂ TABITA
LIPPAN DENIS-IONEL
MITITELU IONUȚ DANIEL
MÂCÂIALĂ ANDREEA
SOLOMON OANA FLORENTINA
SPĂTARU DAMIAN GABRIEL
SĂVOI SONIA ROMINA
SĂVOIU LAURENȚIU
TEMEA MADĂLINA ȘTEFANIA
TIMINGERI AMALIA
URSU DENISIA BIANCA
VIȘAN ALEXANDRA
VÂRGĂ DENISA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA HURUIESTI – Limba română – Tradiţională
HURUIEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ADĂSCĂLIȚEI ȘTEFANIA ALEXANDRA
CROITORU TEODOR IULIAN
CRĂCIUN BOGDAN GABRIEL
GAMAN GABRIELA
MAFTEI DAN ALBERT
MELINTE DAN ANDREI
MUNTEANU ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA HAGHIAC – Limba română – Tradiţională
HĂGHIAC – BACAU

Nume Prenume
ABABEI ANTONIO LAURENTIU
AMARIUTEI DELIA DANIELA
BALCANU ANA MARIA
BARABASA MARA STEFANIA
BARABASA PAULA MARIA
BETA EMILIA IOANA
BOLEA CIPRIAN
BRATU SERGIU CONSTANTIN
BUSTIHAN BIANCA ANDREEA
CEANGAU RARES GEORGE
CIOCATE FERASTAUARU ELENA DIMITRITA
DIACONU EUSEBIU
FERASTRAOARU STEFAN CONSTANTIN
GHIBIRDIC COSMIN
HARBU COSMIN ANDREI
HARBU ELENA
HÎRBU STEFAN ALEXANDRU
IOANCEA PETRUTA ANDREEA
LACATUSU LACRAMIOARA DELIA
MATEI MIHAI VASILE
MIHAILA DENISA ELENA
PETCU NICUSOR IULIAN
ROMAN CLAUDIA ELENA
SEMES NARCISA ELENA
SEMES SONIA ANDREEA
SEMIS MARIAN CATALIN
TIFREA ALEXANDRU FLORIN
TURCU ALEXANDRA MARIA
TURCU RAUL MIHAITA

SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE BANTAS” ITESTI – Limba română – Tradiţională
ITEŞTI – BACAU

Nume Prenume
BOTEZATU MARIA VERONICA
BUFTEA PETRU ŞTEFAN
COSMA MIHAI ŞTEFAN
COT IULIAN CONSTANTIN
FLOREA MARIUS VASILE
HAGIMĂ MARIA EMILIA
MACSIM CĂTĂLINA IOANA
PANŢIRU LEONARDO NARCIS GABRIEL
PĂNICĂ OANA MARIA
SÎRBU IONUŢ
TROFIN GABRIELA ALEXANDRA
URSU CONSTANTIN CORNEL
VĂRGĂU IONUŢ CLAUDIU
ŞOCHICHIU ALEXANDRU GABRIEL
ŞUFARU OVIDIU

SCOALA GIMNAZIALA”CONSTANTIN MOSCU” IZVORU BERHECIULUI – Limba română – Tradiţională
IZVORU BERHECIULUI – BACAU

Nume Prenume
BUFNILA VASILE COSMIN
CIUCHE DENISA ELENA MARIANA
CIUCHE PETRUŢ
CIUTA GEORGE ALEXANDRU
DUMBRAVA SERGIU VASILE
GHENADE SORIN VALENTIN
IGNAT GIULIA
LASCAR SEBASTIAN CONSTANTIN
LUPU COSMIN IONEL
OJAR PETRU CIPRIAN
PRUTEANU LAURA ELENA
SANDU ELENA FLORINA
TUGUI BIANCA FLORENTINA
ZIMERMAN MARIA IONELA

SCOALA GIMNAZIALA LESPEZI – Limba română – Tradiţională
LESPEZI – BACAU

Nume Prenume
ABALAOAIE ALESIA ANTONIA
ADROBOTOAEI ELENA DENISA
AGHIORGHIESEI IONUT ALEXANDRU
ARSENI BIANCA GEORGIANA
ASTANEI VASILE MIHAI
BALINT SILVIA TEREZA
BARDASU ANA ANDRA
BARDASU ROMINA ALEXANDRA
BULUC GABRIELA CARMEN LAURENTIA
CATANA DAN BENEDICT
CIOBANU PETRUT ALEXANDRU
COCIORBA IOANA TEODORA
COMPOT GIULIA MARIA
COTCARU JASMINA DORINA
CRACIUN CLAUDIA ELENA
CUCONOIU IULIA GEORGIANA
DAMIAN ELENA
DIAC ANDREEA ALINA
DINU DANIEL ADRIAN
FARCAS MARIA MIRABELA
FLENCHEA MIHAI ADRIAN
FLOCEA DENISA FLAVIA
HUSARU AMALIA MARIA
ILIESCU REMUS CLAUDIU
IMBREA DENIS CIPRIAN
IMBREA LORENA ALEXANDRA
JOITA RARES GABRIEL
LASLAU IUSTIN
LAZAR LAURENTIU DANIEL
MISCA DENISA RALUCA
MITITELU DANUT GABRIEL
MITITELU LUCIAN FABIAN
MOSNEGUTU GEORGIANA
ONODI ANTONIA AMALIA
PAIU DAMIAN MIHAIL
PANAITE LIDIA IOANA
PITICARU ANA MADALINA
PITICARU EMILIA MARIA
POPU ILIE TUDOR
SCHIOPU ALIN GABRIEL
SCHIOPU BRIANA MARIA
SCHIOPU DELIA LAVINIA
SIMON GIULIO
STIRBU ROBERT CATALIN
STOICA MIHAELA SIMINA
ZEDIU DIANA ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA LETEA VECHE – Limba română – Tradiţională
LETEA VECHE – BACAU

Nume Prenume
BACOIU LUCA RAZVAN
BARGAUANU LAVINIA NICOLETA
BULCIU EDUARD ALIN
CIOBANU MARIO ION
COJOCEL FLORIN
CRASMARU IOANA DELIA
DIMITRIU PAULA IONELA
DINU ALEXANDRA GABRIELA
DOBOS DAVID ANDREI
DRAGHICI MIHAI STEFAN
DRAGHICI STEFANA DENISA
GHERMAN AMALIA NICOLA
GHERMAN MARIA LAVINIA
GHIUNGHIES MIHAELA BEATRICE
GRIGORE STEFAN ALEXANDRU
HINCU MARIAN VASILE
HUMUTA MARIAN ALEXANDRU
IACOB IOANA MARIA
IGNAT CIPRIAN
IRIMIA ERICA ANDREEA
ISAC DENISA VASILICA
NASTASE ALESSIA ANDREEA
NASTURAS PETRU
RUSU ANDREI DANUT
SAVA ANCA MARIA
SION ADRIAN DUMITRU
TANJALA CARMEN MARIA
TANJALA PATRICIA ELENA
UNGUREANU DENIS CONSTANTIN
UNGUREANU DESPINA BIANCA
VALU IOANA ANASTASIA
VANTURACHI CAMELIA PETRONELA
VAREA MIHAELA NICOLETA
VASILASI OVIDIU IULIAN
VELEA TEODOR

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU” LIPOVA – Limba română – Tradiţională
LIPOVA – BACAU

Nume Prenume
AGACHE ALEXANDRA PETRONELA
ARITON DORINA
BEZNEA RAZVAN
BILIS ANDREI GABRIEL
BREAZU BIANCA PETRUTA
BUHNILA ANDREEA IULIANA
BUHNILA IOSIF
BURCA IONUT
BURLACU ALEXANDRU CONSTANTIN
CIOCAN ANDREEA NICOLETA
CIORNEI ANDRA MARIANA
CONDREA MIHAI VALI
CORDUNEANU EMIL STEFANEL
CORDUNEANU VASILICA ELENA
CORNEA ELENA ALINA
DAVID ADELIN IONUT
DAVID CONSTANTIN
DAVID EMILIA STEFANA
DAVID LAVINIA MIRUNA
DINU ROXANA
DRAGAN MADALINA FLORENTINA
DRAGAN OVIDIU MARIAN
DUMBRAVA GABRIELA COSMINA
EVU ANDREEA CARMEN
EVU-CHIRIAC STEFAN
GHINDA CODRUT ALEX
HANU IONUT SEBASTIAN
IVANCIU CRENGUTA FLORENTINA
MANEA FLORIN
MUNTEANU PALADE SAMSON
NEAGU ROXANA PETRONELA
PLESUVU RARES SEBASTIAN
RISCHITOR OLIVIA MARIA
SANDULACHE COSTEL
SANDULACHE ROBERT EMANUEL
SOIMU ADELIN STEFANEL
STEFAN TANIA ALEXANDRA
TATARU RALUCA
TOFAN SARA ELIZA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 LIVEZI – Limba română – Tradiţională
LIVEZI – BACAU

Nume Prenume
ANTON-ILIE SERGIU DARIUS
APETRI MARIO ALEXANDRU
ATOMEI GHEORGHE DANIEL
BALOG ANA MARIA
BEJAN RAREŞ MARIAN
BUCUR VIRGIL ŞTEFAN
BURLACU PAUL LIVIU
BUSUIOC COSMIN ADRIAN
BUŞILĂ GEORGIANA NICOLETA
CHIRILUŞ COSMIN ALEXANDRU
CIOCA ALEXANDRU ŞTEFAN
CIOCHINĂ DIANA CRINA
CIOSU CRISTIAN MARIAN
COSTIŞANU GIULIA ANDREIA
DĂNCULEA IOAN RELU
FLOREA ANCA MARIA
FULGA TEODOR
GROSU MARIAN
IACOB MARIAN
ICHIM IULIA
ILIE MARIUS IONEL
ION LOREDANA ELENA
LAZĂR VLAD VASILE
LUNCAŞ LUMINIŢA
LUNGU ANA MARIA
MANCEA LUCIAN IONUŢ
MANOLE ANCUŢA ELENA
MATEI IONELA MAGDALENA
MATEI IONUŢ
MAŞALA IULIANA ŞTEFANIA
MAŞALA ROBERT
NEGOIŢĂ SIDONIA REBECA
OPREA MARIAN ALEXANDRU
PASĂRE BRENDA ELENA
PIŞTOAEI IOSIF CRISTIAN
POP SPERANŢA LILIANA
POPESCU IONUŢ SEBASTIAN
SANDEA VLAD MIREL
SANTU-BUTUCARU ANDREEA DENISA
SLABU ANDREEA PETRONELA
SPIRIDON ELARIAN DANIEL
SPIRIDON ELARIANA ANA
SPIRIDON RAMONA ANDREEA
SPRIDON MIRUNA MIHAELA
TANCĂU SILVIU CRISTIAN
TREJA GEORGE FLORIN
TRIFAN IONELA ANDREEA
URSU CODRUŢ ROMARIO
VRABIE LAURENŢIU ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA LUIZI CALUGARA – Limba română – Tradiţională
LUIZI-CĂLUGĂRA – BACAU

Nume Prenume
BOAŞĂ FERNANDA BRIGITA
BOGDAN DENIS ALEXANDRU
BOGDAN EGIDIU EMANUEL
BUTACU EDUARD
BUTNARU ALESSIA SABINA
BUTNARU ANA-MARIA LARISA
CHIRICHEŞ GEORGIANA MĂDĂLINA
CICEU MARIAN GABRIEL
CIOCOIU MARICEL ILIE
COJAN ALEXANDRU EMANUEL
COJAN GIULIA ADELINA
COJOCARU CĂTĂLIN GABRIEL
COJOCARU LARISA REBECA
DOGARU COSMINA FRANCISCA
FARŢADE NICOLAS LAURENŢIU
GHENŢA ANDREEA VALENTINA
GĂLĂŢANU LUCA
GĂLĂŢIANU MEDEEA ARIANA
JICMON MARIUS VICENŢIU
PAL DARIA MARIA
SASCĂU ANTONIO EMANUEL
SASCĂU VALERIA SILVIA
SUMĂNARU MARIAN VLĂDUT
TOTU MĂDĂLINA LARISA
TÎMPU GIULIANO ANGELO
ŢÂMPU ALEXANDRU SEBASTIAN

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU SEVER” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANDONE ALEXANDRU
ANDONE LAURENȚIU PETRIȘOR
ANTOHI IONUȚ VICTORAȘ
APETREI DENISA ALEXANDRA
BACIU ALEXANDRA
BACIU ȘTEFAN
BALICA COSMIN VASILE
BARBU ELENA DANIELA
BICHESCU DENISA IOANA
BUCUREL IONEL COSMIN
BÎRZOI ANDREI
CHIRIAC MIRUNA ANDREEA
COJOCARU MARIUS IULIAN
CORBAN ANDREI DANIEL
CORBAN ELENA
DOCAN GABRIEL
DOCAN NARCIS DUMITRU
DUMBRAVA DAIANA LARISA
FLOREA ELENA GABRIELA
GRIGORAȘ LAURA
GRIGORAȘ DENISA
IFRIM IULIAN ȘTEFAN
JULEI DENISA VASILICA
MARIAN LARISA DANIELA
MIHAI DANIEL EMANUEL
MITROFAN EDUARD MARIAN
NAPA MARINA
PAȘCU LARISA ALESSANDRA
RUSU ROBERT CRISTIAN
TARCĂU CĂTĂLINA ELENA
TIMARU ȘTEFAN RAUL
TĂRÂȚĂ LARISA
VIZITIU RĂZVAN IULIAN
ZIDARU ROBERT GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE ENESCU” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ACATRINEI ANCA IOANA
ACATRINEI IOAN
ANGHEL ALEXANDROS VASILEIOS
ANTIM BOGDAN ANDREI
AVRĂMOAIE DELIA CRISTINA
BACIU DIANA
BALAN ALEXANDRA ȘTEFANIA
BALAN BRIANNA MARIA
BERBECE ALESIA MARIA
BOGDAN ȘTEFAN
BOSOANCĂ IUSTIN
BOTEZATU ALEXANDRU ȘTEFAN
BOTEZATU IOANA MEDEEA
BOȘTINĂ IOANA PETRINA
BUJOR TEODOR IOAN
BURLACU DIANA MARIA
BÎȘCĂ REBECA MARIA
CANDIT BIANCA
CERNAT ANTONIO GABRIEL
CLOȘCĂ EDUARD GABRIEL
CLOȘCĂ LEONARD ANDREI
COBUZ TEODORA
CRISTEA DARIUS CONSTANTIN
CRISTEA PETRU RAREȘ
CROITORU DAN GABRIEL
DIACONU MARA IOANA
DOBRIN EMANUEL MARIAN
DUMITRU ANDREEA
DĂSCĂLAȘU DARIA MĂLINA
ENE PAUL DIMITRIE
FILIP IOANA NICOLE
GRIGORAȘ TABITA
HAGIU MARIA IOANA
HAZAPARIU COSMIN GABRIEL
ICHIM ALEXIA PAULA
IRIMIA EDUARDO NELUȚU
LĂCĂTUȘU-ISCU PAVEL
LĂCĂTUȘU-ISCU VLAD
LĂMĂȘANU ANASTASIA FLORINA
MACOVEI TUDOR ALEXANDRU
MACSIM ANDREEA
MARIAN ȘTEFANIA
MATEI SIMION NICU
MIRON COSMIN GABRIEL
MOCĂNAȘU LARISA TEODORA
MOȚEI YSSA MARIA
MUNTEANU ANDREI MARIO
MUNTEANU DENISA GEORGIANA
MUNTEANU MATEI IOAN
NISTOR ILINCA MARIA
OLARIU ALEXANDRA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE ENESCU” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ONCIU TIMEEA ELENA
ONCIU ȘTEFAN VASILE
OPREA RAREȘ TEODOR
PETECUȚĂ ALEXIA MARIA
PETECUȚĂ CRISTIAN ANDREI
PETECUȚĂ MAYA IOANA
PLEȘCA VICTOR FILIP
POPA IOAN ANDREI
POPA IONUȚ DANIEL
PROCOPIE BOGDAN MARIAN
PROCOPIE RADU IOAN
PURCARIU FLORENTINA OLIMPIA
RADU ALEXANDRU
RUSU RADU ALIN
RUSU ȘERBAN DENIS
SAGIRDAG UMUT
SCHEEL DARIA ELENA
SPĂTARU DAVID MARIAN
TERIȘ COSMIN
VASCAN ALEXIA
ZOTA ELENA ALEXIA
ZUGRĂVEL MĂLINA ELENA
ȘOVA ECATERINA
ȚĂNDUREL ADINA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „TRISTAN TZARA” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALAZAROAE NARCIS ADRIAN
ALBU PAUL NECULAI
BADICU ANA MARIA
BINDAROI ANDREI
BOBOCEA CATALIN
CALIN ALEXANDRU
CERCEL MIOARA VASILICA
CHIRA IANI RAZVAN FLORIN
CIOBANU CONSTANTIN
EPURE DIANA CRISTIANA
FENEA ALEXIA DIANA
GHERASIM IOANA NARCISA
GHIORGHITOAI ALEXANDRA DANIELA
IFTODI SERGIU EMANUEL
JUNCU ANDREI
MAFTEI ALEXANDRA ELENA
MANGU CRISTIAN ANDREI
MEREUTA ALEXIA IOANA
MIHAI DENIS CATALIN
MUNTEANU ALEX CONSTANTIN
MUNTEANU BIANCA ELENA
MUNTEANU EMANUEL ANDREI
MUNTEANU MIRUNA ALEXIA
MURARIU RALUCA GABRIELA
NEDELCU VICTOR ANDREI
PANTEA ANDREEA BIANCA
PARASCANU IUSTINA
PINTILIE PATRIK CONSTANTIN
POPA GEORGE CRISTIAN
POPOI CLAUDIU ADRIAN
POPOVICI ANA MARIA
RUSU COSTIN
SPATARIU MARIO RAZVAN
STANCIU DANIEL
TANASE MARIA DARIA LARISA
TATARU ALEXIA NICOLA
TIRU STEFAN DRAGOS
TOMA ANDI ALEXANDRU
VASII COSMIN ANDREI
VASII DELIA ELENA
VINGHEAC DRAGOS DUMITRU

SCOALA GIMNAZIALA”STEFAN LUCHIAN” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
AGAVRILOAE ALISA MARIA
AGAVRILOAE VLAD GABRIEL
AGAVRILOAEI ALEXANDRU
APOSTOLESCU ANA KARINA
ARDELEANU MIRELA DENISA
AVASILOAIE CLAUDIU IOAN
AVĂDĂNEI BOGDAN
BELCIU TUDOR CRISTIAN
BIDIGA MARIN IULIAN
BIEA GHEORGHE CĂLIN
BORDEA ROBERTO MARIAN
BUJOR IOANA DIANA
BĂRGĂOANU LUIZA MARIA
CERBU MATEI PETRU
CORBAN ANDREI MIHAI
CURPANARU ANDREI
DOGARIU IOSIF MĂDĂLIN
ENEA ANDRADA NICOLETA
EŢCU BRUNO ANDREI
FERENŢ MIRUNA
FODOR AURA IAZMINA
FODOR RARES – COSTIN
GRĂDINARU DARIA ELENA
HUSZAR EMA CRISTIANA
IFRIM REBECA
ILINCA MIRUNA LĂCRĂMIOARA
JIPA MATEI
LAZĂR PAUL OVIDIU
LICHI BIANCA ELENA
MACADAN DENISA ELENA
MAREŞ – ACĂEI LIVIU MIHAIL
MARINUC ŞTEFANA
MARIŞ NECTARIA
MARTIN ALEXANDRU
MAXIM EDUARD NICOLAS
MIHAI RAREŞ COSTIN
MIHAI ROBERTO PAUL
MOCANASU ANDREI
MOŢEI CRISTIANA
NECHIFOR DAVID IOAN
NICA IANIS ANDREI
OBOROCEANU RAUL – STEFAN
OGLAN BIANCA AIDA
OROŞ ANDREEA BIANCA
PLACINTA RAISA SIMINA
POPA DARIA ŞTEFANIA
POPA PAUL ALEXANDRU
POPESCU VLAD – GABRIEL
PRĂJESCU PATRICIA ELENA
PUSCASU LUCA
RADU ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA”STEFAN LUCHIAN” MOINESTI – Limba română – Tradiţională
MOINEŞTI – BACAU

Nume Prenume
RADU MARA ANEMONA
ROSU BIANCA
RUSU DENIS-MIHAI
SACHELARU MATEI
STOLERIU DAVID
STĂNILĂ ALEXIA MARIA
TOMA GABRIEL
TRANDAFIR VLĂDUŢ ALEXANDRU
TĂNASE ERIC IONUŢ
VANGHELIE NICOLA ROBERTA
VOICU EDUARD PEDRO
ZAHARIA MARIA
ÎNSURĂŢELU TEODORA
ÎNSURĂŢELU ŞTEFANIA
ŢUGLEA FLAVIUS

SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE NECHITA” MOTOSENI – Limba română – Tradiţională
MOTOŞENI – BACAU

Nume Prenume
BALATESCU MIHAELA ELENA
BICLEA ANA MARIA PETRONELA
BUTNARU EDUARD NICUSOR
CALIN GEORGEL SORIN
CARLAN ANDRA MARINA
DABIJA ROBERT IONUT
FLOREA ROMEO IULIAN
GENES ANDRA MIHAELA
GITIN ANDREI IONUT
ILIE GEORGIANA LORENA
LUCA ANGELO ANDREI
MIHAILA ELENA CAMELIA
MORARU ANDRA SORINA
MOROSANU ROBERT DANIEL
MUCENICA ALEXANDRU MIHAI
NITA IZABELA FLORENTINA
PLETOSU-HALUNGESCU ELVIS DANUT
POPA ALEXANDRA MIHAELA
POPA MARINA CORNELIA
RATA ANDREI CATALIN
RESMERITA IZABELA ANDREEA
ROSIANU MARIUS IONUT
SCARLATESCU ADELINA FLORINA
STAN ALEXANDRU ANDREI
TELIBASA GABRIELA
TOFAN MARIA ADRIANA
TOFAN OANA ELENA
VARLAM RAMONA ELENA
ZUGRAVU CONSTANTIN ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA MAGIRESTI – Limba română – Tradiţională
MĂGIREŞTI – BACAU

Nume Prenume
ADASCALITEI ANDREEA MARIA
ALAZAROAIE ALEXANDRU
BEJINARIU RAZVAN STEFAN
BELCIU STEFAN IULIAN
CAPUSA GEORGIANA ELENA
CERNAT STEFANIA GABRIELA
CIANGAU IONEL MIHAI
DOSPINESCU DIANA ELENA
DOSPINESCU IOAN
DOSPINESCU NARCISA
DRULEA DANIEL GHEORGHITA
ENEA ELENA MIRUNA
ENEA STEFAN
FEDELES IOAN TEODOR
IFTIMI LUCIAN ANDREI
MURARU MIHAELA DENISA
NAPA COSTEL
NECULESCU NARCIS COSMIN
PISTEA ALEXIA IOANA
POPOIU STEFAN
PRUTEANU RICCARDO GABRIEL
RUSU DENISA IOANA
TAGA ELENA CRISTINA
TODEANCA ANDREEA
UNGURU GABRIELA MIHAELA
VANDRA DUMITRU VIOREL
VANGHELE IOANA
ZOTA IULIAN

SCOALA GIMNAZIALA „EMIL BRAESCU” MAGURA – Limba română – Tradiţională
MĂGURA – BACAU

Nume Prenume
ALDEA LARISA IOANA
ANGHEL OCTAVIAN COSTEL
ARDELEANU ADINA MARIA
BLAGA IOANA ALEXIA
BOLOCAN IOANA ALINA
BÎZOI EDWARD ADRIAN
CIMPOESU DRAGOS ANDREI
CIOBANU MARIOS KONSTANTINOS
CĂBĂSCU ANDRA MIRUNA
DANE ALICE
DRUGA LAVINIA ELENA
DUMA LUIZA
FABIAN BOGDAN CONSTANTIN
FECIORU BIANCA ELENA
FECIORU STEFAN CONSTANTIN
GHIURCUŢĂ DARIUS EUGEN
GRIGORAS GABRIEL
IORDACHIOAIA ALEXANDRA STEFANA
MACOVEI SABINA IOANA
MARCOCI CONSTANTIN IRINEL
MARCOCI STEFAN IONUT
MECHECI ANA MARIA
MIHALACHE IONUT ALEXANDRU
NIŢĂ ŞTEFANIA IOANA
PARINCEANU DRAGOS
PETREA DIANA
ROTARU ANDRA DELIA
SIMION – DOBA CONSTANTIN PETRUT
TALA ANDRA CATALINA
TARHON IOAN ADRIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MANASTIREA CASIN – Limba română – Tradiţională
MĂNĂSTIREA CAŞIN – BACAU

Nume Prenume
APOSTU ALIN VASILE
BADAN DELIA ŞTEFANIA
BIZIDEAUA DANIELLE FLORIN
BOGATU BIANCA ŞTEFANIA
BORDEIANU TUDOR MIHAI
BUCĂTARU ARIANA ELENA
BĂDENE MARIA
CHELARU ANDREEA CRISTIANA
CIUBOTARU DRAGOŞ ANDREI
CODREANU NARCIS VASILE
CRISTEA DAMIAN ANDREI
CĂCIULĂ ROBERT EMILIAN
DIMULESCU RAREŞ ŞTEFAN
DRAGOMIR LORENZO IONUŢ
DRAGOMIR LUCA EMILIANO
FLOROIU GEORGIANA MĂDĂLINA
GAVRILĂ CASIANA DIANA
GHILOGAŞ GEORGE EDUARD
GOIDOIU RAZVAN MIHAI
ILIE LUCA
IONICĂ ALEXANDRA GIORGIANA
IRIMIA IOANA VIVIANA
MIRCEA CLAUDIU NICOLAE
MORARU ILINCA IOANA
NĂSTASE CONSTANTIN NIKY
PAPARĂ DELIA ELENA
ROGOJINĂ MARIO GEORGE
ROŞCAN ANDREEA MARIA
SIMIONESCU DENIS IONUŢ
UŞURELU ALESSANDRO VASILE
ŞERBAN PAULA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU PIRU” MARGINENI – Limba română – Tradiţională
MĂRGINENI – BACAU

Nume Prenume
ALISTAR VLĂDUŢ IONUŢ
AMBĂRUŞ ŞTEFAN GHEORGHIŢĂ
ANDOR ANDREEA NICOLETA
ANGHEL NICA TEHODOR
BALAN LARISA ELENA
BEJAN ADRIANA IULIANA
BICHESCU MIHAELA ELIZA
BOTEZATU ANDREEA TEODORA
BULAI ROBERT FLORIN
BĂLĂU VIOREL VLAD PETRU
CHIPER CAMELIA FLORENTINA
CHIRIAC DENISA IOANA
CIBANU ANDREI CLAUDIU
CIOBANU ALEXANDRA ŞTEFANIA
COJOCARU ŞTEFANIA ALINA
COSTIN ŞTEFAN
CÂMPANU DAN ŞTEFAN
DAVIDUŢĂ GABRIELA ELENA
DESAGĂ ANDREEA LOREDANA
DUMITRU MĂDĂLINA MANUELA CORINA
FARAUANU GIANPIERO
FARAUANU MARIO RĂZVAN
FECIORU CRISTINA NICOLETA
FICHITIU IOSIF ALIN
FICHITIU SAVIANA MARIA
GAŞPAR-POPA RALUCA ALEXANDRA
GHEORGHIES RAZVAN MARIAN
GHERGUŢ ANDREEA MIHAELA
GURUIŢĂ ANDREI SEBASTIAN
GĂLĂŢANU ANDREEA ROXANA
IACOB PETRIŞOR IUSTIN
IANĂU ROZA
ISTRATE DRAGOŞ ANDREI
JITARU DENISA ANDREEA
KUSZTRA OTILIA ELISABETA
MARIAN ISABELA VASILICA
MARIN GABRIEL ŞTEFAN
MATEI DENISA VIOLETA
MATIEŞ DENIS ALEXANDRU
NACIOGLU MAIA EMILIA
NECHITA ELENA
NĂFOREANU DANIELA IULIANA
PAL ALLY GABRIELA
PETROVIC VALENTIN IULIAN
PĂDURARU PETRONELA ALESSIA
PĂULEŢ LUIS ANDREI
RONŢU ŞTEFANIA DANIELA
ROŞU MARCELINO RAUL
RUSU ANDREEA CLAUDIA
SOCIU CAMELIA GEORGIANA
SOCIU CARINA PETRONELA

SCOALA GIMNAZIALA „ALEXANDRU PIRU” MARGINENI – Limba română – Tradiţională
MĂRGINENI – BACAU

Nume Prenume
TALA FLAVIO MARIAN
TOMA FEDERICA ANALIA
TURCEA ROBERT ŞTEFAN
ŢÎMPU DENISA CECILIA
ŢĂNDĂREL DENISA DUMITRIŢA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 NEGOIESTI – Limba română – Tradiţională
NEGOIEŞTI – BACAU

Nume Prenume
BOB DENIS ALEXANDRU
BOBOC STEFANIA
BUCUR ANDREEA
BUCUR MARIAN
CICEU RAZVAN MIHAI
DRAGNEA ANDREI
GORGAN CARMEN ELENA
HUTANU MARIA ELENA
IVAN LOREDANA IOANA
LUNGU ANTONIO MARIO
MUNTEANU ADRIAN
ONISEI ALEXANDRU TEODOR
PINTILIE TEODORA MARIA
PRAVAT ALEXIA
SAMIS COSTIN
SLABU CRINA DENISA
SPENCHIU RAZVAN PETRUT
STANESCU ALEX
STANESCU REBECA MARIA
STOICA ANDREEA IOANA
TRIFAN MIHAI COSTEL
TĂNASE MARIA
VOICU DENISA ADINA
VRINCEANU MARIA SOLEDA
ŞERBAN IRINA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA „COSTACHE NEGRI” NEGRI – Limba română – Tradiţională
NEGRI – BACAU

Nume Prenume
ANDREI DANIELA MIHAELA
ANDREI FLORIN
ANTOCHE DEVIS MARIAN
ANTOCI COSMIN MADALIN
BERES DANIEL PETRISOR
BEREŞ LAVINIA CLAUDIA
BOLOG IULIANA LAURA
BOTEZATU VASILICA NICOLAIE
CURCAN VASILICA
DĂNCUŢĂ GIULIA ELENA
FRÂNCU GABRIELA ELENA
GAITAN DENISA NICOLETA
GAL ALEXANDRU CĂTĂLIN
GIURGICĂ ADRIAN IONUŢ
GONDAC DAVID ANDREI
JUNCU ALEXANDRA CRISTINA
MANCIU LAVINIA GABRIELA
MANOLACHE MIHĂIŢĂ ANDREI
RADU GHEORGHE
SCRIPCARU ALEXANDRU DANIEL
UNGUREANU ROBERT MIHAI

SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE BALCESCU” NICOLAE BALCESCU – Limba română – Tradiţională
NICOLAE BĂLCESCU – BACAU

Nume Prenume
ANTAL LUIGI ADRIAN
ANTAL DELIA IOANA
BENEDIC CLARA ELENA
BIUR IULIANA DANIELA
BUDAU DANIELE
BUDĂU CLAUDIA
BUDĂU RĂZVAN IULIAN
BUDĂU VALENTINA NICOLETA
BUDĂU-LOCHI SEBASTIAN
BUHUŞ ADRIANA
BURCĂ ANDREA DARIA
CATA ANA MARIA
CATA ANDREEA FRANCESCA
CATANĂ EMANUELA LOREDANA
CHIRICHEŞ MARIA IOANA
CIURARU MARIUS
COCHIOR EMANUELE
COCU BIANCA MARIA
COJAN RAXONA LAVINIA
COJAN ADRIAN MARIAN
COSA ANDREEA GABRIELA
COSTEA ROBERT FLORIN
DEMSA STEFAN
DIAC FRANCESCA IOANA
DIOR IOANA
DOGARU NICOLETA MATEEA
DOGARU-BALAN CSILLA
DOSPINESCU TIBERIU STEFAN
DRAGOMIRESCU EMILIA MARIA
DUMA DANIEL MIHAI
FARCAŞ CRINA LIDIA
FILIP DUMITRU VLADUT
FÂNARU ROXANA LARISA
GABOR DARIUS IOSIF
GABOR GABRIEL
GHIUR-APISTOAEI IUSTINA ILARIA
GĂLĂŢANU IOSIF ANDREI
JITARU MATTIA DAMIAN
MATEI ALEXANDRA IUSTINA DIANA
MICLĂUŞ RAFAEL CRISTIAN
MIHĂILĂ FRANCISC MIHAI
MORARU MATTIA
MORARU PAUL CLAUDIU
MOROS MARIA ROCCA BEATRICE
MOROŞANU ANDREI
MUNTEANU ELENA FLORINA
NASTASE RARES
PAL MIHAELA LOREDANA
PAPUC ANDREI
PETREA BRIGITA
PROSIE DENIS STEFAN

SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE BALCESCU” NICOLAE BALCESCU – Limba română – Tradiţională
NICOLAE BĂLCESCU – BACAU

Nume Prenume
ROTARI LUCA DUMITRU
ROŞU VERIDIANA BRIGITA
SABAU ALESIA VALENTINA
STAN ADY GIANY
STANCIU ANGEL ADRIAN
TANCAU MARIA
VACARU CRISTIAN ANDREI
VAREA MARIA IZABELA

SCOALA GIMNAZIALA OITUZ – Limba română – Tradiţională
OITUZ – BACAU

Nume Prenume
ANDRISCA PAUL RAUL
ARDELEANU MADALINA GABRIELA
BAROTE CAMELIA
BOACA ALEXIA
BOTEZATU MIRUNA CRISTINA
BUTNARU ROXANA BERTINA
CARAI VLAD PAUL
CASUNEANU DANIEL
CIOCOIU ALEXANDRU IULIAN
COJOC CLAUDIU
CONSTANDOIU EMANUEL MARIAN
COZANU PETRONELA FLORENTINA
DOCA NAOMI ERNESTINE
DRAGAN OANA COSMINA
FONOCA RAZVAN CONSTANTIN
GHECEFF ANDREI NICOLAE
GHEOANI LARISA
IOJE ANTONIA RENATA
IONICA CRISTIAN
LEASCU IUSTINA
LUNGU ELENA MIRUNA
LUNGU MARA
MARATEIA GEORGE ALEXANDRU
MARATEIA MARIO ANDREI
MARTIN STEFAN PAUL
MARTINAS EMILIA RAFAELA
MIHAI MAYA ALEXIA
OANCEA SANDRA MARIA
OLARU RALUCA ELENA
OLARU TEODORA COSTINA
PASCARU ALEXANDRA MARIA
PASCARU AMALIA ELENA
PINTILIE MARCUS IONUT
ROTARU ALEXANDRA COSTINA
ROTARU PAUL
ROTARU SABIN
SARCA MARIO PETRICA
STAN EDUARD MIHAI
TANGA GEORGE
TITARCA IUSTINA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ – Limba română – Tradiţională
OITUZ – BACAU

Nume Prenume
ABUCULESEI DARIA TEODORA
ANDRISCA EDUARD FLORIAN
APOSTU DELIA ALICE
BAROTE ROBERT GHEORGHE
BOACA GEORGIANA IRINA
BOACA LAVINIA IOANA
BOACA MARIO JANIS
CIORBA FLORIN NICOLAE
CIUBOTARU BEATRICE RENATA
CIUDOR BRIANA ALEXANDRA
CORCOMAN REBECA IOANA
DIMA SEBASTIAN
DOMOCOS DENIS ALEXANDRU
DORNEANU ANTONIO RAUL
GABOR IULIANA TEODORA
GRADINARU LORENA STEFANIA
HANDOCA COSMINA ELENA
HEBLER INGRID
JIGOLEA DENIS MARIO
JIGOLEA MARIUS PEDRO
LUPICA VLAD ANDREAS
MACHIS PAUL GABRIEL
MICHEA RAZVAN GEORGE
NICULAES RAUL SEBASTIAN
NICULII LOREDANA
OLTEANU ALINA CONSTANTINA
OSOLOS EDUARD
OSOLOS VLAD IONUT
PIRJOL EDUARD STEFAN
POANE ALEXANDRA ANDREEA
PRICOPE DRAGOS ANDREI
ROTARU ROXANA GABRIELA
SARCA ANDREEA GABRIELA
SERBAN ANAMARIA
SFET BENONE VASILE
STERPU ALEXANDRU RAUL
STICLARU MARINA DENISA
TANGA IONUT FLORIN

SCOALA GIMNAZIALA ONCESTI – Limba română – Tradiţională
ONCEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ARBUREANU BIANCA NICOLETA
BABAN ALEXANDRU IONUT
BUTACU CATALIN
CASANEANU NARCIS STEFAN
COMAN RAZVAN IONEL
DEACONESCU TEODORA DIANA
DODITA RAZVAN IONUT
HUTU CLAUDIU VASILICA
ILISEI STEFANEL GRIGORE
OBREJA MARIA
PUIU ELENA CLAUDIA
RUSU CLAUDEL PETRUȚ
SIMA ANDREEA RALUCA
STOLERU ANDREI VASILE
TÎMPĂU STEFANEL GABRIEL
URSACHE MIHAIL IONUȚ

COLEGIUL SPORTIV „NADIA COMANECI” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
BORTOS EDUARD STEFAN
BORTOS MILENA VALENTINA
BOTEZATU RĂZVAN FLORIN
CENAC DARIA ANDRADA
POPESCU ANA-MARIA
PRUTEANU PAULA IOANA
RADU ANDREI
TUDORACHE ALEXANDRA
TĂRCUŢĂ IUSTIN NICOLAS
VLAD EDUARD ANDREI
ZĂRNESCU MIHAELA THEODORA

LICEUL TEHNOLOGIC ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
AVĂDĂNI ALEXANDRA ELENA
BAMBOIU ALEXANDRU IONUȚ
BARBU IOAN EMILIAN
BUJOR ALEXANDRA MARIA
NEDEA FLORIS CONSTANTIN
RADU IONUȚ

SCOALA GIMNAZIALA „EMIL RACOVITA” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ARDELEANU MIHAIL
ARDELEANU ȘTEFAN IULIAN
BLIDARU MIHAI SERGIU
CIMPOERIU BEATRICE
COCHIOR MARIA MAGDALENA
COROAMĂ ALEXANDRA MIHAELA
COSTEA DELIA MARIA
DOBĂ RĂZVAN FLORIN
ENACHI LIVIU ADRIAN
FUDULACHE LUCA
GAVRILĂ ROBERT ANDREI
GOAGĂ ELENA NICOLE
GURĂU ȘTEFAN ANDREI
LAZĂR DAVID MIHAI
MATIAȘ SIMONA ELENA
MOLNAR MARC MIHAI
NEGOIȚĂ RADU ANDREI
ROȘU EVA
TOADER BOGDAN FILIP

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE CALINESCU” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
AGU ANDREEA
APARASCHIVEI LUCAS ANDREI
BALINT ANDREI CIPRIAN
BERESCU ANDREEA
BOISTEANU ANDREI
BOTEZ THEODOR
BOUNEGRU GABRIEL
BUCIOACĂ ELENA MIRUNA
BUCUR RAZVAN ANDREI
CATEA CARLA LUIZA
CERNEA ANAMARIA GABRIELA
CHETREANU GEORGIANA
CIOBOTARU RAREŞ STEFAN
CIUBOTARU LARISA IOANA
CORMAN ANDREEA ALINA
COSTÂN ANDREI IONUŢ
CĂLIN ANDRA ELENA
DIMA LUCA GABRIEL
DOBREA LUCA IOAN
ENEA ION ALEXANDRU
FABIAN CRISTINA BIANCA
FERENŢ ŞTEFAN FABIAN
FLOREA TOMA IOAN
GENES RARES ANDREI
GHEONEA DENISA ELENA
GHIOC IOANA
HUSNEAC DAVID ALEXANDRU
HÎRBULEANU ROBERT
ILIE NATALIA
ILIUŢĂ ANDREEA ELIZA
LACSCĂR MIHAI RAREŞ
LENGHEN CARLOS HENRIC
LUNCANU ROXANA STEFANIA
MAJARU ARIANA ALEXANDRA
MARIAN DENISA CRISTIANA
MAZILU ANA MARIA
MELINTE STEFANIA
MIHALCEA ALEXANDRA IOANA
MIHĂILĂ STEFANIA ANDREEA
MIRCEA ELENA TEODORA
MOCANU IOANA ELENA
NEAGA ANDREI CATALIN
NEAGU VASILE FLORINEL
NECULAI ANA
NICA ANDREEA
PASCARU MARIO IONUT
POPA ALEXANDRU IOAN
POPA COSTIN STEFAN
POPESCU MEDEEA
POPESCU RAISA IOANA
PRUTEANU MARILENA

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE CALINESCU” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
RADU ALEXIA IOANA
RADU ANDREEA MĂDĂLINA
RADU CATRINEL STEFANIA
SAIC ALEXANDRU GABRIEL
SANDU MARIA CATALINA
SFÎRLOG BOGDAN
SIMION MELISSA STEFANIA
SIMION RIHANA ELENA
STANCIU ALEXIA IONELA
STOICA AMIRA ELENA
STOICA ANDREEA MARIA
SUSANU STEFAN CRISTIAN
TAMAS LAVINIA NICOLETA
TANASĂ ANDRA ELENA
TINTEANU MIHAI ALEXANDRU
TRANDAFIR ALEXIA GEORGIANA
UDREA ŞTEFAN VINCENŢIU
ŢEREAN ALEXANDRU NICOLAE

SCOALA GIMNAZIALA „GHITA MOCANU” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANDĂR MARIO CORYN
BAZARCA DELIA IOANA ANDRADA
BENCIU-MARE GABRIEL EDUARD
BIRTEA ANDREI SEBASTIAN
BOHÂLȚEANU MARIO CĂTĂLIN
BORȘ ȘTEFAN
BUCUR AUGUSTIN
BUTNARU RAREȘ MIHAI
CHIRIAC DAVID ȘTEFAN
CIMPOEȘU ELENA BIANCA
CIOBANU PAUL OCTAVIAN
CIOLAC IULIA IOANA
COITU REBECA BRÎNDUȘA
COJOCARU ȘTEFANA
CONSTĂNDOIU IULIA ELIZABET
COSTEA ANA DORA
COVRIG STEFAN ADRIAN
DEACONU DARIUS DUMITRU
DIMOFTE ANDREI IONUȚ
FILIP IULIA ELENA
GANGALIUC MARIA
GRĂMADĂ BECALI MARIO
IOAN ANA MARIA
IORDACHE LUCA IOAN
IUȚUC ȘTEFAN
LUCACIU ALEXANDRA MARIA
MANEA CORNELIU ALEXANDRU
MANOLE ANDREI MARIUS
MARIN- CHITU MIRCEA ALEXANDRU
MATEI REBECCA
NECHITA SEBASTIAN FLORIN
PALADE VLAD-GEORGE
PAPANCEA BIANCA MARIA
PETREA CRISTIAN ALEXANDRU
PUȘCAȘU MIHNEA
RACHERU ALEXANDRA ȘTEFANIA
RADU LUCIANA
ROTARU ȘTEFAN MARIUS
ROȘU DELIA ȘTEFANA
ROȘU ELENA RALUCA
SASU TUDOR ALEXANDRU
SCHINEANU VALENTINA EVALINA
SPULBER BEATRICE DANIELA
STAVĂR ANDREI
SULIMAN CRISTIAN
UNGURU ALEXANDRU IONUȚ
URSU RAREȘ IONUȚ
VASILE ȘTEFANIA CRISTINA
VINTILESCU AMALIA ELENA
VINTILESCU ROSE MARIE
VIȚELUȘ IULIAN

SCOALA GIMNAZIALA „GHITA MOCANU” ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ȚEBREAN RADU ȘTEFAN

SCOALA GIMNAZIALA „SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE”ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ALBERT ALEX RĂZVAN
ANDREI ALEXIA MARIA
ANGHEL ANTONIO
ANGHEL DENIS ŞTEFAN
ANGHEL MĂDĂLINA CAMELIA
ASLĂU DENIS OCTAVIAN
BOTEZ DARIA IULIA
BUCIOACĂ AMALIA ELEONOR
BUCUR BIANCA IOANA
BĂNCILĂ MARIA RENATA
CIOBANU RAREŞ GABRIEL
CIOBANU RUSU IVANA MARIA
CIOCLU DAVID
CIOCÎRLAN PAULA REBECCA
COJOCARU DRAGOŞ
COSTIA ANTONIE TUDOR
CRISTEA ROBERT CĂTĂLIN
CRĂCIUN ALEXANDRU GEORGE
DODIU TEODORA
DUMITRACHE IOANA
DĂNILĂ RĂZVAN MARIAN
FRUNZĂ ŞERBAN ANDREI
FĂRĂOANU MARIA ELENA
GHITIU IUSTIN
GIURGIU ALEXANDRU
HILITANU IOSIF OVIDIU
IANĂU MIHAI ŞTEFAN
IORDACHE ANDREI
IOSUB DENISA GABRIELA
JALBĂ DENIS MARIAN
LUPU BRIANA
MATEI ALEXANDRA
MATEI MIHAI
MELINTE RADU FLORIN
MOISE CLAUDIA VIORICA
MUNTEANU MIRIAM SORINA
NEACŞU MĂDĂLINA ANDREEA
NEGRU OANA ALEXANDRA
PETREA IONELA
PLEŞESCU VLAD ŞTEFAN
POP SERENA IOANA
POPA ALEXIA GABRIELA
PURDEL ALIS ELENA
RÎPANU PAULA NICOLETA
SAVIN GIOIELLINE IOANA
SCRIPCARU MARISA IOANA
SUBŢIRELU MARIO ŞTEFAN
TOMA ANDREI ŞTEFAN
TĂBĂCARU DARIA ELENA
TĂRLUNGEANU MARA
VENŢEL ANDREEA IUSTINA

SCOALA GIMNAZIALA „SFANTUL VOIEVOD ST.CEL MARE”ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ŞTEFAN ALEXANDRA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ABAZA ELENA RIANA
ALEXANDRU ELENA
ANDREI DAMIAN DUMITRU
ANDREI NELUȚU ALEXANDRU
ANDRONE CĂLIN
ANTON MIRUNA
ARDELEANU IRINA ANTONIA
BLĂNARU BIANCA IONELA
BOLD ALEXIA
BOLOCAN MARIA RUXANDRA
BOYANOVA MARIA JOSEPHINA SVETLOZAROVA
BUJOR MARIO GABRIEL
BUSUIOC DAVID ANDREI
BUTNARIUC RAREȘ IONUȚ
BÂZGÂI RADU MATEI
BÂZGÂI VLAD ANDREI
BĂDIC MARIA ALEXIA
CATANĂ LUCA ALEXANDRU
CATANĂ ROBERT ANDREI
CHIRU VICTOR MIHAI
CIORTEANU BIANCA MARIA
COJOCARU CRISTIAN
CRISTEA MAIA
CROITORU EDUARD ANDREI
CUIBAR ALEXIA ANAMARIA
DOBOS ALEXIA MARIA
DOBRESCU DAVID
DRUG EMANUEL COSTIN
DULHANIUC DIANA ELENA
DĂNILĂ DAVID PETRU
ENACHE ADRIANA
FERU DAVIDE LUCA
FOLEA ROBERT ANDREI
GAFAR SOPHIA MARIA
GANEA DRAGOȘ NICOLAE
GHITIU REBECA
GIRIGAN MIHAI LUCIAN
GOGU IOANA MARIA
GRĂJDEANU ANTONIO IONUT
GĂLĂȚANU COZMIN
HRENARU ALECSIO
IOANCEA NICOLAE CLAUDIU
IONIȚĂ ANDREEA
JOMIRU NICOLETA GEORGIANA
LUNGU ALEXANDRU
MANTU ANDREEA ȘTEFANIA
MARTIN MARIA
MERLOIU CRISTIAN VLAD
MIOC ANA MARIA
MUSTEA BIANCA ANDREEA
MÎRZA DAVID

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ONESTI – Limba română – Tradiţională
ONEŞTI – BACAU

Nume Prenume
MÎȘU MĂLINA MARIA
NEAGU IOANA AIDA
NEAGU IONELA MIRELA
NEDELCU TEODOR DAVID
NEDELCU ȘTEFAN
NORSES DAMIAN VALENTIN
OATU SARAH
OLTEANU AMALIA IOANA
OSTACHE TUDOR ANDREI
PANDELAȘ IOANA
PANFIL CATINCA IOANA
PETEC ALEX MARIAN
PETRUȘCĂ BIANCA ELENA
POANI PAULA
POPA ELIZA
POPA IULIA ELENA
POPA ȘTEFAN
POPOVICI MARIA
POROȘNICU ALEXIA MARIA
PÎNZARU ALEXANDRA
RADU DAVID
RADU-OCHIU ANDREEA
ROȘU MAIA RIANNA
RÎPANU MARIA TEODORA
RĂUȚĂ RĂZVAN ȘTEFAN
SANDU CRISTIANA ANTONIA
SAZANSCHI ELENA MAGDALENA
SORTA ALEXANDRA
STRATONE ROBERT MIHAI
TOMAȘ TUDOR
TUDURACHE ȘTEFANIA ILINCA
ULERU BRIANA ELENA
VOICU DANIEL GEORGE
VÎLEA MĂDĂLIN
ZARZU ILINCA ȘTEFANIA
ZDROBIŞ BIANCA IOANA
ŢIPLOIU IOANA DENISA
ȚARĂLUNGĂ MIHAI VICTOR
ȚIPLOIU RUXANDRA MARIA
ȚUȚUIANU ANDREI IONUȚ
ȚUȚUIANU IOANA LAVINIA
ȚÎRU ȘTEFAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ORBENI – Limba română – Tradiţională
ORBENI – BACAU

Nume Prenume
BONTOIU MARIA DELIA
BOTEZATU GEORGE STEFAN
CHISCA ROXANA MARIA
CIOBOTARU ION ANDREI
CIRCEI GIULIA
CLEANU IONUT MARIAN
DOBREA ADI IULIAN
DRAGAN IONUT ALEXANDRU
GALATANU IONELA MARIA
GAMAN CLAUDIU DUMITREL
GANEA PERSIDA LOREDANA
IORDACHE CRISTIAN COSTELUS
IRIMIA MARIA ALINA
ISTRATI COSMIN
MOLDOVEANU ANA MARIA
NEICA COSTICA GHEORGHE
PUIU MARICEL PETRONEL
SENDREA LAURA MARIA
SPATARU CATALINA ELENA
TESCARAU CRISTINA DELIA ALEXANDRA
TILITA ALEXANDRU IONUT
TUGUI IONELA VALENTINA
VRINCEANU OANA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA PALANCA – Limba română – Tradiţională
PALANCA – BACAU

Nume Prenume
AFILIPOAE MARTA GABRIELA
AFILIPOAE MĂDĂLINA
BEJAN ANA MARIA
BEJAN DIANA IOANA
BIRI PATRICIA – ANDREEA
BIRI PAULA
BOACŞĂ DENIS – CONSTANTIN
BOGDAN – HĂINEALĂ TEODOR
BOTEZATU ANTONIA GABRIELA
BUZINCHE ANDREI GABRIEL
COVACI ANDRA VALENTINA
DAMIAN ANDREI IONUŢ
DAVID ŞTEFAN ALEXANDRU
DOMOŞ ADINA – VERONICA
FILIP CRISTIAN VASILE
HOMOŞ BIANCA
HĂLĂNEI CLAUDIU GABRIEL
IONIŢĂ DARIA ELENA
LICIU MARIUS
LUPAŞ COSMIN – ANDREI
LUPAŞ FLORINA – IZABELA
LUPU TEODORA KRISTINA
MATEI DELIA ELENA
MAXIM IONELA ANDREIA
NACHTWEY DARIUS LUCA
OPREA PAULA – TEODORA
POPOVICI DENISA – ELENA
SOCIU IONUŢ – DUMITREL
URDEA ALEXANDRA
ŢUVEC MĂDĂLINA – MARIA

SCOALA GIMNAZIALA PARAVA – Limba română – Tradiţională
PARAVA – BACAU

Nume Prenume
BALAN ALEX ANDREI
BALAN GEORGIANA ELISA
BALAU ANDREEA MARIA
BARA IONUT ALEXANDRU
BARDAS NECULAI CLAUDIU
BOHOCEANU DENIS EMANUEL
BUCA EMOLIO ALEXANDRU
CALIN ELENA AURA
CASIS PAUL IONUT
CHIFANI DARIUS STEFAN
CHIRIAC SAKIRA ANDREEA MARIA
CIOBOTARU DELIA PETRONELA
CRETU STEFAN DANIEL
DAMIAN AURA GEORGIANA
DAMIAN DENISA GABRIELA
DIACONU ALEX CONSTANTIN
DRAGOI GEORGE
DROBOTA ELENA ANDREEA
DRUGU ALINA MARIA
FILIP FERNANDO IONUT
GAVRILESCU VLADUT IONUT
HRESCU RONALDO MARIO
ICHIM CIPRIAN
IOSUB DRAGOS FLORIN
IRODIA ANDREEA ALEXANDRA
IVANCIU DENISA MARIA MIHAELA
LACATUSU NICOLETA MARIA
MANEA BEATRICE ANA MARIA
MARGINA BOGDAN GABRIEL
MIHAI PETRU IOAN
MODREANU IONUT NICOLAE
NAZARE DIANA MARIA
NICOLAU PANAIT GABRIEL
NUSICA SERGIU MARIO
PAULET BIANCA
PAUN DENISA AMALIA
PAUN RARES ANDREI
PREGHICI ALINA MARIA
RADUCAN VALONIA ALINA
SPRIDACHE ANDREEA ELENA
STAVARACHE EMILIA MARIA
VASILE ALEX BOGDAN
VISAN VALENTIN
VRABIE MIHAI CLAUDIU

LICEUL TEHNOLOGIC „GERGETA J.CANCICOV” PARINCEA – Limba română – Tradiţională
PARINCEA – BACAU

Nume Prenume
ADAM ANA LOREDANA
ALUNGULESEI ALEXANDRU ADRIAN
ANDONE EMANUELA ELENA
ANDRIES ANDREI CRISTIAN
ARVINTE IOAN COSMIN
BEJAN STEFANYA
BOT LARISA
COBZARIU MARIA ALEXANDRA
COSTIN COSMIN DAVID
DOBRANIS NICOLAE
FLOREA DENISA ELENA
HANCU PETRUTA
LOTCU RAMONA GABRIELA
LUCACI GABRIEL MADALIN
MAVRICHI GABRIEL SERGIU
MITREA STEFANIA ALEXANDRA
NISTOR DANIEL RAFAEL
POGAR CRISTIAN GABRIEL
RADAVOI IOANA ALESSIA
RADAVOI LOREDANA FLORENTINA
SAVIN LUCA DANIEL
SCURTU ALIN IONUT
SPULBER TEODOR GEORGE

SCOALA GIMNAZIALA PLOPANA – Limba română – Tradiţională
PLOPANA – BACAU

Nume Prenume
AMARICAI DARIA ANDREEA
ARUICAI AUGUSTIN
BUNGEANU LACRAMIOARA GABRIELA
BURCA STEFAN ALIN
BURGHEL BRINDUSA GEORGIANA
CHIRICEA ANDREI CATALIN
COCEA MIHAI CLAUDIU
DADALAN IRINA
FICHITIU ANTONIA
FLOREA ANDREEA
FLOREA DANIEL VASILE
GRADINARU AMELIA
GRADINARU DELIA CRISTINA
ILINA LARISA MIHAELA
IORGA GEORGIANA MARIANA
MAGUREANU SILE SURAY
MANEA DRAGOS ANDREI
MATEI VASILICA MIHAI
MAXIMAS ANDREEA VIORELA
MOCANU DIANA MARIA
NECHITA TEODORA ELENA
OLTEANU ANDREEA CAMELIA
PAIC ANDREI CONSTANTIN
RUSU MARIAN ANDREI
SION AMALIA VASILICA
SION BIANCA MARIA
SION CRISTINA NICOLETA
SION IANCU ANDREI
SION STEFANIA DANIELA
STRATULAT IOANA
TALMACIU SILVIU GABRIEL
URSACHE SIDONIA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA PLOPU – Limba română – Tradiţională
PLOPU – BACAU

Nume Prenume
ALBU IOANA CAMELIA
BARBALATA MADALINA PETRUTA
BOLOHAN STEFAN MADALIN
BORS GABRIEL
BORS MIHAI
CIURLICA ANDREIA ELENA
CRISTEA ALIN TEODOR
MARCHIZ STEFAN VIOREL
MARCU RAZVAN PETRU
MUNTEANU STEFANA GEORGIANA
OTVOS ANDREIA MADALINA
ROMAN CONSTANTIN
ROMAN GEORGICA FLORINEL
SZASZ MARIUS CATALIN
VARTOLOMEI CATALIN ANDREI

LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU VLAHUTA” PODU TURCULUI – Limba română – Tradiţională
PODU TURCULUI – BACAU

Nume Prenume
ALEXANDRESCU ANA ELENA
AUR TEODOR MIHAITA
BALAN MARIA MARCELA
BICHESCU ALEXANDRU
BORȘ CRINA ELENA
BUGAN SIMONI BOGDAN
CIOCOIU IULIAN MARIUS
CIUCA STEFANIA
COSTACHE GABRIEL IUSTIN
COZAC ANDREI SANDU
CREANGĂ ROXANA SPERANȚA
CRUCIANU BOGDAN ANDREI
CRUCIANU MATEI IULIAN
CRĂCIUN NARCIS DRAGOȘ
DOSPINESCU CRISTIAN GABRIEL
ENACHE COSMINA LOREDANA
FEDESCU MARIUS COSMIN
HALUNGA CRISTI DUMITRU
IANCU TEODORA
IVESCU ALEXANDRU
MARDARE IOAN CLAUDIU
MARIN ANDREEA BIANCA
MARIN DARIA IOANA
MARIN ELENA
MARIN TICU GEORGE
MAZILU ȘTEFAN ALEXANDRU
MELCEA CARMEN DARIA
MIRON HULIAN EMANUEL
MOGLAN ALEXANDRU GABRIEL
MUCHE ANTONIO ALEXANDRU
MUCHE DENISA FLORINA
MUȘAT ALEXANDRU GABRIEL
MÎRZAC ADINA LAVINIA
NELEA-LEAHU ANTONIA IOANA
PAGU ELENA ALEXANDRA
PANAINTE ORLANDO IONUȚ
PATRICHE ADA BEATRICE
PLEȘUV ALISA MARIA
POPA ANASTASIA ELENA
POPA ELENA ALESSIA
POPA MATEI
PURCEL ALEXANDRU
PĂTRU MIHAI ANDREI
RADU VALENTIN MARIAN
RÂNCU CLAUDIA ELENA
SAVA IOANA SILVIA
SPULBER ALISA MARINA
TELETIN RAREȘ TUDOR
TOMA SOFIA IOANA
VLAD LAVINIA ELENA
ZAHARIA COSMIN ANDREI

LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU VLAHUTA” PODU TURCULUI – Limba română – Tradiţională
PODU TURCULUI – BACAU

Nume Prenume
ȘANDOR ALEXANDRA
ȚUCĂȘ DENIS ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA „GENERAL NICOLAE SOVA”PODURI – Limba română – Tradiţională
PODURI – BACAU

Nume Prenume
ABABEI CRISTIAN CONSTANTIN
ACATRINEI MARIUS IORDAN
ARSENI VASILICA
BALABAN MIHAI ALEXANDRU
BEZNA CRISTI IRINEL
BORDEIANU CLAUDIU CONSTANTIN
BRUMĂ DANIEL
BUSUIOC CLAUDIU ANDREI
BUSUIOC INGRID MIRUNA
CIOSU DARIA IOANA
CORNEA DENIS ANDREI
CREŢU ALEXANDRA GEORGIANA
CREŢU DANIEL
DRAGASTAN DRAGOŞ CONSTANTIN
DUMBRAVĂ EMANUEL ALEXANDRU
ENEA ADRIAN ALEXANDRU
GABOR ANDREEA IOANA
GAMAN NARCIS IULIAN
GAVRILUŢĂ-STOICA ANTONIO
GREAVU MATTEO GABRIELE
HANGANU ALEXANDRA
ICHIM ŞTEFAN FLAVIUS
IFRIM ERIKA MARIA
IFTIMIE VASILICA
ISCU IONUŢ
ISCU-LĂCĂTUŞU ANDREEA
ISCU-LĂCĂTUŞU TEODORA
LUPEŞ DIANA ELENA
LĂCĂTUŞU TUDOREL MARIAN
MARCU TEODOR PETRIŞOR
MATEI CRISTI CONSTANTIN
MOCANU PAULA
MUNTEANU AMALIA
NEAGU ECATERINA
NEGRU MARIA LOREDANA
NEGRU NARCIS MIHAI
NENECIU CĂTĂLINA IONELA
NISTOR MIHAI OCTAVIAN
POPA SEBASTIAN ANDREI
RUSEI ALIN IOAN
SANDU ALEXANDRA IOANA
TERIŞ MIHAI RAREŞ
TIMOFTE MIHAI
TOMOIAGA ANTONIO LUCA
TROFOR GABRIELA
ŞOVA TUDOR

SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE AVRAMESCU” PRAJESTI – Limba română – Tradiţională
PRĂJEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANTOCHI ALEXANDRU
BILBOC DAVID
BLAJ MANUEL SERGIU
BORTO CELINO
BURCA ALEXANDRA GABRIELA
BURCA ANDRA
BURCA MAXIMILIAN MADALIN
COMORASU COSMIN SEBASTIAN
DADUT ANDREEA GABRIELA
DIEAC COSMIN IULIAN
FARAONU RITA LAURA
FARCAS ALEXANDRA
FLORIA ALEXANDRA ALICE
JUFA CRISTINA ANGELICA
MARCHIDAN DANIEL PETRISOR
NOVAC EMANUEL FLORIN
SECARĂ VALERIU DACIAN CRISTIAN
SOLOMON IOANA STEFANIA
SOLOMON PAULA
TAMAȘ LUIS ANTONIO
TURCANU RAFAEL BENIAMIN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 PANCESTI – Limba română – Tradiţională
PÂNCEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ANECULAESEI STEFAN ANDREI
ANGHEL FABIAN MIHAI
APOSTU SIDONIA PETRUTA
AQVRAM MARIO IONUT
AVRAM DARIA IONELA
BADARAU IOANA MARIA
BARBU ANTONIO IONUT
BUDAU DRAGOS MARIAN
CHIRIAC SEBASTIAN CONSTANTIN
CISCA DIANA IULIANA
COLAC GABRIEL
COSARI MIHAELA GABRIELA
ENACHE BIANCA ELENA
FLOREA DARIA MARIA
GALERU DENIS IONUT
GROZAVU ALEXANDRA GABRIELA
HOLBAN COMISAR ION
HOTIN RAHELA VASILICA
IONASCU IONUT FLORINEL
LAZAR MADALINA ELENA
LUCACI BOGDAN IULIAN
MANCIU GHEORGHITA COSTINEL
MARASIN CONSTANTIN DENIS
NOUR VASILE PARASCHIV
OPREA MIHAIL-ALEXANDRU
PETREA ROBERT GABRIEL
POPA DENISA ELENA
RADU MARINA ELENA
SCART OANA ROXANA
TATARU CODRINA MARIA
TESILA MARIUS CONSTANTIN
TOMULESCU DENISA
URSU MIHAITA
VLAD MARIA SABRINA

SCOALA GIMNAZIALA PARJOL – Limba română – Tradiţională
PÂRJOL – BACAU

Nume Prenume
BALINT AMELIA MARIA
BANDEA ROXANA DANIELA
BEŢA ALEX ANTONIO
BEŢA NARCIS CONSTANTIN
BEŢA NATALIA
BIEA IRINEL CONSTANTIN
BIEA VASILICA
BOCANCEA MARIAMI
BOTEZATU ALEXANDRA IONELA
BUCUREL ANDREI
CANEA LAURENŢIU IUSTIN
CAZACU ALEXANDRU ANDREI
COJOCARU ALEXANDRA FLORENTINA
CĂLIN DARIA
DAMIAN ECATERINA TEODORA
DAVID ANDREEA ALEXANDRA
DIAC MIHAELA DIANA
ERIŞ LAVINIA ANDREEA
FÎNARU MARIAN
HEISU DRAGOŞ MARIUS
HORONCEANU MĂDĂLINA ELENA
LASLĂU DARIA
LASLĂU LUCA
LASLĂU SILVESTRU TEOFIL
LUPAŞCU COSMIN ALIN
LUPAŞCU DENIS MIHAI
LUPAŞCU IONUŢ MIHAI
LĂCĂTUŞU BIANCA MARIA
MURARU MIHAIL GABRIEL
MUTU ANDREEA PAULA
MĂRIAN DANIEL
PAIC MIHAELA ELENA
PATROLEA NICOLAE
PUŞCAŞU GHEORGHE ANDREI
PUŞCAŞU ADELINA IOANA
RĂDUCĂ DENISA NICOLETA
SANDU ELENA CRISTINA
SAROŞ CAMELIA CARINA
SCRIPCARU ADELINA IOANA
SCRIPCARU ANDREEA REBECA
SOLOMONEA CONSTANTIN IRINEL
SURUGIU VASILE COSMIN
TIMARU IOZEFIN EMANUEL
TISESCU VASILICA ELENA
TONICIUC ŞTEFAN NICOLAE
TRIFAN BIANCA VASILICA
VIERU DENISA

SCOALA GIMNAZIALA „ION BORCEA” RACOVA – Limba română – Tradiţională
RACOVA – BACAU

Nume Prenume
ACIOBĂNIŢEI DARIUS FLORIN
BARCAN MARIA ALEXIA
CIOBANU ADRIAN ALEXANDRU
COJOCARIU ION ALEXANDRU
COMÎRLĂ GHEORGHE AURELIAN
CRĂCIUN CONSTANTIN ALEXANDRU
CRĂCIUN ELENA CAMELIA
CUCIUREANU LIVIU FLORIN
CUPAŞ GEORGE ALEXANDRU
DOBOŞ AUGUSTIN
FLENCHEA MARIO IOAN
FLOAREŞ ELENA MĂDĂLINA
HOBU ŞTEFAN
MACOVEI CONSTANTIN MARIAN
MĂLINICI CODRIN ŞTEFAN
NEDELCU ANDREI SEBASTIAN
POPA-APREUTESEI IOANA
POPU RĂZVAN DUMITREL
PRISECARU NARCIS ION NICOLAS
STELEA ALEXANDRU
TRIFESCU IOANA DIANA
VENICIUC ŞTEFANIA BIANCA
VLAD IOANA IZABELLA
VRÂNCEANU LIVIU NICUŞOR
VRÂNCIANU ADELIN
ŞERBAN FLORIN ALIN
ŢUGUI ALEXANDRA ELENA
ŢUGUI PETRONELA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROSIORI – Limba română – Tradiţională
ROŞIORI – BACAU

Nume Prenume
BANU DIANA ELENA
BANU MARIO GABRIEL
BOLOCAN DRAGOȘ PETRUȚ
BÎRSAN ELENA IONELA
CIMPOEȘU SIDONIA BIANCA
CIOFU LARISA IOANA
CIOMÎRTAN ALEXANDRA ELENA
CORDUNEANU EMANUEL
CRUPA DARIA MĂRIUȚA
CUCU ANDRA ELENA
DAVID VASILICĂ CRISTINEL
DIMA ALEXANDRU DANIEL
DOROFTE ROXANA IOANA
LUPAN RAUL FLORIN
MATEI CARMEN
MILEA MARIAN CRISTIAN
NASTAC BIANCA PETRONELA
NICULESCU DĂNUȚ ANDREI
NĂSTASĂ FLORIN

LICEUL TEHNOLOGIC RACHITOASA – Limba română – Tradiţională
RĂCHITOASA – BACAU

Nume Prenume
ANTON VITALI
BARBU IULIAN
BERTEA VIOREL REMUS
BIRZU RAFIRA ELENA
BURUIANĂ RENATO ANDREI
CALTEA LIVIU MARIAN
CALTEA VLADUT
CARCIGA DANIELA GABRIELA
CARCIGA GEORGIANA DENISA
CARP CIPRIAN ALEXANDRU
CIMPEAN FLORIN ALBERTO
CIMPEAN IOANA ANDREEA
CODREANU MIHAI
COJOC ANA MARIA
COSTIN GHEORGHE ADRIAN
COŞERU COSMIN CONSTANTIN
CĂLIN ADI
DANU ALISA ELENA
DANU IOANA ALEXANDRA
DANU SERGIU ANDREI
DAVID NICUSOR ROBERT
DOLTU IONUŢ
DOSPINESCU ALEXANDRU IONUŢ
DRAGOŞ CRINA ŞTEFANIA
DUMITRU ANDREI VASILE
DUŢU RAUL COSMIN
FINTINARU MARIO RAZVAN
FITCAL LAVINIA ANDREEA
FLORIA LARISA MIHAELA
GHIBAN MIHAITA COSMIN
GRASU IONUŢ CONSTANTIN
HOHOLEA COSMIN ANDREI
HURDUC IONUŢ CRISTIAN
HURMUTE ELENA IUSTINA
IONESCU FLORIN CATALIN
IVANCIU DIANA MARIA
LANGU SONIA SABRINA
LOVIN GIULIA LEONINA
LUCA CRISTI CONSTANTIN
MARHODIN BIANCA IOANA
MARHODIN CĂTĂLIN IONUŢ BENIAMIN
MIHALACHE IONEL MARIAN
MOMAIŢ SERGIU ŞTEFAN
PAVEL COSMIN IONUT
POMÂRLEANU SABRINA VALENTINA
PRUTEANU ALEXANDRA BIANCA
PURICE ALEXANDRU ANDREI
PURICE FERNANDO ALOIS
PĂDURARU ANDREI ŞTEFAN
PĂTATU ANDREEA MIHAELA
ROMAN IONUŢ ALEXANDRU

LICEUL TEHNOLOGIC RACHITOASA – Limba română – Tradiţională
RĂCHITOASA – BACAU

Nume Prenume
RUGET GHEORGHIŢĂ
RĂDUCANU ELENA GABRIELA
RĂDUCANU MARIO IONUŢ
SEVERIN COSMIN MUGUREL
STRAT LARISA MARIA
STRAT MIRUNA DIANA
TULAC ALEXIA MIHAELA
TĂNASE BIANCA ANA-MARIA
TĂNASE MIRCEA COSTEL
URSEI RICARDO SILVIU
VINTILĂ AIDA LIVIA

SCOALA GIMNAZIALA RACACIUNI – Limba română – Tradiţională
RĂCĂCIUNI – BACAU

Nume Prenume
ADAM SILVIA
ANDREI CELESTIN GABRIEL
ANDREI PAUL RĂZVAN
BALAN SEBASTIAN CIPRIAN
BALINT IZABELA
BALINT OVIDIU IULIAN
BALINT TIBERIU CRISTINEL
BANU ANDREI SILVIU
BANU VASILE GABRIEL
BEJAN MARIANA ELENA
BEJAN-FARCAS LUIGI FRANCISC
BENCHEA RĂZVAN
BENCHEA-SILVAȘ RADU MARIAN
BUCUR IONUȚ DENIS
BUTNARU ANDREEA MARIA
CABALAȘ PALMA GABRIELA
CICIU VICTOR TEODOR
CIURARU ANDREI EDUARD
CIURARU CLAUDIU DANIEL
COCHIOR LARISA MARIA
COCHIOR LUIS DANIEL
COCREA ADELIN GEORGE
CODRESCU MĂDĂLINA ELENA
COSTIN GHEORGHIȚĂ DANIEL
CRIȘAN RAUL IONUȚ
DRUGĂ LAURENȚIU ALEXANDRU
DUMA-TRUNCHI ANGELA VERONICA
DUMA-TRUNCHI DAMIAN ALOIS
DUMITRU LUCA ADELIN
FARCAȘ ANIȚA LAURA
FEER AMALIA MARIA
FEIER VICTOR NICUȘOR
GABOR DENISA MARIA
GABOR IULIAN ALIN
GHERLA ALIN GABRIEL
GHIURCA ȘTEFANIA ELENA
IACOB ELISA MARIA
IANCU ROBERT PETRICĂ
IANCU RĂZVAN CELESTIN
ICHIM ELENA MIRELA
ICHIM IANIS ȘTEFAN
IONAȘCU REMUS EMANUEL
JOFA AMALIA GABRIELA
LILĂ XENIA ȘTEFANIA
LORENȚ DANIEL VLĂDUȚ
MARCOȘ DIANA LAURA
MATACHE DIANA IOANA
MENGHERIȘ RAFAELA
MIHALACHI NICOLETA VALENTINA
MITESCU AMALIA GEORGIANA
MOCANU LARISA

SCOALA GIMNAZIALA RACACIUNI – Limba română – Tradiţională
RĂCĂCIUNI – BACAU

Nume Prenume
NEGRU ANDREI LEONARDO
NEGRU REGINA
PASTOR ANDREEA GEORGIANA
PEREA ROBERT ILIE
PINTILIE DENIS ANDREI
POLCOVNICU CLAUDIU ANTONEL
POLCOVNICU CRISTIAN AUGUSTIN
ROMAN MARIUS NICOLAE
ROȘCA FABRIZIO CONSTANTINO
RUSU EMANUEL COSMIN
RĂDUCAN ALIN VALENTIN
RĂDUCAN GABRIEL DANIEL
RĂDUCAN GIMI MARIO
SANDU GEORGIANA ELENA
SAVA DAVID GABRIEL
SECAL SILVIU ȘTEFAN
SIMION GIADA VIORICA GEORGIANA
SPĂTARU DENISA ELENA
TACHE IOANA AMELIA
TOMA DENISA STEFANIA
TURCULET ADRIAN IONEL
TURI INGRID MONICA
TĂNASE ABEL ȘTEFAN
UNGURU OVIDIU
VARGA DAN SEBASTIAN
VENȚA IOANA MONICA
VIȚĂL MARIA IRIS IOANA
VRÎNCEANU COSMINA MARIA
VÂRGĂ CLAUDIU

SCOALA GIMNAZIALA RACATAU – Limba română – Tradiţională
RĂCĂTĂU-RĂZEŞI – BACAU

Nume Prenume
BOT DENISA NICOLETA
BULAI DENISA CRISTINA
CIOBANU GEORGIANA ADRIANA
CODREANU NARCIS ANDREI
DUDU IOANA MARIA
GHERASIM OVIDIU VASILE
GĂLĂȚANU DELIA MARIA
IORGA ANDRA ELENA
IORGA DENIS CONSTANTIN
MARIN ELENA DANIELA
MOISĂ DENIS VALENTIN
MĂRIUȚ CRISTINA COSMINA
MĂRIUȚ VASILE
OLARU DANIEL COSTEL
PRISECARU COSMIN GEORGIO CONSTANTIN
ROGOZ ALEXANDRA MARIA
ROGOZ DIANA MARIA
RĂDUCAN BOGDAN CLAUDIU GHEORGHE
RĂDUCAN LAURA ANDREEA GEORGIANA
SIMON IONUȚ GABRIEL
TACHE DENIS BOGDAN
URSU ALEXANDRA
VÎRGĂ AUGUSTIN DUMITREL

SCOALA GIMNAZIALA SASCUT – Limba română – Tradiţională
SASCUT – BACAU

Nume Prenume
ANTIMIA RALUCA IOANA
APOSTU MARIA MELISA
ARTAN IONUT SEBASTIAN
BALUTA FLORIN CATALIN
BOGDAN SAMALIA ELENA
BOGHIAN MIHAELA ALEXANDRA
BOISTEANU SORIN STEFAN
BORDEI NICOLAS ANDREI
BOSTAN ALEXANDRU STEFAN
BOSTAN ANDREEA MARIA
BRAGA ANDREI IONUT
BRAGA LARISA MARIA
BREZEANU ANDREI IONUT
BRINZA ADRIAN MIHAITA
BURGHELEA DANIEL NICU
CERNICA ADRIAN IONEL
CHIRIAC ALEXANDRU COSMIN
CHITOI IONELA DENISA
CIOBANU MARCELLYNO IONUT
CIOBOTARU PETRUTA DANIELA
CONDAC PAULA ELENA
CRACIUN VLAD GABRIEL
CRETU ANA MARIA IONELA
CRUCEANU ALEXANDRA
CRUCEANU ALEXANDRA ŞTEFANIA
DAVID STEFAN
DIACONU DENISA IONELA
DIMA ALEXANDRU FLORIN
DROBOT ALEXANDRU IONUT
DRUG SABRINA DENISA
DUDUI CLAUDIU PETRU
ELISEI MARIA ALINA
ENACHE RALUCA MARIA
FILIP CRISTINA ANA MARIA
FLUERARU SABINA IOANA
GIRBEA GIORGIANA
GRAFU GHEORGHE JUNIOR
GRAJDEANU NICOLETA
IANCU ALEXANDRA MARIA
LUCA MATEO MIHAI
LĂSCĂRACHE VLĂDUŢ ANDREI
MARTIS ANA MARIA
MATEI FLORENTINA MARIA
MATEI RALUCA MIHAELA
MOISĂ ŞTEFAN MANUEL
NECHIFOR GABRIEL DENIS
NUNU IOAN ALEXANDRU
NUNU STEFAN
NUNU TEODOR MARIAN
ORAC DENIS ANDREI
PAPANA DRAGOS FLORIN

SCOALA GIMNAZIALA SASCUT – Limba română – Tradiţională
SASCUT – BACAU

Nume Prenume
PARIS ADRIAN NECULAI
POLCOVNICU LEONARDO MATEI
POPA ROBERT LUCIAN
RADULET NICOLETA GABRIELA
ROMAN ROXANA ELENA
SNOP ELENA DENISA
STOICA ARIANA MARIA
TEIRAU MARIO GABRIEL
TOCHILA VASILICA ALFREDO
TOMA MELISA SIMONA
TOMA PETRA ALESIA
TUTUIANU TEODORA LACRAMOARA
VLAICU ANTON NICOLAE
VOICU DARIUS ALEXANDRU
VR\NCIANU REBECA ECATERINA
VĂTĂMANU TEODORA
ZAHARIA ERIKA ;TEFANIA
ŢUŢUIANU DRAGOŞ ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA „VASILE GH.RADU” SATU NOU – Limba română – Tradiţională
SATU NOU – BACAU

Nume Prenume
BUCIOACĂ DRAGOŞ CLAUDIU
BUDĂU ALEXANDRA
DATNER MELINDA
GABOR ERIKA DENISA
IMBREA FRANCISCA ANTONIA
LENGHEN MARTA ALEXANDRA
MARTINAŞ ANA MARIA
PALĂU ALEX IONUŢ
PALĂU BLAZIU DAVID
PASCA DOMINIC IONUŢ
ROTARU ANTONIO MIHAIL
ROTARU DARIA
TOMA MARIO LUCA

SCOALA GIMNAZIALA SCORTENI – Limba română – Tradiţională
SCORŢENI – BACAU

Nume Prenume
AMBĂRUŞ DRAGOŞ ADRIAN
ARON ANDREI ALIN
BOTEZATU CRISTINA MIHAELA
CERNAT MIREL CONSTANTIN
DODIŢĂ ANDRA IOANA
FRANŢ ROBERTA ANTONIA
MARIAN MARIUS ANDREI
ONDU DENISA ALEXIA
ONDU MARIAN ELVIS
PALCĂU DARIA RALUCA
PARASCAN – NIŢĂ COSTINA
PARASCHIV MARIA CĂTĂLINA
POTOROACĂ MARIA MEDEEA
TOMA LAURA NICOLETA
VROTE ANDREEA ŞTEFANIA
VROTEA ANDREEA DENISA
ZAHARIA GABRIELA
ZAMFIRESCU CONSTANTIN DENIS
ŞERBAN COSMINA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA SECUIENI – Limba română – Tradiţională
SECUIENI – BACAU

Nume Prenume
ACATRINEI DENISA PETRONELA
ACATRINEI GEORGIANA MIHAELA
BÂRGOVANU IONELA
BÂRGOVANU LAURENŢIU IONUŢ
BÂRGĂOANU IOANA NARCISA
CALTEA MIHAIL
CHITICEANU ANDREI
CICĂ ELENA IUSTINA
GALEA EVELINA ANDREEA
GLOD NICOLETA MIRUNA
MARIN ALISA MARIA
MARIN GHEORGHITA DRAGOS
MOLTER GABRIEL EDUARD
OLTEANU IOANA
PAGU-ACATRINEI ADRIAN MARIAN
PALADE DENISA MARIA
PALADE STEFAN VICTORAŞ
PALADE MIHAI ANDREI
TANASE CONSTANTIN ROBERTO
TITIUTA MARIAN
VIDRASCU ELENA ALEXANDRA
ZAMFIRACHE MIHAI NARCIS

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SLOBOZIA – Limba română – Tradiţională
SLOBOZIA – BACAU

Nume Prenume
AILINCAI LARISA ELENA
AILINCĂI CRISTINA GABRIELA
AMĂRIUŢEI ALEXANDRU VALENTIN
AMĂRIUŢEI ELENA DENISA
AMĂRIUŢEI PETRUŢA ALEXANDRA
BOCA VASILCĂ RAUL
BUCOVANU MARIA IONELA
BULĂU ANCUŢA DENISA
BÎCU DAN CONSTANTIN
CIOBANU ALEXANDRA IONELA
CIOBANU NARCISA ALEXANDRA
CREŢU MARICEL PAUL
CÎMPIANU ANTONELA
IOSUB CRISTI SEBASTIAN
MANOLE RAIMOND ANDREI
PETRIŞOR LAURA THEODORA
PLOIAN RAUL IONUŢ
ROMAN DENISA PETRONELA
ROMAN GEORGIANA
RUSU ELENA SORINA
STRUGARU ALEXANDRU IONUŢ
STRUGARU VERONICA
UNGUREANU MIHAELA GABRIELA
UNGUREANU VLAD
VASILACHE ELENA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SLANIC MOLDOVA – Limba română – Tradiţională
SLĂNIC-MOLDOVA – BACAU

Nume Prenume
ABABEI ADRIANA IONELA
ABABEI PAUL VLADUT
ABABEI RARES COSMIN
APETROAEI IOANA MIHAELA
ARDELEANU RARES CRISTIAN
BACIU MARINA DENISA
BOGOTOIU IOANA CRISTINA
BOTEZATU GABRIEL
BOTEZATU STEFAN
CATRINTAS ALEXANDRA ELENA
CATRINTASU ALEXANDRU DANIEL
CAZIMIR RARES NICUSOR
CEANGAU DENISA MARIA
COMAN IOANA ELENA
CRACIUN PAUL EMANUEL
CRETU DARIUS PETRISOR
DELIU MARIAN GABRIEL
DUCHI ELENA CRISTIANA
GHEORGHE PAUL ADRIAN
HARAPU GABRIEL VALENTIN
HOBORICI TUDOR ANDREI
IGNAT GABRIEL ANTONIO
IOJA ANTONINA TEODORA
IOJA PETRONELA IULIANA
MARTIN IONUT ALEXANDRU
MILER IONUT LUCIAN
MILER IRINA ANDREEA
MILLER SERGIU GEORGE
MORARU TEODORA MARIA
OCNEANU DENISA MARIA
OLARU MARIAN IULIAN
PATACHI STEFAN
PIPAS ANDREI ALEXANDRU
PLETAN MIHAELA ANDREEA
PRISECARU IOAN
SANDRU NICOLETA GABRIELA
SANTA DIANA ALEXANDRA
SCURTU ANDRA MIHAELA
SCURTU DARIA STEFANIA
SERBAN ANDREI AUREL
TRINCA BIANCA ALINA
TUDORAN DARIUS ANDREI
UNGUREANU SILVIU NICOLAE

SCOALA GIMNAZIALA SOLONT – Limba română – Tradiţională
SOLONŢ – BACAU

Nume Prenume
BRAȘOVEANU ANA MARIA
BULAI DENISA IOANA
BĂLŢĂTESCU MARIAN
CONDREŢ MARIO IRINEL
CREANGĂ IONUŢ EUSEBI
CREANGĂ NICOLETA ANDREEA
DARIE LUCIAN
DOSPIN GEORGIANA SIMONA
GAVRIL NARCISA MIHAELA
ILIESCU RAREŞ NECULAI
IVU ANDREI
IVU DRAGOŞ VASILE
LUCA MĂDĂLINA ELENA
LUNGOCIU CONSTANTIN MIHĂIŢĂ
MANOLACHI MĂDĂLIN
MOCANU MIHAIL
PUŞCALĂU DENISA IOANA
PĂDURARU GHEORGHIŢĂ MARCEL
PĂUN DENISA COSMINA
ROTARU ESTERA MARIA
ROTARU TEODOR EMANUEL
STANCIU NADIA NICOLETA
TĂNASE IUSTIN SILVESTRU
TĂRÂŢĂ DAVID CONSTANTIN
TĂRÂȚĂ DIANA GEORGIANA
UNGURAŞU MIHAELA
VÎRVARA ŞTEFANIA

SCOALA GIMNAZIALA STRUGARI – Limba română – Tradiţională
STRUGARI – BACAU

Nume Prenume
ARCHIR CATALIN DANUT
ASMARANDEI ANDREI
BACIU IOANA ALEXANDRA
BALAN DIANA JESSICA
BOTEZATU ANDREEA
BOTEZATU VLAD MIHAI
BURLISEL DUMITRU DARIUS
CHIRIAC DENISA MARIA
CIOBANU MIHAI COSMIN
CIOBOTARU ANDREI
CRISTEA DANIELA RAELA
DARLEA IOAN
GAVRILA ALEXANDRU IONUT
GHETA ALIN COSMIN
GHETA BOGDAN IULIAN
HUTU ANDREI IULIAN
LAIU TEODORA CAMELIA
LUNCASU DENIS MARIAN
MACIUCA ANDREEA MADALINA
MOISEI ALESSANDRO COSTANTIN
MOLDOVAN MIHAI
MONDA DUMITRU GABRIEL
MONDAN MIHAI
MONDAN VASILICA GABRIEL
NEDELCU DORINEL
NEDELCU GEORGE VLADUT
PADURARU SORINA MARIA
PAVEL BIANCA GEORGIANA
POPA LUMINITA
RADU ANDRA LEONA
RONTU BIANCA MARIA
ROTILA ANDREEA TEREZA
TAZLOANU DARIA GABRIELA
URSAN PAVEL
VASILE VALENTINA
VATAJELEA FLORIN DENIS
VRABIE DENISA IONELA

SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE APOSTU” STANISESTI – Limba română – Tradiţională
STĂNIŞEŞTI – BACAU

Nume Prenume
BELDIMAN RĂZVAN MARIAN
BOBI ANDREEA DENISA
BURGHELEA OANA GEORGIANA
BÎGIU IULIAN CRISTIAN
BÎRU DUMITRU IONUŢ
CIOBOTARU CRISTI GABRIEL
CIOBOTARU OVIDIU
CIROVSCHI ANDREEA COSMINA
CREŢU ANDREI IONUŢ
CĂSĂNEANU LAVINIA ANA MARIA
DINGU ALINA IOANA
DINGU COSMIN FLORIN
DINGU MĂDĂLINA MARIA
GALAN DENISA MARIA
GAVRILĂ MARIA CRISTINA
GUŢOAIE EMANUELA
HURJUI GHEORGHŢĂ
IOSUP ANDREEA ELENA
LEUŢANU RADU VASILE
LUCA ANA MARIA
MELINTE ANDREEA DENISA
MELINTE ANDREEA ELENA
MELINTE BIANCA ANDRADA
PAVEL ANA MARIA ALEXANDRA
PAVEL IONUŢ SERGIU
PĂDURE MARIAN GABRIEL
ROŞU BIANCA ELENA
ROŞU LOREDANA GEORGIANA
RUSU ANTONIO CONSTANTIN
RĂILEANU LIVIU IONUŢ IULIAN
TILIBAN DANIEL
TRIFAN AURA COZMINA
URICARU DELIA VASILICA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SANDULENI – Limba română – Tradiţională
SĂNDULENI – BACAU

Nume Prenume
ANTAL ANDREEA MARIA
BURLACU BETRICE MARIA
BUTACU IOSIF RĂZVAN
CERCELARU ANDREI CĂTĂLIN
CERCELARU DINU VASILE
CHERECHEŞ MARIO
CHIPER IOANA
COLŢA CLAUDIA DENISA
CRISTIAN EMIL PETRIŞOR
CRĂCIUN SIMONA GABRIELA
DAVID KATERINA ANDREEA
DAVID PETRICĂ CRISTIAN
DOSPINESCU BOGDAN ANDREI
DĂLVARU ALOIS DOMINIC
FLUERAŞU CARMEN BIATRIS
GHERGHEL NATALIA ŞTEFANIA
HORVAT ANTON EUGEN
IACOB ŞTEFAN CONSTANTIN
IOSUB EMANUEL ŞTEFAN
LASLĂU FELIX MARCO
MARE ANDRA ŞTEFANIA
MARIŞCA ANDREEA
MARIŞCA ANDREEA DENISA
NICA MĂLINA IONELA
NIŢĂ REBECA
NUNU ALEXANDRA JENNIFER
NUNU BOGDAN NICOLAE
PALADE ALEXANDRU GHEORGHE
PÎSLARU ELENA CĂTĂLINA
RADU DARIA ALEXANDRA
RADU KARINA IOANA
SASCĂU VASILE MIHAI
SATALĂ GHEORGHE MARIAN
SIBEŞTEANU ALEX IONUŢ
STOICA RĂZVAN MIHAI
TÎNĂ LUCAI SEBASTIAN
TĂRCUŢĂ MARCO IONUŢ
URSACHE ANDREI
URSU ALICIA ELENA
VRÎNCEANU FLORENTINA MĂDĂLINA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA – Limba română – Tradiţională
SĂRATA – BACAU

Nume Prenume
BENEDIC MARIAN GABRIEL
BOBÂRNAC DANIEL EMANUEL
BÂRSAN CĂTĂLIN BOGDAN
COJOCARU IOANA DANIELA
COȘERARIU DENISA MARIA
DUMA MARIA DENISA
DUMA RĂZVAN CLAUDIU
DUMA TEREZA TINUȚA
FÂNARU LAURA ECATERINA
FÂNARU MIHAELA CAROLINA
HAIDAU MARIA DENISA
IOSIF IONUȚ
JUFA BEATRICE MARIA
LARION COSMIN ȘTEFAN
MATEEȘ RAREȘ MARIAN DANIEL
SASCĂU COSMIN NICOLA
SIMON COSMIN ANDREI
SOLOMON VALENTIN GABRIEL
STAN ALESSANDRO VALENTIN
VARGA OANA GIADA
ZANFIR TEODORA ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA „IONITA SANDU STURDZA” SAUCESTI – Limba română – Tradiţională
SĂUCEŞTI – BACAU

Nume Prenume
APOSTU EMILIA MIHAELA
ARON ANDA LEONA
BULUMEZ VASILE ANDREI
CARABET PATRICIA ROXANA
CIMPOIEŞ ROXANA ANDREEA
CIOROABA SILVIU MARIAN
COJAN JASMINE MARIA
COŞA IUSTIN DANIEL
DAVID MONICA GABRIELA
DONŢU TEODORA ELENA
DOROŞCAN MATEI
FICHITIU ŞTEFAN
FICUŢĂ DENISA ANA MARIA
GEANGU ADRIANA STEFANIA
GROZAVU COSMIN ANDREI
IONESCU DENISA ELENA
IONIŢOAIE ALEXANDRU DUMITRU
IORDACHE IOANA ŞTEFANIA
JIGA LARISA PAULA
MELECCIU BIANCA IOANA
MIHAILOVICI PARASCHEVA ADINA
MORARU DOREL CONSTANTIN
MĂRIUŢ NICOLETA
PALADE RĂZVAN CONSTANTIN
PAŞCU ŞTEFAN VASILE
PORCACHIU LIDIA PETRONELA
PĂDURARU LILIANA ANDREEA
RUSU DENICE ANDREEA
RĂCHITEANU NICOLETA SIMONA
SIMON LAUR ALEXANDRU
STOICA FLORIN VALENTIN
TĂTĂRĂŞANU NICUŞOR DĂNUŢ
VLAD DENISA IOANA
ŞANDOR CODRIN GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA TISA-SILVESTRI – Limba română – Tradiţională
TISA-SILVESTRI – BACAU

Nume Prenume
ALEXA COSTEL ANDREI
ARGINT DENIS FLORIN
ARGINT LAURENTIU STEFAN
ASTEFANOAIEI TEODORA ELENA
BADARAU VASILICA ANCA GABRIELA
BURCA ION
CLOPOTEL SEGEO VASILE
COJAN IONUT VIRGILIUS
CORDUNEANU ELENA VASILICA
CORNEA ROXANA MARIA
DAVID VLADUT GHEORGHITA
FABIAN ANDREI
FILIP PETRU
GALATANU ELENA IULIANA
GRADINARU RAZVAN
GRAJDEANU GHEORGHITA ANDREI
LABONTU DENISA ELENA
LUPAN COSMIN ANDREI
LUPAN LAVINIA IONELA
MARDARE TIBERIU IONUT
MATEI CLAUDIU IULIAN
MELENTOI GABRIEL IONUT
MORARU CONSTANTIN
MORARU IOAN CIPRIAN
MORARU LIVIU MIHAITA
PETRARU VIRGIL IONUT
RACHITA ALEX CRISTI
RAPAILA BIANCA DORINA
ROMAN ANDREI
RUSU BOGDAN PAUL
SAU CLAUDIU GHEORGHITA
TIMPU ANDRONIC RAISA ILIA
TOIA VASILEIOS RADU
VASIU CRISTIAN
VATAJELU ALEXANDRA IOANA
VINTU DIANA LOREDANA

SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN – Limba română – Tradiţională
TRAIAN – BACAU

Nume Prenume
ADAM LARISA MIHAELA
BALAITA RADU
BALTAG ANDREI CRISTIAN
CADAR VALENTINA
CIOCOI ANDREI MIHAI
COJOC DRAGOS COSTI
COJOCARU BEATRICE
DIUMEA VLAD CLAUDIU
DULGHERU RAZVAN GABRIEL
FERARU IONEL RAZVAN
ISTOC DARIA ANTONIA
ISTOC EMANUEL
LUCACI ANDRA NICOLETA
LUCACI ANDREEA
MARANGOCI ADRIAN DANIEL
MARCU FLORINA
MARTIN EMANUELA ELENA
MISARIU CATALIN DAMIAN
MISARU NARCIS DRAGOS
PETRARU ANDREEA FRANCESCO
PITICA SERENA
TATARU NICOLETA FLAVIA
TOFANESCU STEFANIA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TURLUIANU – Limba română – Tradiţională
TURLUIANU – BACAU

Nume Prenume
BALABAN ANDREEA
BOTEZATU ANDREEA BIANCA
BOTEZATU DENISA NICOLETA
BURLACU ANDREEA MAGDALENA
BUSAGA ANISOARA MIHAELA
COJOCARU VALENTINA
DARIE FLORIN CONSTANTIN
IOJA AMALIA ELENA
IOJA ANDREEA LILIANA
MIHALACHE MARIA MIRABELA
MORARU RICHARD ENRIK
PRISACARU NARCIS CONSTANTINO
PRISECARU PETRUTA GEORGIANA
TODEANCA DARIA ELENA
TULBURE NICOLAE
TULBURE PETRU CATALIN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TARGU OCNA – Limba română – Tradiţională
TÂRGU OCNA – BACAU

Nume Prenume
ALBU BOGDAN GEORGE
AMBRONO DAVID
AMURĂRIŢEI LARISA ELENA
ARDELEANU ALEXANDRA IOANA
AUNGUROANCEI ANDREEA
AVRAM ANDREI REMUS
BOROSZ-DRUG ANDREI
BREABAN BIANCA IOANA
BRESCAN CONSTANTIN VLAD
BUZINCHI EMANUELA PATRICIA
BUZOIANU ION RAREŞ
BĂLĂNUCĂ ANDREI BOGDAN
CANTARAGIU ANDREI
CHITCOACE ALEX
CIOBANU MARIA MONICA
COJAN MIRUNA IOANA
COSMA PAUL GEORGE
COTIAŢĂ RAREŞ GABRIEL
DOFTEANU ELENA MARIANA
DUGUMAN LUCIAN DARIUS
DUMĂCHIŢĂ BIANCA DANIELA
FORCOŞ ELENA ŞTEFANIA
FRAGĂ IULIA SOFIA
FÎNARU IULIAN MARIAN
GIAMĂN ANDREEA
GROZESCU ALEXIA ANASTASIA
HARAPU EMA ANASTASIA
HUGHINEAŢĂ CĂTĂLINA MARIA
ILIE ANA MARIA
IONAŞCU ANDREI BOGDAN
IONIŢĂ ALEXANDRU
IOSUB DAVID CONSTANTIN
IOSUB DAVID EMANUEL
LEMNARU ALEXANDRU CONSTANTIN
LOGHIN GEANINA
LUPAŞCU MARIA
LUPU DANIEL MĂDĂLIN
MARTIN FRANCISC CRISTIAN
MARTIN VLAD GABRIEL
MATEI ALIN ŞTEFAN
MIHĂIEŞ BEATRICE
MIRON ANDREI IOAN
MOCANU DANIEL ALEXANDRU
MOCANU SERGIU IOANIN
PIŢIGOI TEODORA
PRICOP VERONICA ILARIA
PUIU SÂNZIANA
PĂRĂOANU ELENA PETRONIA
PĂUN MIRUNA ŞTEFANIA
RONCEA ANDREI
RUSU DUMITRU CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TARGU OCNA – Limba română – Tradiţională
TÂRGU OCNA – BACAU

Nume Prenume
RUSU JUSTINIAN
RUSU MIHAI ANDREI
SCURTU IONUŢ ALEXANDRU
SIMION MIHNEA VLAD
SOPRON SASHA MARIAN
TABUN DIANA
TEODOR DARIUS MIHAIL
TOTH GILBERT ALESSIO
UNGUREANU DENISA
VASILICĂ ŞTEFAN CONSTANTIN
VĂSOIU ANDREI
ŢIBULCĂ TUDOR CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 2 TARGU OCNA – Limba română – Tradiţională
TÂRGU OCNA – BACAU

Nume Prenume
AMBROZE CUIBAR ALEX
ANGHEL GEORGIANA TEODORA
AVĂDANEI GEORGE VALENTIN DANIEL
BOTEZ SEBASTIAN DUMITRU
BRATU ANDREI COSTIN
BUTNARU ALEX ANDREI
BĂNCILĂ ANDREI
CAMARĂ MARIUS ANDREI
CHITICARU ALEXANDRU MIHAIL
CIOBANU IULIAN MIHAI
DINCĂ FLORIN VASILE
DOBRIN RAREŞ IONUŢ
DRĂGOI MIHAELA ALEXANDRA
GABOR GETA
GAVRILESCU RAREŞ IONUŢ
GHIBILIC PAUL MIHAI
ISDRĂILĂ ELENA CARINA
LUCA LĂCRĂMIOARA IONELA
LĂCĂTUSU DAVID GABRIEL
MIHĂILA DENISA ALEXANDRA
MIRICA RAREŞ ANDREI
MUNTEANU VALENTIN ADRIAN
MUŞAT ANDREI DANIEL
MĂRTINAŞ LUCA
NICULESCU CRISTIAN VALENTIN
NICULESCU SILVIU NICOLAE
OLTEANU EMILIAN SORIN
ORBAN ALEXANDRA ŞTEFANIA
PETCU ANDRIAN CONSTANTIN
POLERCĂ HORAŢIU ŞTEFAN
POPA ADRIAN DUMITRU
PÎRVU ANDREI
RADU MARIA
RAMAŞCANU MIHAELA ALINA
RUSU FLORENTINA LILIANA
SOLOMON GABRIEL RAUL
TISESCU RALUCA MARIA
TOMAŞ CORINA ALEXANDRA
TUDOR IONUŢ IULIAN
UDRESCU RĂZVAN CĂLIN
URSACHE ALESIA ELENA
ZAMFIR NICOLETA ECATERINA

SCOALA GIMNAZIALA TARGU TROTUS – Limba română – Tradiţională
TÂRGU TROTUŞ – BACAU

Nume Prenume
ABORITEI COSMIN CATALIN
AFILIPOAIE IOAN ALEXANDRU
AGABOROAIE LEONARD
ANDAR PETRICA GABRIEL
ANDRIOAIE DELIA NICOLA
ANDRIOAIE ERICA IULIA
ANTON CODRUT MARCU
ANTON ROBERTO SEBASTIAN
BALAN ANDREI TEOFIL
BORTOS ALEXANDRA
BORTOS ALISIA ANTONIA
BORTOS INGRID VICTORIA
CHEPTANARU ALEXANDRU STEFAN
CHITICARU DAIANA ELENA
CICHI ALEXANDRA DELIA
CIMPU CLAUDIU GABRIEL
CLOPOTARU ALEXIA BIANCA
CORCOMAN MARIA GEORGIANA
COROPCAESCU ANDREI ROMULUS
CRACIUN IONUT
CUOBANU MARIAN FLORIN
DAVID MARIO ALEXANDRU
DAVID PAUL ANTONIO
DOBRIN LEONARD IONUT
FARTADE IOLANDA MARIA
FORCOS RARES ANTONIO
GHEORGHITA ELENA GEORGIANA
GONDOS EMILIA REBECA
ILIE PAUL
IRODE IONUT MARIAN
IRODE RAZVAN STEFAN
LENGHEN ALEXANDRU MARTIN
LENGHEN CRINA ANTONIA
LENGHEN DAVID IONUT
LENGHEN FILIP MARIAN
MATHE ANITA
MIRON ROMEO IONUT
MORARU DELIA PETRUTA
NICA DENIS FLORENTIN
PALAU FRANCESCA LUCIA
PALAU LUCA MARTIN
PALAU MARIA ERIKA
PAVEL ANDREI IONUT
POPA ALEXANDRA MARIA
POPA NORBERT MARIO
POSTOLACHE ANAMARIA
ROCA CLEOPATRA
ROTARASU LUCA EMANUELE
SABAU LUCA ANDREI
SASCAU ANTONIA IOANA
SAVIN TEODOR ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA TARGU TROTUS – Limba română – Tradiţională
TÂRGU TROTUŞ – BACAU

Nume Prenume
SERGENTU MIHAI ALEXANDRU
SILESTER SELENA MELANIA
SOCACI MARIO LUCA
SOCACIU ANTONIO REMIGIU
TAMAS ELENA MADALINA
UNGUREANU DARIO MATEI
VACARU ANA MARIA
VACARU ANTONIA ROBERTA
VACARU DARIUS EDUARD
VACARU MARIO IONUT
VACARU MATTEO DENIS
VACARU ROBERTO FLAVIAN
VASAI DENISA IOANA

SCOALA GIMNAZIALA UNGURENI – Limba română – Tradiţională
UNGURENI – BACAU

Nume Prenume
AMARANDEI LUIZA MARIA
ANDRII LAVINIA
ANTAL COSMINA MIHAELA
BADEI DIANA MARIANA
BIBIRE ALINA GEORGIANA
BUGA VLADUT ARMANDO
BUHAI SORIN MIHAI
CALIN DENISA ELENA
CHIRIAC MIRELA ELENA LILIANA
CHIRICEA SERGIU MARCEL
COMORASU SANDA MARIA PAULA
CONACHE VALENTINA
DOBRANIS IOANA ALEXANDRA
DOP DARIA IONELA
DUMITRASCU IASMINA NICOLETA
GAVRILUTA GIULIAN IONUT
GHINDA BIATRICE ADRIANA
GROZAVU VASILICA
GURIN DENISA
HOLBAN DENISA IRINA
HUMA MARINELA IONELA
IACOB IONUT ALEXANDRU
LABONTU LAVINIA
LOVIN BOGDAN MIHAITA
LOVIN MARIA ADELINA
MANDACHE PETRONELA BEATRICE
MANOLACHE BOGDAN STEFAN
MANOLACHI ANCA IONELA
MARDARE RARES
MAXIM FRANCESCA GEORGIANA
MESNITA FLORIN
MORARU ANTOANELA STEFANIA
NICHITA MARINA ELENA
PARASCHIV ALINA GEORGIANA
PLESUVU ANDREEA ELENA
PLESUVU CLAUDIU IONUT
PLESUVU ANDRA IONELA
PRISECARU RAZVAN COSTELUS PETRISOR
SANDU ANCA MARIA
SOVA CATALINA PETRONELA
TABACARU ADINA ELENA
TOLONTAN BIATRIS IONELA
TOLONTAN IULIAN ANDREI
TURCANU DARIA IOANA
UNGURASU DELIA MIRUNA
URSU IRINA STEFANIA
VELEA IOANA

SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI – Limba română – Tradiţională
URECHEŞTI – BACAU

Nume Prenume
ABABEI ANDREEA ELENA
ANTOHI RICARDO GABRIEL
ARITON BIANCA MARIA IONELA
BLĂNARU ALIN
CODIȚĂ DRAGOȘ GEORGE
CODIȚĂ ELENA ALEXANDRA
CODREANU ANDREI PAUL
COJOCARU DENISA IULIANA
DRAGOMIR VIOREL MIHAI
FLOREA ANDREEA GEORGIANA
GHEORGHEOIU GABRIEL
LUCA SEBASTIAN ȘTEFAN
MATEI MĂDĂLIN PETRUȚ
MĂRCUȚ BOGDAN NICOLAE
NEAGU GHEORGHE EUGEN
PRICOP LAURA IOANA
STOICA DUMITRU ANDREEA MARIA
TROCEA COSMINA FLORENTINA
UNGUREANU DANIEL
VIȘAN DARIUS MARIAN
ȘALARU ALEX IULIAN

SCOALA GIMNAZIALA „ION ROTARU” VALEA LUI ION – Limba română – Tradiţională
VALEA LUI ION – BACAU

Nume Prenume
ACASANDREI BIANCA FRÂNCUŢA
ACASANDREI DENISA NICULINA
ACASANDREI LARISA PETRONELA
ACASANDREI MARIN DECEBAL
ACASANDREI NARCISA DENISA
ALISTAR RAUL CONSTANTIN
BUCUR MIHAELA
BUCĂTARU NECULAI ANDREI
FLORIA VALI FLORIN
GHIRVU GEORGE DANIEL
GOGU LIVIU STEFANEL
LUPU IOANA
MARIN ANDRA ELENA
MARIN DELIA ELENA
MARIN MARIA ANDRA
NISTOR GABRIELA IOANA
PAVEL ELENA DANIELA
PAVEL PAOLA ELENA
SAVA EDUARD COSMIN
SCRIPCARIU ION
SCRIPCARU IONUŢ ANTONEL
SCRIPCARU NINEL IONEL
SCRIPCARU ZAMFIR DANIEL
SCRIPCARU IONELA IRINA
STAN LAURENTA CARMEN
STAN VICTORIŢA
VRÂNCEANU ANDREEA LĂMÎIŢA
VRÂNCEANU ANTONEL MARINEL
VRÂNCEANU DANA ECATERINA
VRÂNCEANU GHEORGHE FLORIN
VRÂNCEANU DRAGOŞ PETRU
VRÂNCEANU RĂZVAN
VRÎNCEANU ANDREEA CRENGUŢA
VRÎNCEANU IONUŢ DANIEL

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
ARSENE AMALIA IOANA
BENEDIC SEBASTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
BENGALICI IONELA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
BUDĂU MIHAI LUCIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
CALDARARU DELIA ANDRA
CANTARAGIU DAVID
CANTARAGIU SAMUEL ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
CATA GIORGIA LORENA
CAZACU GIUSEPPE STEFANO

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
CHIRIAC ELISABETA EMANUELA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
CILOF IOANA LAURA
COBZARU DIANA IOANA
COŞA ALEXANDRU GABRIEL
CURĂ DENISA ELENA
DOGARU GABRIEL KEVIN
FERARU DANIELA
FILIP DIANA LUIZA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
GOSAV DANUT GABRIEL
GRECEA KLODIAN ANDREI
GURIANU NARCIS VICENTIU
GURITA FLORIN ELVIS
IORDAN PETRUTA ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
MICLĂUŞ RICCARDO GABRIEL
MIHAIL IZABELLA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
MIHALCEA ANDREI IONUT
NEAGU PETRICA ALEX

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
NĂSTURAŞ SABINA DIANA MARIA
PATRAŞC DAVID
PATRAŞC-LUŢĂ MARIO
PATRAŞC-NEGRU PAULA
PETRE EMANUEL CATALIN
PETREA ALEXANDRU CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
PRUTEANU DUDUCA
RADU FAGADUINTA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
ROCA DENIS
ROŞU CRISTINEL MARIAN
ROŞU RAIMOND IUSTIN
TANCĂU ANA MARIA
TANCĂU ANDREI AURELIAN
TANCĂU MINODORA ELENA

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
TOMA CRISTIAN PETRU
URSACHE TEODOR REYNALDO

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
VLAD DENIS IONUŢ

SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VALEA SEACA – Limba română – Tradiţională
VALEA SEACĂ – BACAU

Nume Prenume
VRANCEANU IONELA GIORGIANA

SCOALA GIMNAZIALA VULTURENI – Limba română – Tradiţională
VULTURENI – BACAU

Nume Prenume
ANTAL BERBECARU MARIAN IONUŢ
APĂVĂLOAIE ANDREEA ANA MARIA
BICHESCU PETRONELA ALEXANDRINA
BOGHEAN CRISTINEL MARIAN
CEZAR LARISA LORENA
DEDIU ANDRA NARCISA
GAIŢĂ ALEXANDRINA MIHAELA
GOREA DENISA CLEOPATRA
GRIGORAŞ FLORENTINA
IACOB ALEX CRISTI
JUGĂNARU ANDREI
LEHĂDUŞ ALEXANDRU GABRIEL
LEHĂDUŞ CONSTANTIN IONUŢ
MIHALACHE SERGIU FLORIN
MOCANU PETRONELA MARIANA
MUSTEA DENISA NICOLETA
NEAGU ŞTEFAN SEBASTIAN
REZMELIŢĂ ALEXANDRU
SAULEA PAULA MARIA
TILIBAŞA PETRU DRAGOŞ
ŞARGU FLORIN EDUARD

SCOALA GIMNAZIALA „STEFAN CEL MARE” ZEMES – Limba română – Tradiţională
ZEMEŞ – BACAU

Nume Prenume
ADOCHIȚEI AMALIA MARIA
ALUPEI EUSEBIU GEORGE
ANDRAȘ MARIA
ANTON DENISA
BODEA MIHAI
BURLACU MARIA ANGELA
BURUIANĂ ȘTEFAN
BUTNARU ALEXANDRA NICOLETA
BUTNARU OCTAVIAN COSMIN
CHIOSA DUMITRU SEBASTIAN
CIOBĂNAȘU DENISA
CLIPA FRANCESCO VASILE
CONSTANTINESCU PETRU VLAD
CRĂNCĂIALĂ EDUARD
DIAC MARIAN CRISTIAN
DIAC ȘTEFAN
DIACONU CRINA IOANA
DOCAN COSTINA
DĂSCĂLESCU MIHAELA ȘTEFANIA
EPURE DIANA CĂTĂLINA
GHICIUȘCĂ IONUȚ VALENTIN
GHIOSA DENISA
HÂRLEA CĂLIN
HÂRTOPANU LAURA LUMINIȚA
JECHILĂ BOGDAN IOAN
LUCA IUSTIN LAURENȚIU
LUNGU ALEXANDRA
MAREȘ ȘTEFAN RAREȘ
MAXIM TUDOR
MIHALACHI ANDREI IOAN
MOISEI COSTINA
MOISEI ELENA
NECULA ANA MARIA
NECULA DENISA IOANA
NISTOR NARCIS IONUȚ
PASCARU DENISA MIHAELA
PETREA DUMITRU GABRIEL
PĂDUREANU IOANA COSMINA
ROTILĂ AMALIA PETRONELA
ROTILĂ DENIS COSMIN
ROTILĂ MARIA MIRABELA
SPATARIU ROBERT MIHAI
SPÂNU IONUȚ ALEXANDRU
SPÂNU NECULAI
SÂRMAGHI IOANA ANDREEA

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.